اخبار ارز دیجیتال

Wyre محدودیت برداشت تا 90 درصد را برای همه کاربران اعمال می کند

Wyre محدودیت برداشت روزانه در موضوع پلتفرم خود را با استناد به “بهترین منافع جامعه ما” اعمال کرده است.

پلتفرم پرداخت‌های رمزنگاری Wyre سیاست برداشت خود را تغییر داده است تا کاربران را از نقدینگی تا 90 درصد دارایی‌های خود محدود کند، چند روز پس از آن که دو کارمند سابق ظاهراً به تعطیلی احتمالی اشاره کردند.

در 7 ژانویه 2023، Wyre محدودیت‌های برداشت را با استناد به “بهترین منافع جامعه” بر پلتفرم خود اعمال کرد. پس از تغییر خط مشی، کاربران Wyre قادر خواهند بود تا 90٪ از وجوه رمزنگاری خود را در حالی که گزینه های استراتژیک را برای جلوگیری از بازار نزولی طولانی بررسی می کنند، برداشت کنند.

علاوه بر این، این شرکت یانی جیاناروس، مدیر ارشد ریسک و افسر انطباق وایر را به عنوان مدیرعامل موقت منصوب کرده است. کاربران Wyre ممکن است تغییراتی را در محدودیت‌های برداشت روزانه خود تجربه کنند زیرا این پلتفرم با استراتژی عملیاتی جدیدی همراه است.

مربوط: برداشت‌های صرافی بیت‌کوین به پایین‌ترین حد خود در ۷ ماه گذشته کاهش یافته است زیرا کاربران FTX را فراموش می‌کنند

گزارش‌هایی که حاکی از مرگ Wyre بود منجر به خاتمه همکاری آن با کیف پول ارزهای دیجیتال MetaMask شد.

در 5 ژانویه، MetaMask حذف Wyre را از جمع کننده موبایل خود اعلام کرد. این به کاربران اجازه می داد تا ارزهای دیجیتال را مستقیماً از کیف پول دیجیتال خود خریداری کنند.

MetaMask از کاربران خواست که از Wyre در جمع‌آوری‌کننده‌های موبایل استفاده نکنند و گفت: “ما در حال حاضر در حال حذف افزونه هستیم، لطفا صبور باشید.”نویسنده: Arijit Sarkar

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا