اخبار ارز دیجیتال

ارزشش را دارد؟معامله گران ۱۲۰۰۰۰ دلار برای بنزین خرج می کنند و ۱۵۵۰۰۰ دلار memecoin می خرند.


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

کاربر ۷۶ درصد اضافی از کل قیمت خرید را در یک معامله memecoin صرف کرد.

یک معامله گر برای خرید ۱۵۵۰۰۰ دلار memecoin به نام Four (FOUR) مبلغ حیرت آور ۶۴ اتر (معادل ۱۱۸۰۰۰ دلار) را برای قبض های گاز خرج کرد.

مطابق با به روز رسانی از سرویس محبوب ردیابی بلاک چین Whale Alert، یک معامله گر تنها مبلغ خیره کننده ۱۱۹,۱۵۷ دلار را در اتر (ETH) برای تکمیل تراکنش Unswap مبادله ۸۴ Wrapped Ether (WETH) با ۱۳.۸ میلیارد چهار توکن پرداخت کرد.

به نظر می رسد معامله گران داوطلبانه قیمت بنزین را افزایش داده اند تا زمان تراکنش برای خرید memecoin را کاهش دهند. مطابق با برای کاربر نام مستعار توییتر @FlurETH، معامله گر مورد نظر سود غیر واقعی ۱۳۳ ETH (245667 دلار) در سرمایه گذاری خود در memecoin دارد.

جزئیات معاملات با قیمت بالای گاز. منبع: Etherscan.

قیمت گاز برای شبکه اتریوم موضوع بحث در میان جامعه ارزهای دیجیتال بوده است. بسیاری از حامیان برجسته اتریوم تأثیر درآمدزایی اتریوم بر عرضه و افزایش فعالیت در برابر فشارهای کاهش تورم بلندمدت را ستایش کرده اند.

برخی دیگر از این هزینه ها انتقاد کرده اند. مطالبه تا زمانی که شبکه ها «مقرون به صرفه» نشوند، پذیرش انبوه محقق نخواهد شد.

همانطور که کوین تلگراف گزارش داد، یکی از محرک های اصلی افزایش قیمت بنزین در اتریوم ناشی از هیستری اخیر میم کوین است که تا حد زیادی به دلیل علاقه به یک میم کوین جدید به نام Pepe (PEPE) ناشی از خرید است. در زمان راه اندازی، میانگین کارمزد تراکنش اتریوم ۲۲.۹۸ دلار بود که بالاترین میزان از ۱۲ می ۲۰۲۲، زمانی که میانگین کارمزد به ۳۱.۱۱ دلار رسید.

میانگین کارمزد تراکنش های اتریوم در سال گذشته. سس: اتراسکن.

یکی دیگر از دلایل اصلی افزایش شدید قیمت بنزین به دلیل ربات‌های معاملاتی حداکثر ارزش قابل استخراج (MEV) است که در خط مقدم معاملات memecoin با حجم بالا قرار دارند. ربات بدنام MEV و “حمله کننده ساندویچ” که فقط با نام مستعار jaredfromsubway.eth شناخته می شود، استفاده و سود شبکه را به شدت افزایش داده است.

حمله ساندویچی زمانی اتفاق می افتد که مهاجم تراکنش قربانی را بین دو نفر خود “ساندویچ” می کند تا قیمت و سود کاربر را دستکاری کند.

در ۱۸ آوریل، جارد از حمله ساندویچی خود به سود ۹۵۰۰۰۰ دلاری دست یافت. جارد همچنین یکی از بزرگترین مصرف کنندگان گاز در شبکه اتریوم است. در ۲۰ آوریل، جارد ۷ درصد از کل گاز شبکه را مصرف کرد و ۴۵۵ ETH را در کارمزد تراکنش خرج کرد.

آسیا اکسپرس: جاستین سان SUI Agricultural Sin، PEPE’s Runaway، ۳AC’s Oyster Philosophyنویسنده: Tom Mitchelhill

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا