اخبار ارز دیجیتال

Wormhole برنده دومین “بررسی موقت” بریج های Uniswap Governance

Wormhole در همه پرسی Uniswap DAO بیش از ۶۰ درصد آرا را به دست آورد و LayerZero در رتبه دوم قرار گرفت.

با توجه به صفحه پیشنهاد رسمی، Uniswap DAO دومین پیشنهاد غیر الزام آور به نام «بررسی دما» را تأیید کرده است که Wormhole را به پل رسمی برای حاکمیت زنجیره ای متقابل پروتکل بین زنجیره BNB و اتریوم تبدیل می کند.

این پیشنهاد اکنون بخشی از برنامه نهایی برای عرضه Uniswap V3 به زنجیره BNB است، مشروط به رای گیری حاکمیتی الزام آور در مقطعی در آینده.

Wormhole در رفراندوم DAO با سه راه حل پل رقیب روبرو شد: LayerZero، deBridge و Celer. اکثریت قاطع را با ۶۲.۳۱ درصد آرا به دست آورد. LayerZero با ۳۷.۵۸% دوم شد، در حالی که DeBridge و Celer هر کدام کمتر از ۰.۱% داشتند.

این دومین بار است که Uniswap DAO تلاش می کند تا در مورد انتخاب راه حل پل زدن به توافق برسد. در ۲۱ ژانویه، DAO، در یک بررسی موقت، تصمیم گرفت Uniswap V3 را در زنجیره BNB مستقر کند و از پل سلر برای رسیدگی به رای‌گیری حاکمیت زنجیره‌ای متقابل استفاده کند. با این حال، حتی قبل از پایان این رای گیری، برخی از اعضای جامعه نگرانی های امنیتی و تمرکز خود را در مورد استفاده از پل سلر ابراز کرده بودند.

مربوط: حسابرس DeFi برای شناسایی آسیب پذیری Uniswap 40000 دلار برنده می شود

در ۲۷ ژانویه، اعضای DAO با درک اینکه تصمیم برای استقرار در زنجیره BNB در رای‌گیری قبلی مشخص شده بود، تصمیم گرفتند از دومین رای بررسی دما برای تعیین مشخص انتخاب پل استفاده کنند. شروع شد.

نسخه Solana-Ethereum کرم چاله در فوریه ۲۰۲۲ هک شد و به مهاجمان اجازه داد تا ۳۲۱ میلیون دلار ارز دیجیتال را در یکی از بزرگترین سوء استفاده های مالی غیرمتمرکز تا به امروز برنده شوند. با این حال، تیم Wormhole اتر (ETH) را در پل مبادله کرد تا به کاربران بازپرداخت کند. به نظر نمی رسد نسخه BNB-Ethereum پل تحت تأثیر این اکسپلویت قرار بگیرد.

LayerZero اخیراً پس از اینکه یک توسعه دهنده رقیب پروتکل پل زدن آن را به داشتن آسیب پذیری های امنیتی متهم کرد، موضوع بحث و جدل قرار گرفت. تیم LayerZero این اتهام را رد کرده و ادعا می کند که گمراه کننده است.نویسنده: Tom Blackstone

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا