اخبار ارز دیجیتال

بنیانگذار Worldwide Webb نقش قابلیت همکاری در اکوسیستم Web3 را توضیح می دهد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

NFT Steez با بنیانگذار Worldwide Webb توماس وب به بحث در مورد پیامدهای آینده قابلیت همکاری در Web3 و Metaverse نشسته است.

در آخرین قسمت از NFT Steezتوماس وب، بنیانگذار بازی آواتار قابل همکاری Worldwide Webb، ادغام قابلیت همکاری در Web3 و Metaverse را مورد بحث قرار می دهد.

طبق تعریف، قابلیت همکاری یکی از ویژگی های Web3 است که به محصولات یا سیستم ها اجازه می دهد تا به طور یکپارچه با سایر محصولات یا خدمات در سراسر پلتفرم ها کار کنند. وب قابلیت همکاری را صرفاً به عنوان “ایجاد یک توکن یا یک توکن غیرقابل تعویض (NFT)” تعریف می کند. این به این دلیل است که در ابتدایی ترین سطح، هیچ کس جز خالق نمی تواند آن را کنترل کند.

اما امروزه قابلیت همکاری در Web3 چگونه کار می کند و پیامدهای بالقوه آن چیست؟

انجام قابلیت همکاری به روش “درست”.

وب در بحث در مورد اینکه چگونه برنامه های کاربردی سازگار می توانند تأثیر زیادی بگذارند، خلاقیت را در چشمان جامعه NFT و برندها توصیف کرد.

چه این “ایجاد یک محصول، ایجاد یک ایده، ایجاد یک تجربه” باشد، وب ایجاد مالکیت معنوی (IP) را امکان پذیر می کند که به کاربران اجازه می دهد وفاداری خود و سایر ابزارهای موفقیت را نشان دهند. من فکر می کنم ما می توانیم نشان دهیم

به گفته وب، به نظر می رسد قابلیت همکاری با تجربه رمزگذاری شده نیز دست به دست هم می دهد. در اصل، کاربران می توانند با استفاده از توکنی که به عنوان مجوز دسترسی برای حضور در رویدادها و دریافت جوایز در اختیار دارند، به تجربه واقعی نزدیک شوند.

این ادغام به برندها اجازه می دهد تا با یکدیگر همکاری کنند، به کاربران دسترسی پیدا کنند و ارزش نمایی ایجاد کنند. همانطور که وب می گوید، “ارزش بی نهایت”.

مرتبط: بنیانگذاران NFT Steez و Lukso پیامدهای خودمختاری دیجیتال در Web3 را بررسی می کنند

قابلیت همکاری بدون مرز می شود

وب در پاسخ به سوالی درباره مناطقی که قابلیت همکاری می تواند نفوذ کند، گفت: «عملکرد متقابل می تواند ستون فقرات همه چیز باشد.

یک پلت فرم شفاف تر و مبتنی بر داده برای وب، همکاری و تعامل بیشتری را بین شرکت های فناوری به ارمغان خواهد آورد. در نهایت وب بر این باور است که مفاهیمی مانند تجارت الکترونیک، تجربیات خلاقانه و حتی هویت و حاکمیت شخصی تحت تأثیر مفهوم قابلیت همکاری خواهند بود.

با این حال، حتی اگر قابلیت همکاری سنگ بنای Web3 است، وب خطرات و چالش‌های اجتناب‌ناپذیر را در ایجاد استانداردی که مناسب همه کشورها باشد، بیان کرده است.

به گفته وب، وجود یک نهاد نظارتی متمرکز ممکن است همچنان آزمایش و رشد را خفه کند.

برای شنیدن بیشتر این مکالمه، برای گوش دادن به قسمت کامل آن، همراه شوید. NFT Steez صفحه جدید پادکست Cointelegraph یا در Spotify، Apple Podcasts، Google Podcasts یا TuneIn.

نویسنده: Alyssa Exposito

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا