اخبار ارز دیجیتال

Worldcoin از ماه نوامبر پرداخت به اپراتورهای Orb در USDC را متوقف خواهد کرد

جدا از کنار گذاشتن USDC برای توکن بومی خود، World Coin همچنین تغییراتی را در شرایط وام های WLD به سازندگان بازار اعلام کرد.

World Coin قصد دارد پرداخت به اپراتورهای orb (اپراتورهایی که با اسکن چشم مردم پول می‌گیرند) را در توکن بومی خود World Coin (WLD) آغاز کند و از اوایل ماه آینده به صورت تدریجی در USD Coin (USDC) قرار خواهد گرفت. برنامه‌ریزی شده است که در سال آینده لغو شود.

طبق اعلامیه ۲۲ اکتبر، World Coin در ماه نوامبر به پرداخت‌های USDC به اپراتورهای گوی، «شرکت‌کنندگان مستقل اکوسیستم» که وظیفه اسکن عنبیه‌های افراد در ازای توکن‌های WLD را دارند، پایان می‌دهد. سپس او اعلام کرد. این تغییر بیشتر حوزه های قضایی را تحت تاثیر قرار می دهد.

WorldCoin گفت که اقدام برای پرداخت به اپراتورهای orb به طور کامل در WLD بخشی از یک “مرحله انتقالی” پس از راه اندازی رسمی پروژه در ۲۴ جولای است. در ۱۰ اکتبر، بنیاد جهانی سکه یک برنامه آزمایشی را راه اندازی کرد تا به اپراتورهای منتخب اجازه دهد پرداخت های WLD را بپذیرند. توکن WLD.

بنیاد جهانی سکه انتظار دارد فرآیند انتقال در نوامبر ۲۰۲۳ تکمیل شود و همه اپراتورها WLD را در آینده دریافت کنند.

Worldcoin در یک پست وبلاگی اعلام کرد که توکن‌های Worldcoin در حال حاضر برای افراد و مشاغل مستقر در ایالات متحده و “برخی مناطق محدود دیگر” در دسترس نیستند.

بر اساس داده‌های داشبورد رسمی Dune Analytics Worldcoin، عرضه توکن‌های WLD از حدود ۱۰۰ میلیون در زمان راه‌اندازی به حدود ۱۳۴ میلیون در هنگام راه‌اندازی افزایش یافته است.

عرضه فعلی توکن های Worldcoin (WLD) در گردش.منبع: Dune Analytics

از حدود ۱۳۴ میلیون توکن WLD صادر شده تا کنون، ۱۰۰ میلیون به عنوان وام بین سازندگان بازار توزیع شده است، و ۳۴ میلیون باقیمانده به اپراتورهای Orb و توکن های جدید در قالب “کمک های رایگان کاربر” توزیع شده است.

مربوط: کمیته پارلمانی خواستار تعطیلی WorldCoin در کنیا شد

طبق گفته WorldCoin، در مجموع پنج نهاد بازارساز، ۱۰۰ میلیون وام WLD دریافت کردند که در ۲۴ اکتبر ۲۰۲۳ منقضی می شود. با این حال World Coin اعلام کرده است که مهلت این وام ها را تا ۱۵ دسامبر تمدید می کند. مقدار کاهش ۷۵ میلیون WLD است.

در این اطلاعیه آمده است: «به عنوان بخشی از توافق، بازارسازان قصد دارند بخشی یا تمام ۲۵ میلیون دلار باقی مانده را بازگردانند یا خریداری کنند.

قیمت توکن WLD بومی WorldCoin در هفته‌های اخیر پس از یک رکود طولانی مدت پس از راه‌اندازی آن، اندکی بهبود یافته است.

WLD در تاریخ ۲۷ ژوئیه به بالاترین سطح تاریخ ۲.۶۵ دلار رسید، اما در ۱۳ سپتامبر با ۶۳ درصد کاهش به ۰.۹۷ دلار رسید. طبق داده های TradingView در حال حاضر با قیمت ۱.۶۴ دلار معامله می شود.

پس از رسیدن به بالاترین سطح تاریخ در اواخر جولای، سکه جهانی به ۰.۹۷ دلار سقوط کرد. منبع: TradingView

چشم هوش مصنوعی: کاربردهای عملی هوش مصنوعی در ارزهای دیجیتال، رقیب GPT-4 گوگل و AI Edge برای کارمندان بد

نویسنده: Tom Mitchelhill
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا