اخبار ارز دیجیتال

World Mobile در Google Play برای مشتریان استرالیا، کانادا، بریتانیا و ایالات متحده راه اندازی شد

این شرکت همچنین از همکاری با شرکت هوش مصنوعی SingularityNET خبر داد.

اپراتور شبکه رادیویی توزیع شده (DeWi) World Mobile اعلام کرده است که اپلیکیشن خود را در تاریخ 22 آگوست در گوگل پلی برای کاربران ایالات متحده، بریتانیا، استرالیا، کانادا و تانزانیا منتشر خواهد کرد.

این انتشار پس از یک سری آزمایشات بتا انجام شده است که در تعدادی از بازارها که معمولاً در ارتباط با اتصال و در دسترس بودن تلفن همراه، از جمله کنیا، موزامبیک و نیجریه، استفاده ناکافی تلقی می شوند، انجام شده است. اپلیکیشن World Mobile اکنون در زنگبار نیز در دسترس است.

به گفته ورلد موبایل، سرویس DeWi آن با هدف پر کردن شکاف بین شرکت‌های مخابراتی بزرگ و مخابراتی در بازارهای محروم است. این کار را از طریق ارتقاء یک سیستم اشتراک گذاری مبتنی بر بلاک چین انجام می دهد که چندین خدمات اتصال و پشتیبانی را از طریق ادغام توکن های اختصاصی، WMT و سایر توکن های مبتنی بر کاردانو ارائه می دهد.

همانطور که اخیراً Cointelegraph گزارش کرده است، World Mobile زیرساخت های موجود را با راه حل های فناوری جایگزین برای ارائه خدمات به کاربران خود ترکیب می کند. به‌عنوان مثال، برخی از مناطق از «فضای سفید تلویزیون» برای ارسال و دریافت داده‌ها از طریق طیف پخش تلویزیونی استفاده نشده استفاده می‌کنند. دیگران سرویس اینترنت ماهواره ای استارلینک اسپیس ایکس را برای استفاده مشتریان تلفن همراه تطبیق دادند.

به گفته World Mobile، نسخه‌های منتشر شده در Google Play شامل آخرین نسخه این برنامه خواهد بود، اما برخی از ویژگی‌ها ممکن است به دلیل محدودیت‌های جغرافیایی در دسترس نباشند.

در حالی که این نسخه مجموعه‌ای از ویژگی‌های هیجان‌انگیز را معرفی می‌کند، مهم است که توجه داشته باشید که به دلیل چارچوب‌های نظارتی متفاوت در کشورهای مختلف، همه ویژگی‌ها به طور جهانی در دسترس نیستند.

در اخبار مرتبط، World Mobile همچنین از همکاری با شرکت هوش مصنوعی و رباتیک SingularityNET خبر داد.

بر اساس پست وبلاگ World Mobile، این دو شرکت برای توسعه و مدیریت راه حل های خدمات مشتری برای پلت فرم World Mobile با یکدیگر همکاری خواهند کرد.

در این پست همچنین آمده است که این مشارکت، هوش مصنوعی و خدمات تایید اعتبار و وام مبتنی بر بلاک چین را بررسی خواهد کرد که «با سابقه پرداخت و شهرت کاربران سازگار است».

مربوط: مدیر عامل شرکت Hive Digital ماینر ارزهای دیجیتال معتقد است که هوش مصنوعی با بلاک چین کار خواهد کرد.نویسنده: Tristan Greene

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا