🚨 اخبار ارز دیجیتال

استقرار World Mobile Eyes آفریقا پس از آزمایش میدان بی‌سیم غیرمتمرکز


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

World Mobile اعلام کرده است که آزمایش میدانی فناوری DeWi خود را در کنیا، موزامبیک و نیجریه تکمیل کرده است و یک گام به استقرار کامل آن در آفریقا نزدیک‌تر شده است.

اپراتور شبکه بی‌سیم توزیع شده (DeWi) World Mobile در ۸ ژوئن در اطلاعیه‌ای گفت که آزمایش میدانی فناوری DeWi خود را در کنیا، موزامبیک و نیجریه کامل کرده است و نزدیک است آن را در سراسر قاره آفریقا عرضه کند.

WorldMobile که هدف آن دسترسی به اینترنت مقرون به صرفه و قابل اعتماد به مناطق روستایی به طور سنتی ضعیف است، گفت که آزمایش‌ها در کنیا و موزامبیک با هدف ارائه شبکه‌های تلفن همراه انجام شده است. این آزمایش با استفاده از یک دستگاه فضای سفید تلویزیونی انجام شده است که از طیف استفاده نشده در پخش تلویزیونی استفاده می‌کند. باندها سرویس.

در نیجریه، آزمایش میدانی از سیستم اینترنت ماهواره ای اسپیس ایکس، Starlink استفاده کرد. به گفته این شرکت، هر دو TV White Space و Starlink فن آوری های مکملی هستند که به World Mobile اجازه می دهند از زیرساخت ها و منابع طیف موجود برای گسترش پوشش شبکه استفاده کند.

میکی واتکینز، مدیر عامل World Mobile گفت: این آزمایش “امکان سنجی و مقیاس پذیری فناوری DeWi ما را تایید می کند و آن را برای مناطق روستایی و مناطق محروم در سراسر جهان مقرون به صرفه می کند.” ما یک قدم به ارائه دسترسی مطمئن به اینترنت نزدیکتر شده ایم.

مربوط: رئیس آزمایشگاه Polygon در مورد دموکراسی کردن اینترنت با وب ۳ و بلاک چین شهادت می دهد

این اعلامیه به دنبال راه‌اندازی شبکه تجاری جهانی موبایل در زنگبار در ماه مه صورت گرفت، جایی که ادعا می‌کند بیش از ۳۰۰ AirNode اتصال بی‌سیم را برای بیش از ۱۶۰۰۰ کاربر در روز فراهم می‌کنند.

این شرکت گفت که قصد دارد شبکه خود را به آفریقا و سایر کشورها گسترش دهد و هدف آن ایجاد “شبکه بی سیم جهانی متعلق به جامعه است که می تواند شکاف دیجیتالی را پر کند و شمول اجتماعی و اقتصادی را ارتقا دهد.”

World Mobile می‌گوید راه‌حل DeWi آن اتصال را با هزینه کمتری نسبت به اپراتورهای شبکه تلفن همراه سنتی فراهم می‌کند و «اقتصاد اشتراک‌گذاری» را برای تأمین بودجه توسعه زیرساخت‌های مخابراتی در مناطق روستایی آفریقا و فراتر از آن ایجاد می‌کند.

برخلاف شبکه‌های تلفن همراه سنتی، World Mobile بر روی بلاک چین ساخته شده است و به مردم امکان دسترسی به بازار ارتباطات جهانی چند تریلیون دلاری را می‌دهد و چیزی را که این شرکت «اقتصاد اشتراک‌گذاری» می‌نامد را قادر می‌سازد تا مشارکت را تشویق کند.

نویسنده: Blanche Gatt

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا