اخبار ارز دیجیتال

WonderFi با Coinsquare و CoinSmart ادغام می شود تا پلتفرم ارز دیجیتال تنظیم شده را تشکیل دهد.


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

پلتفرم معاملاتی ارزهای دیجیتال جدید یکپارچه شده در مجموع ۱.۶۵ میلیون کاربر ثبت شده دارد.

شرکت‌های کانادایی WonderFi Technologies Inc.، Coinsquare Ltd.، و CoinSmart Financial Inc. اعلام کرده‌اند که ادغام خود را برای ایجاد بزرگ‌ترین پلتفرم تجارت رمزنگاری قانونی کانادا با بیش از ۱.۶۵ میلیون کاربر ثبت‌شده در پایین صفحه اعلام کرده‌اند.

این شرکت که به تازگی ترکیب شده است، طیف گسترده‌ای از محصولات و خدمات را به کانادایی‌ها ارائه می‌کند، از جمله تجارت خرده‌فروشی و سازمانی رمزنگاری، محصولات سهام، پردازش پرداخت کریپتو بین کسب‌وکار، شرط‌بندی ورزشی و بازی. در این اطلاعیه آمده است که شرکت تازه ترکیب شده “بیش از ۱۷ میلیارد دلار معامله خواهد کرد و بیش از ۶۰۰ میلیون دلار دارایی ذخیره خواهد کرد.”

این شرکت ترکیبی قصد دارد با گسترش محصولات خود که انتظار می‌رود طیف وسیع‌تری از مشتریان را جذب کند، پتانسیل درآمد خود را متنوع کند. پس از تکمیل ادغام، انتظار می رود که شرکت ترکیبی تقریباً ۵۰ میلیون دلار یا بیشتر پول نقد و سرمایه گذاری داشته باشد و هیچ بدهی معوقی نداشته باشد.

رئیس و مدیر عامل موقت WonderFi گفت: “Coinsquare و CoinSmart هر دو با هم ترکیب می شوند تا یک پلتفرم منحصر به فرد را ارائه دهند که در آن کاربران می توانند تجارت کنند، کسب درآمد کنند و در ارزهای رمزنگاری شده پرداخت کنند، در سهام سرمایه گذاری کنند، و همه چیز را فوراً در یک اکوسیستم سازگار شرط بندی کنند.” Skulka به اشتراک گذاشت

مطالب مرتبط: مقررات جدید کانادا در مورد پلتفرم های معاملاتی کریپتو فضای کمی برای استیبل کوین ها باقی می گذارد

Coinsmart، یک صرافی ارز دیجیتال که در سال ۲۰۱۸ تأسیس شد، سپتامبر گذشته توسط Coinsquare به مبلغ نامشخصی خریداری شد. ماه بعد، در ماه اکتبر، Coinsquare اولین صرافی ارز دیجیتالی شد که ثبت نمایندگی را در سازمان تنظیم مقررات سرمایه گذاری و صنعت کانادا (IIROC) دریافت کرد. تحت مرجع نظارتی IROC، Coinsquare موظف است وضعیت مالی خود را گزارش کند و سرمایه کافی برای بدهی های خود را حفظ کند. در مقابل، حساب شما توسط صندوق حمایت از سرمایه گذاری کانادا در صورت ورشکستگی محافظت می شود.

WonderFi تحت حمایت کوین اولری در ژانویه تایید کرد که در حال مذاکره در مورد ادغام احتمالی با Coinsquare است. در آن زمان WonderFi تصریح کرد که بحث ها در مراحل اولیه است و هیچ تضمینی برای دستیابی به توافق وجود ندارد.نویسنده: Judith BannermanQuist

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا