🚨 اخبار ارز دیجیتال

The Wolf of All Streets نگران جهانی است که بیت کوین در آن به یک میلیون دلار می رسد: سالن های آتش


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

اسکات ملکر، دی‌جی پیشین جهان از گروه The Wolf of All Streets درباره وضعیتی که منجر به شکستن بیت کوین از مرز ۱ میلیون دلار شد، نگران است.

به میزبانی اسکات ملکر پادکست The Wolf of All Streets و نویسنده خبرنامه The Wolf Den.

بعد از توییت در مورد کلاه های کوچک [crypto] اسکات ملکر که برای ۹۰۴۸۰۰ فالوور توییترش به عنوان “گرگ همه خیابان ها” شناخته می شود، می گوید که احتمالاً در حال حاضر ۵۰ درصد احتمال تغییر قیمت وجود دارد.

ملکر گفت که این مسئولیت را جدی می‌گیرد و توییت‌هایی را به اشتراک نمی‌گذارد که می‌تواند بر بازار تأثیر بگذارد، اما این کار توییتر را برای او بسیار خسته‌کننده می‌کند. در واقع، ملکر ادعا می کند که وقتی توییتر به ۱۰۰۰۰۰ دنبال کننده رسید، دیگر سرگرم کننده نیست.

آن زمان بود که من یک مرحله رابطه عشق و نفرت واقعی را با توییتر پشت سر گذاشتم. زیرا من فکر می کنم ۱۰٪ از افرادی که به نظرات پاسخ می دهند همیشه ترول می کردند.

بیت کوین و نقل قول های الهام بخش تنها چیزهایی هستند که می توانید برای ۹۰۰۰۰۰ دنبال کننده خود پست کنید. زیرا هر چیز دیگری شما را به دردسر می اندازد.

توییت

ملکر پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه ایالتی پن در رشته مردم شناسی در سال ۱۹۹۹، میلیون ها کار دیگر را در ۲۰ سالی که به عنوان دی جی انجام داد، امتحان کرد و موفق ترین آنها را یافت.

مدت کوتاهی پس از فارغ التحصیلی از کالج، او مجله خود را در فیلادلفیا راه اندازی کرد، مجله ۱۰۱ که بر فرهنگ خیابانی و فضای شهر تمرکز دارد.

این امر توجه مجله عظیم فرانک ۱۵۱ را به خود جلب کرد که آن را خرید و ملکر سردبیر هر دو مجله شد.

در آن زمان، او در مهمانی های دیوانه کننده شرکت می کرد و این فرصت را داشت که شانه به شانه هنرمندان افسانه ای مانند Wu-Tang Clan و OutKast بنشیند.

این صنعت موسیقی بود که او را در وهله اول وارد تجارت ارزهای دیجیتال کرد.

او می گوید که به طور اتفاقی به دنبال ارزهای رمزنگاری شده بوده است، زیرا دی جی های زیادی را دیده است که با آنها معامله می کنند.

او برای اولین بار در سال ۲۰۱۶ تجارت در صرافی ارزهای دیجیتال Gemini را آغاز کرد و به یاد می آورد که بیت کوین را برای ارسال به صرافی دیگری به نام Bittrex برای خرید اتریوم و ریپل خریداری کرده است. او با افتخار متواضعانه اشاره می کند که اتریوم در آن زمان کمتر از ۲۰ دلار بود.

او می‌گوید به‌جای اهداف بلند، جذابیت اصلی این بود که پول نقد بی‌رحمانه به دست آورید.

من در واقع فقط یک تجارت را اداره می کردم و سعی می کردم برای حمایت از خانواده جدیدم پول به دست بیاورم. هیچ ربطی به بیت کوین یا کلاس دارایی نداشت.

توییت

چه چیزی باعث شهرت شما در توییتر شد؟

ملکر اولین بار زمانی شروع به ایجاد دنبال کننده کرد که با موفقیت در بازار معامله می کرد و در مورد آن در توییتر پست می گذاشت. در آن مرحله محتوای او ۱۰۰% نمودار و تجارت بود.

توییت

اما ملکر نمی‌خواست حسابش بر اساس معاملات دمدمی مزاج باشد.

بنابراین او به سمت یک رویکرد جامع تر برای محتوا در صنعت ارزهای دیجیتال حرکت کرد.

خیلی دوست دارم به شما بگویم که استراتژی ای وجود داشت که من برای رشد حسابم در پیش گرفتم، و همیشه انجام دادن کاری بود که فکر می کردم در حال حاضر سرگرم کننده ترین است.

ملکر ارتباط مستقیمی بین رشد فالوور و عملکرد بازار ارزهای دیجیتال مشاهده کرد.

در بازار گاوی قبلی، هر روز هجوم باورنکردنی فالوور را تجربه می کرد.

یه زمانی ۱۰۰۰۰۰ گرفتم [followers] او می گوید در عرض دو ماه.

ملکر قبلاً به معنای واقعی کلمه به همه کسانی که در توییت های او نظر می دادند یا برای او پیام می فرستادند پاسخ می داد، اما آن کشتی اکنون حرکت کرده است.

او می گوید، این مانند یک شغل تمام وقت است که به معنای واقعی کلمه به این معنی است که شما نمی توانید همه DM های خود را باز کنید.

اما او را اینفلوئنسر خطاب نکنید.

من از کلمه اینفلوئنسر متنفرم. از آنجایی که برای من فقط یک دانشجوی ارزهای دیجیتال هستم، علاقه زیادی به ارزهای دیجیتال دارم و می‌خواهم بیشتر بیاموزم.

همچنین بخوانید
ویژگی

فراموش نشدنی: چگونه بلاک چین می تواند اساساً تجربه انسان را تغییر دهد

ویژگی

پنج سال از ۱۰ آزمایش رمزنگاری برتر و درس های آموخته شده

چه نوع محتوایی انجام می دهید؟

محتوای Mercers حول اخبار مربوط به ارزهای دیجیتال می چرخد ​​تا مردم را از آنچه در بازار می افتد به روز نگه دارد.

او دوست دارد نظرات خود را در مورد آنچه مهم است و نوع سروصدا وجود دارد به جای سیگنال به اشتراک بگذارد.

[My content includes] می‌توانم بگویم تمام درس‌هایی که از استریم‌ها و پادکست‌ها آموخته‌ام، محتوای آموزشی/اطلاعاتی کلی درباره این بازار است.

ملکر با توجه به تعداد فالوورهایی که در توییتر جمع کرده است، هر زمان که تصمیم به شروع توئیت کردن می گیرد، فشار شدیدی را که با آن مواجه می شود، برجسته می کند.

توییتر مثل یک فیلم است که در آن یک نارنجک را در اتاقی پرتاب می کنید و راه می روید و یک انفجار بزرگ پشت سر شما رخ می دهد. ملکر گفت که هر بار که الان توییت می کنم این احساس را دارم.

توییت

بیف افراطی: گری جنسلر

ملکر از طرفداران گری جنسلر، رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده نیست.

او اعتراف می کند که حساب توییتر او مملو از توییت های عصبانی در مورد جنسلر است.

او اعلام می‌کند که من به معنای واقعی کلمه فعالانه در ترند #firegarygensler در توییتر مشارکت داشتم.

توییت

او توضیح داد که معتقد است مشکل Gensler یک اقدام نظارتی اخیر و یک اصلاح بیش از حد گسترده است که شرکت‌های ارزهای دیجیتال را هدف قرار می‌دهد.

او معتقد است که این از احساس خجالت ناشی از این واقعیت است که گنسلر قبل از مرگ FTX با سم بنکمن-فرید ملاقات کرد اما متوجه نشد که او یک کلاهبردار است.

همچنین بخوانید
ویژگی

اطمینان از برنده شدن اتریوم استیو نیوکمب دستورالعمل های کلیدی را برای zkSyncs فاش می کند

ویژگی

در داخل صنعت استخراج بیت کوین ایران

گوشت گاو تند: ZachXBT

محقق مستعار روی زنجیره، ZachXBT، ملکر را متهم کرد که در سال ۲۰۲۱ برای پیروانش سکه های بدی فرستاده و سپس آنها را دور انداخته است. آن زمان برای آقای ملکر که تهدید شد و هدف خشم آشکار قرار گرفت، زمان دردسرساز بود.

ملکر به شدت این اتهامات را رد کرده و اعلام کرده است که از توئیت در مورد پروژه هایی با ارزش بازار کم خودداری خواهد کرد.

ملکر می گوید که می خواهد روی محتوای آموزشی تمرکز کند زیرا نمی خواهد به مخاطب ایده اشتباه بدهد. او تکرار کرد که علاقه زیادی به تجارت آلت کوین دارد، اما گفت که با افزایش فالوورها، عبور از مرزهای گفتن و آنچه نگفتن دشوار است.

اینطور نیست که یک روز ناگهان ۹۰۰۰۰۰ فالوور داشته باشید و بفهمید که چه چیزی می توانید و چه چیزی را نمی توانید توییت کنید.

توییت

پیش بینی قیمت؟

ملکر گفت هیچ چیز احمقانه تر از پیش بینی قیمت نیست. با توجه به اینکه او خوش بینانه پیش بینی کرده بود که اتریوم در سال ۲۰۲۱ به پنج رقم خواهد رسید، باید بداند.

با این حال، اگر بیت کوین در بازار صعودی بعدی شش رقمی شود، او صعودی است.

سیکل بعدی بین ۱۰۰ (هزار) تا ۲۵۰ (هزار) خواهد بود.

اما ملکر معتقد است که بازار پیش از رسیدن به ۵۰۰۰۰۰، شاهد کاهش قابل توجه بیشتری خواهد بود.

سپس به ۶۰ (هزار) می رسد که برای همیشه خسته کننده است. و با ادامه این چرخه چهار ساله، به نیم میلیون نفر افزایش خواهیم یافت.

اما ملکر نمی‌خواهد در دنیایی زندگی کند که بیت کوین ۱ میلیون دلار است.

ملکر می گوید هر چه زودتر این اتفاق بیفتد، دنیا بدتر خواهد شد.

زیرا زمانی که بیت کوین به یک میلیون دلار می رسد. این بدان معنا بود که هر چیز دیگری، از جمله دلار آمریکا، منفجر شد و در آینده ای دیستوپیایی شبیه مکس دیوانه زندگی کرد.

با اشاره به فیلم ۲۰۱۵ توضیح می‌دهم که من و تو مردهای نقاشی نشده‌ای هستیم که به Gastown می‌رویم و با دشمن می‌جنگیم. جاده خشم دیوانه مکس.

اما شاید ده ها سال بعد.

او اضافه کرد که مایل است ببیند بیت کوین در طی ۲۰ سال و با پیروی از چرخه درست به ۱ میلیون دلار برسد.نویسنده: Ciaran Lyons

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا