اخبار ارز دیجیتال

معامله گران ادعا می کنند که ادامه پذیرش بیت کوین باعث می شود حرکت قیمت ثابت تر شود


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

معامله‌گر مورد علاقه توییتر BigCheds به پادکست رمزارزهای تجارت رمزنگاری Cointelegraph پیوست و در قسمت نهم این برنامه نمایش داده شد.

Cointelegraph قسمت ۹ اسرار تجارت کریپتو پادکست اکنون زنده است. در این قسمت، مجری بنجامین پیروس با Cheds، مستعار @BigCheds در توییتر چت می کند. معامله گر، تحلیلگر و نویسنده، چدز به یک سری سوالات در طول ضبط قسمت ۶ آوریل پاسخ داد. در میان آنها نظراتی در مورد اینکه آیا قیمت بیت کوین (BTC) بین بازارهای گاوی و خرسی نوسان کمتری خواهد داشت یا خیر بود.

چز وقتی از او پرسیده شد، پاسخ داد: «قطعاً. “من فکر می کنم هر چه بیشتر نهادینه شود، بیشتر به بخشی از زندگی روزمره تبدیل می شود و بخشی از سیستم بیشتر می شود. من فکر می کنم نوسانات به مرور زمان کاهش می یابد – من قطعا این کار را می کنم.”

بیت کوین از زمان عرضه در سال ۲۰۰۹ تاکنون نوسانات قیمتی قابل توجهی را حفظ کرده است. طبق شاخص قیمت بیت کوین کوین تلگراف، این نوسانات بزرگ به ویژه بین سال های ۲۰۱۵ و ۲۰۱۸ قابل توجه بود، زمانی که دارایی از زیر ۳۰۰ دلار به تقریباً ۲۰۰۰۰ دلار افزایش یافت و به زیر ۴۰۰۰ دلار رسید.

در چند سال گذشته، بیت کوین از یک دارایی کمتر شناخته شده به دارایی سرمایه گذاری شده توسط بازیکنانی مانند MicroStrategy و Tesla تبدیل شده است. چدز گفت، با این حال، اگر بیت کوین به مسیر خود برای تبدیل شدن به جریان اصلی ادامه دهد، قیمت بیت کوین می تواند نوسانات کمتری داشته باشد.

با توجه به مفهوم بازار صعودی بیت کوین، چدز معتقد است که روندهای فنی قیمت، نمایش بهتری از آنچه در حال رخ دادن است است. به عنوان بخشی از پاسخ به سؤال دیگری، چدز گفت: “این یک گاو نر است. اینها بیش از هر چیز دیگری داستان هستند.” او ادامه داد: “روند صعودی – اصطلاحی مبتنی بر حرکت قیمت.” او با اشاره به اصطلاحات «بازار گاوی» و «روند صعودی» افزود: «منظورم این است که من این دو را قابل تعویض نمی‌دانم زیرا بازار صعودی می‌تواند معانی متفاوتی داشته باشد.» می توانید آن را گاو نر بنامید، اما ممکن است برای شما معنای متفاوتی نسبت به من داشته باشد.» چدز همچنین به تعدادی از سوالات دیگر در طول اپیزود پاسخ داد.

این و قسمت های دیگر Cointelegraph را ببینید اسرار تجارت کریپتو صفحه پادکست در Cointelegraph، Apple Podcasts، Spotify، Google Podcasts یا TuneIn پادکست.

دیدگاه‌ها، افکار و نظرات بیان‌شده در اینجا فقط متعلق به نویسندگان است و لزوماً منعکس‌کننده یا بیانگر دیدگاه‌ها یا نظرات Cointelegraph نیست.

نویسنده: Benjamin Pirus

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا