🚨 اخبار ارز دیجیتال

گزارش: دوقلوهای Winklevoss به جمینی وام ۱۰۰ میلیون دلاری شخصی تزریق می کنند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

بر اساس گزارش ها، تزریق پول پس از تلاش جمینی برای جمع آوری پول از سرمایه گذاران خارجی ناموفق بود.

تایلر و کامرون وینکلووس، بنیانگذاران صرافی ارزهای دیجیتال جمینی مستقر در ایالات متحده، ظاهراً در بحبوحه رکود بازار کریپتو، برای تأمین مالی کسب‌وکار خود در جیب خود فرو رفته‌اند.

طبق گزارش بلومبرگ در ۱۰ آوریل، دوقلوهای Winklevoss پس از تلاش برای دریافت پول از سرمایه گذاران خارجی، ۱۰۰ میلیون دلار وام شخصی به جمینی دادند. Cointelegraph برای اظهار نظر با جمینی تماس گرفت.

وام گزارش شده در بحبوحه بررسی نظارتی بر فعالیت های Gemini ارائه می شود. در ژانویه، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) Gemini، Genesis Global Capital و یک صرافی ارزهای دیجیتال را به دلیل ارائه اوراق بهادار ثبت نشده از طریق برنامه Earn صرافی متهم کرد. طبق گزارش‌ها، وزارت خدمات مالی نیویورک نیز پس از گزارش‌هایی مبنی بر اینکه بسیاری از کاربران Gemini ادعا می‌کنند دارایی‌های حساب‌های Earn آنها تحت حمایت FDIC است، تحقیقاتی را در مورد این صرافی آغاز کرده است.

مربوط: جمینی و جنسیس مسائل حقوقی صنعت راک بیشتر

پس از اعلام این اتهامات، تایلر وینکلووس SEC را به صدور “بلیت های پارکینگ جعلی” متهم کرد و مدعی شد که کارکنان Gemini بیش از یک سال قبل از اقدام اجرایی با رگولاتورها صحبت کرده اند. این شکایت مانند شکایت صرافی ارزهای دیجیتال Coinbase است. ، افسر ارشد حقوقی آن گفت که نمایندگان “بیش از ۳۰ بار در ۹ ماه” با نمایندگان SEC ملاقات کردند اما همچنان اخطارهای ولز را دریافت کردند.

مجله: SBF سرقت دارایی FTX را رد می کند، SEC جمینی، جنسیس و موارد دیگر را متهم می کندنویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا