اخبار ارز دیجیتال

آیا قیمت Shiba Inu Dogecoin افزایش خواهد یافت؟


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

بر اساس تحلیل تکنیکال، قیمت شیبا اینو در ماه آوریل ۲۰ درصد کاهش می یابد زیرا یک الگوی ادامه نزولی معمولی را تشکیل می دهد.

قیمت شیبا اینو (SHIB) در یک روز در میان افزایش گسترده‌تر ارزهای دیجیتال میم در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۱۰ درصد افزایش یافته است.اما آیا قیمت SHIB بیشتر افزایش خواهد یافت؟

قیمت SHIB سود Dogecoin را جلب می کند

در ۴ آوریل، قیمت SHIB پس از بازگشت از پایین ترین سطح داخلی ۰.۰۰۰۰۱۰۴۹ دلار در یک روز به ۰.۰۰۰۰۱۱۵۹ دلار رسید. این افزایش ۱۰.۵ درصدی است. با این حال، Meme Token در اکثر رقبای خود، از جمله Dogecoin (DOGE)، که بیش از ۳۰ درصد در مدت مشابه رشد کرد، عملکرد ضعیفی داشت.

در بازه زمانی سال تا به امروز، سود SHIB و DOGE تقریباً یکسان است و در حدود ۳۸٪ است.

عملکرد سال به روز SHIB/USD در مقابل DOGE/USDT و FLOKI/USDT.منبع: Trading View

پس از اینکه توییتر، متعلق به ایلان ماسک، طرفدار خودخوانده Dogecoin، لوگوی پرنده آبی نمادین خود را با نماد Shiba Inu Dogecoin جایگزین کرد، قیمت SHIB شروع به افزایش کرد. همانطور که ماسک در توییتر به Dogecoin اشاره کرد، SHIB/U در گذشته شاهد دستاوردهای مشابهی بوده است.

جالب اینجاست که در اکتبر ۲۰۲۱، ماسک فاش کرد که دیگر مالک شیبا اینو نیست.

افزایش قیمت شیبا اینو بعید است مدت طولانی ادامه یابد

از منظر فنی، SHIB در الگوی Bear Flag بسیار ادغام شده است، که ممکن است توانایی آن را برای انعکاس افزایش ۳۰ درصدی قیمت مشابه Dogecoin محدود کند.

مطالب مرتبط: جامعه شیبا اینو بر سر ادعاهای کد تقسیم شده است، سرقت ادبی شناسه زنجیره ای

پرچم نزولی یک الگوی ادامه نزولی است که زمانی شکل می گیرد که قیمت برای مدت کوتاهی در یک کانال موازی صعودی پس از طی یک کاهش شدید افزایش یابد. پس از شکسته شدن قیمت به زیر خط روند پایین با حجم قوی و سقوط به اندازه ارتفاع روند نزولی قبلی (میله پرچم) برطرف می شود.

از ۴ آوریل، SHIB در حال آزمایش خط روند بالای پرچم (حدود ۰.۰۰۰۰۱۱۶۰ دلار) برای عقب نشینی احتمالی به خط روند پایین آوریل (حدود ۰.۰۰۰۰۱۰۵۰ دلار) است.

نمودار روزانه SHIB/USDT.منبع: Trading View

شکست بیشتر زیر خط روند پایین تر می تواند سناریوی شکست بازار نزولی را آغاز کند، با هدف آوریل نزدیک به ۰.۰۰۰۰۰۸۸۳ دلار، کاهش بیش از ۲۰ درصدی نسبت به سطح قیمت فعلی.

در مقابل، شکست خط روند بالای پرچم خطر بی‌اعتبار کردن راه‌اندازی نزولی را دارد. به این ترتیب، به نظر می رسد هدف صعودی SHIB در مقاومت خط روند نزولی بلندمدت باشد – حدود ۰.۰۰۰۰۱۴۰۰ دلار در ماه آوریل، که ۲۵ درصد بیشتر از قیمت های فعلی است.

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. همه اقدامات سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک هستند و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.

نویسنده: Yashu Gola

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا