اخبار ارز دیجیتال

آیا Grayscale FTX بعدی خواهد بود؟

Grayscale از طرف همه در ارزهای دیجیتال به خوبی عمل می کند.

در 18 نوامبر، Grayscale، مدیر دارایی بزرگ‌ترین صندوق بیت‌کوین (BTC) جهان، بیانیه‌ای صادر کرد که در آن جزئیات امنیت محصولات دارایی دیجیتال خود را توضیح داد و تأیید کرد که شواهدی مبنی بر ذخایر خود را با مشتریان به اشتراک نخواهد گذاشت.

این بیانیه آغاز می‌شود: «رویدادهای اخیر به طور طبیعی باعث شده است که سرمایه‌گذاران عمیق‌تر به سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال نگاه کنند. پس از انفجار FTX و تحقیق در مورد رهبری مشکوک Sam Bankman-Fried، این کاملاً دست کم گرفته شده است. بلافاصله سوالی که از دهان همه بیرون آمد روشن شد. مقیاس خاکستری بعدی است؟

پاسخ این است که بعید است. و این بیشتر به این دلیل است که افراد برتری که Grayscale را ساخته اند، از سام بنکمن فرید توانمندتر به نظر می رسند.

بیایید واقعیت ها را ببینیم.

این درست و شاید غیرقابل انکار است که اگر Grayscale ترازنامه خود را اصلاح نکند، صنعت کریپتو دوباره سقوط خواهد کرد. Grayscale با نظارت بیش از 10 میلیارد دلار در بیت کوین، اتر (ETH) و سایر دارایی ها، بزرگترین منبع درآمد شرکت مادر خود را نشان می دهد.

مربوط: زمان آن فرا رسیده است که طرفداران کریپتو حمایت از فرقه های شخصیتی را متوقف کنند

شرکت مادر Grayscale یک گروه ارز دیجیتال است که مالک شرکت تجاری جنسیس، شرکت استخراج Foundry، اپلیکیشن سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال Luno و رسانه CoinDesk است. یادداشتی در 23 می با سهامداران DCG به اشتراک گذاشته شد. با تمام “سر و صدا” اطراف شرکت خود مقابله کنید. او گفت که این شرکت در مسیر رسیدن به 800 میلیون دلار درآمد علیرغم به اصطلاح زمستان ارزهای دیجیتال قرار دارد و نهاد دیگری «کسب و کار معمول» است.

در یادداشت مدیرعامل آمده است: «ما از زمستان رمزارز قبلی جان سالم به در بردیم.

سیلبرت یک مبشر اولیه بیت کوین و یک مشتاق واقعی ارزهای دیجیتال است. اما برخلاف سم بنکمن-فرید، او 28 سال تجربه دارد. قبل از کشف ارزهای دیجیتال، او یک بانکدار سرمایه گذاری در نیویورک و مدیر عامل پلتفرم معاملات سهام Second Market بود که در سال 2015 به نزدک فروخت. بنابراین این اولین خودروی او نیست.

مربوط: از نیویورک تایمز تا WaPo، رسانه ها فاقد بانکمن-فرید هستند

سیلبرت، همراه با رهبری خود گری اسکیل، دوشادوش با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده مبارزه کرده است. پس از اینکه رگولاتور درخواست تبدیل پرچمدار Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) را به صندوق قابل معامله در بورس بیت کوین (ETF) رد کرد. اول آمریکا کمیسیون بورس و اوراق بهادار این کار را به این دلیل انجام داد که «مدیران سرمایه‌گذاری نتوانستند به سؤالات مربوط به نگرانی‌های دستکاری بازار پاسخ دهند» و حمایت ناکافی از سرمایه‌گذاری، اما اگر آن‌ها پیشنهاد را می‌پذیرفتند، ارزهای رمزنگاری شده نیز می‌توانید این استدلال را مطرح کنید که فرصتی برای «باز کردن درها به» وجود داشت. سرمایه گذاری نهادی بیشتر» و به طور بالقوه از رکود فعلی که در حال تجربه آن هستیم اجتناب کنیم.

گری اسکیل متعاقباً دادخواستی را در دادگاه استیناف ناحیه کلمبیا در ایالات متحده ارائه کرد و این تصمیم را به چالش کشید و از یک نهاد نظارتی به نام این حکم “خودسرانه، دمدمی مزاجانه و تبعیض آمیز” شکایت کرد.

به عبارت دیگر، برای کسانی که به آینده ارزهای رمزنگاری شده علاقه دارند و به اهمیت عملکرد قانونگذاران با صداقت برای پیشبرد صنعت اعتقاد دارند، Grayscale خوب عمل می کند.

دانیله سلوادعی یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل Sellix، یک پلت فرم تجارت الکترونیک مستقر در ایتالیا.

گری اسکیل در بیانیه ای در 18 نوامبر گفت: “هراس ناشی از دیگران دلیل کافی برای اجتناب از ترتیبات امنیتی پیچیده ای نیست که سال ها دارایی های سرمایه گذاران را ایمن نگه داشته است.” رکوردی از رشد مداوم. بعید است به این زودی ها تغییر کند.

این مقاله برای اهداف اطلاعات عمومی است و در نظر گرفته نشده است و نباید به عنوان مشاوره حقوقی یا سرمایه گذاری تلقی شود. دیدگاه‌ها، افکار و نظرات بیان شده در اینجا متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس‌کننده یا بیانگر دیدگاه‌ها یا نظرات Cointelegraph نیست.

نویسنده: Daniele Servadei

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا