اخبار ارز دیجیتال

آیا اتریوم (ETH) دوباره به ۳۰۰۰ دلار خواهد رسید؟ در اینجا عواملی که باید تماشا کنید آمده است

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

اتریوم (ETH)، دومین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار، در ۲۴ ساعت گذشته برای اولین بار از آوریل ۲۰۲۲ به بالای ۳۰۰۰ دلار رسید و در بحبوحه فروش در بازار کریپتو، دوباره سقوط کرد.

در زمان نگارش این مقاله، ETH با ۱.۴۳ درصد کاهش به ۲۸۹۱ دلار در ۲۴ ساعت گذشته رسید. در حالی که اتریوم زیر ۳۰۰۰ دلار است، شرکت تحلیل زنجیره ای به بلوک این نشان می دهد که تصویر روی زنجیره چگونه به نظر می رسد.

در مجموع، تقریباً ۱۶ میلیون آدرس ETH (یا تقریباً ۱۴.۷٪) هنوز در معرض ضرر هستند. علاوه بر این، اگر اتریوم به ۳۰۰۰ دلار بازگردد، تقریباً ۸۷۹۰۰۰ آدرس سودآور خواهند بود. این آدرس ها دو سال است که نتوانسته اند سودی به دست آورند و ممکن است سعی کنند در این آستانه روانی بفروشند و بشکنند.

با نگاهی به تصویر بزرگ، این تعداد آدرس یک مانع نسبتا کوچک برای ETH است. با بیش از ۸۳ درصد از آدرس‌ها در حال حاضر سودآور، محتمل‌ترین سناریو برای اتریوم بازپس گیری ۳۰۰۰ دلار است.

اتریوم بهتر از بیت کوین عمل می کند

بیت کوین و اتریوم آنها به ترتیب با سودهای ۱۷.۶% و ۱۸.۲% در بسته عملکرد دارایی پیشرو هستند.

پس از راه اندازی بیت کوین ETF، اتریوم شروع به عملکرد بهتر از BTC کرد که از عملکرد ضعیف نسبی خود در سال ۲۰۲۳ فاصله گرفت.

با این حال، کل ارزش بازار آلتکوین به خوبی عمل نکرد و رشد YTD کمتر از نصف دو ارز دیجیتال اصلی بود.

اتریوم در بحبوحه انتظارات مبنی بر اینکه موج بعدی وجوه قابل معامله در مبادلات ارز دیجیتال آمریکا می تواند دومین دارایی دیجیتال بزرگ را هدف قرار دهد و از افزایش تقاضای سرمایه گذاران خبر دهد، از بیت کوین بهتر عمل می کند.

طبق داده‌های تاریخی، جریان‌های ورودی اتریوم از بیت‌کوین عقب‌تر است و این نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران به دنبال اطمینان و تأیید هستند که بازارهای دارایی دیجیتال در حال گسترش هستند. در چرخه ۲۰۲۱، اوج جریان سرمایه جدید به BTC 20 روز قبل از اوج جریان به ETH رخ داد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا