🚨 اخبار ارز دیجیتال

آیا بیت کوین دوباره زیر ۲۷۰۰۰ دلار معامله می شود؟


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

در اپیزود این هفته گزارش بازار، کارشناسان ساکن کوین تلگراف در مورد اینکه آیا هرگز دوباره شاهد سقوط بیت کوین به زیر ۲۷۰۰۰ دلار خواهیم بود، بحث می کنند. آیا شانس خرید ماهواره در سطح زیر ۳۰۰۰۰ دلار را از دست می دهید؟

در آخرین قسمت از گزارش بازار، مارسل پکمن، تحلیلگر و نویسنده، برخی از داده ها را تجزیه و تحلیل می کند تا به این نتیجه برسد که آیا بیت کوین (BTC) با قیمت ۲۷۰۰۰ دلار معامله می شود یا خیر. برخی از تحلیلگران افزایش ۲۱.۵ درصدی اخیر بیت کوین را ناشی از تشکیل صندوق قابل معامله در بورس بیت کوین (ETF) بلک راک می دانند، اما رویدادهای دیگری ممکن است به افزایش نرخ ارز دیجیتال دامن زده باشد.

پکمن استدلال می کند که محیط نظارتی کریپتو ایالات متحده پس از یک دوره اقدامات اجرایی نظارتی علیه صرافی هایی که ادعا می شود به عنوان کارگزاران اوراق بهادار ثبت نشده فعالیت می کنند، بهبود یافته است. اخیراً، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده با مخالفت کنگره و فدرال رزرو مواجه شده است. این نشان می دهد که دیدگاه های دولت ایالات متحده در مورد مقررات ارزهای دیجیتال چقدر متناقض است.

پچمن نشان می دهد که بازارهای آتی و حاشیه بیت کوین علیرغم افزایش قیمت ها در حال بازیابی اعتماد هستند. معمولاً درجاتی از ناباوری انتظار می رود زیرا معامله گران پس از افزایش ۲۰ درصدی یا بیشتر انتظار عقب نشینی دارند. در نتیجه، گاوهای بیت کوین اکنون باید دست بالا را برای حفظ سطح حمایت قیمت بیت کوین ۲۷۰۰۰ دلاری داشته باشند.

پکمن سپس سوالاتی در مورد درخواست مدیریت سرمایه گذاری ARK برای ETF بیت کوین نقطه ای، که گفته می شود اولین درخواست برای تایید SEC است، مطرح کرد. پکمن تاکید کرد که ETF ها در شش یا هفت سال گذشته یک رویای دور بوده اند و هیچ چیز از نظر شکایات نظارتی تغییر نکرده است.

علاوه بر این، ادعاهای نظارتی در مورد استیبل کوین‌ها قطعاً باید در نظر گرفته شوند، زیرا آنها همچنین تأثیر قابل توجهی بر قیمت گذاری در صرافی‌هایی دارند که به مشتریان مستقر در ایالات متحده خدمت می‌کنند. با این حال، پچمن توصیه می کند از شرط بندی روی شرکت های مدیریت پول تریلیون دلاری خودداری کنید.

پکمن تخمین می زند که ETF بیت کوین نقدی ایالات متحده می تواند ظرف چند سال ارزش بازاری ۲۰ میلیارد دلاری را جذب کند. بنابراین اگر فکر می‌کنید که یک ETF ظرف یک سال آینده تایید می‌شود، خرید بیت‌کوین اکنون منطقی است.

در نهایت، این نمایش به این موضوع می‌پردازد که چرا ماینرها تجهیزات را قبل از هاوینگ بیت کوین ۲۰۲۴ اضافه می‌کنند. از دستش نده! گزارش های بازار به طور انحصاری در کانال جدید YouTube Markets & Research Cointelegraph پخش می شود.

نویسنده: Marcel Pechman

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا