اخبار ارز دیجیتال

همسر هال فینی رویداد خیریه بیت کوین را اعلام کرد

او گفت که هدف از این رویداد جمع آوری کمک های مالی برای کمک به قربانیان ALS است.

فران فینی، همسر هال فینی، پیشگام ارزهای دیجیتال، از برگزاری یک رویداد خیریه برای کمک به قربانیان اسکلروز جانبی آمیوتروفیک (ALS) خبر داده است. فینی در گفتگو با این رویداد در توییتر گفت که بین 1 تا 10 ژانویه 2023، کاربران بیت کوین یک نیمه ماراتن را برای جمع آوری پول برای مبارزه با این بیماری اجرا می کنند و این تجربه را در شبکه های اجتماعی به اشتراک می گذارند. من شما را تشویق می کنم آن را با رسانه های خود به اشتراک بگذارید. .

این اعلامیه توسط فرن فینی با استفاده از حساب رسمی توییتر هال فینی اعلام شد. این حساب قبلاً توسط او برای محافظت در برابر حذف حساب قدیمی توسط توییتر دوباره فعال شده بود.

اجرای بیت کوین – که نام آن از اولین توییت بیت کوین هال فینی، درست چند روز پس از عرضه عمومی بیت کوین در سال 2009 گرفته شده است – با مشارکت انجمن ALS افزایش فصل طلایی غرب سازماندهی شده است. طبق وب سایت خود، این سازمان تجهیزات و مواد آموزشی را به بیماران ALS اجاره می دهد.

این موسسه خیریه به دنبال جمع آوری پول از این رویداد با دادن تی شرت های رسمی “Running Bitcoin” و مجموعه های کمیاب هال فینی به مشارکت کنندگان منتخب است.

هال فینی از پیشگامان اولیه ارزهای دیجیتال بود. در سال 2004 او اثبات کار قابل استفاده مجدد (RPOW) را ایجاد کرد. این سیستمی است که امکان استفاده مجدد از سکه های HashCash توسط گیرندگان را فراهم می کند. RPOW از یک سرور مرکزی به جای شبکه غیرمتمرکز استفاده می کرد، اما اغلب به عنوان یک نوع ارز دیجیتال بدوی در نظر گرفته می شود.

فینی همچنین کدی را در سال 2008 و اوایل سال 2009 به پایگاه کد بیت کوین ارائه کرد که در ژانویه 2009 منتشر شد. او اولین دریافت کننده تراکنش بیت کوین در تاریخ بود که 10 بیت کوین توسط ساتوشی ناکاموتو ارسال شد.

هال فینی در بیشتر عمر خود یک دونده مشتاق بود تا اینکه در آگوست 2009 تشخیص داده شد که به ALS مبتلا شده است. پس از چندین سال مبارزه با این بیماری در سال 2014 در سرما نگهداری شد.نویسنده: Tom Blackstone

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا