اخبار ارز دیجیتال

همسر هال فینی رویداد خیریه بیت کوین را اعلام کرد

او گفت که هدف از این رویداد جمع آوری کمک های مالی برای کمک به قربانیان ALS است.

فران فینی، همسر هال فینی، پیشگام ارزهای دیجیتال، از برگزاری یک رویداد خیریه برای کمک به قربانیان اسکلروز جانبی آمیوتروفیک (ALS) خبر داده است. فینی در گفتگو با این رویداد در توییتر گفت که بین ۱ تا ۱۰ ژانویه ۲۰۲۳، کاربران بیت کوین یک نیمه ماراتن را برای جمع آوری پول برای مبارزه با این بیماری اجرا می کنند و این تجربه را در شبکه های اجتماعی به اشتراک می گذارند. من شما را تشویق می کنم آن را با رسانه های خود به اشتراک بگذارید. .

این اعلامیه توسط فرن فینی با استفاده از حساب رسمی توییتر هال فینی اعلام شد. این حساب قبلاً توسط او برای محافظت در برابر حذف حساب قدیمی توسط توییتر دوباره فعال شده بود.

اجرای بیت کوین – که نام آن از اولین توییت بیت کوین هال فینی، درست چند روز پس از عرضه عمومی بیت کوین در سال ۲۰۰۹ گرفته شده است – با مشارکت انجمن ALS افزایش فصل طلایی غرب سازماندهی شده است. طبق وب سایت خود، این سازمان تجهیزات و مواد آموزشی را به بیماران ALS اجاره می دهد.

این موسسه خیریه به دنبال جمع آوری پول از این رویداد با دادن تی شرت های رسمی “Running Bitcoin” و مجموعه های کمیاب هال فینی به مشارکت کنندگان منتخب است.

هال فینی از پیشگامان اولیه ارزهای دیجیتال بود. در سال ۲۰۰۴ او اثبات کار قابل استفاده مجدد (RPOW) را ایجاد کرد. این سیستمی است که امکان استفاده مجدد از سکه های HashCash توسط گیرندگان را فراهم می کند. RPOW از یک سرور مرکزی به جای شبکه غیرمتمرکز استفاده می کرد، اما اغلب به عنوان یک نوع ارز دیجیتال بدوی در نظر گرفته می شود.

فینی همچنین کدی را در سال ۲۰۰۸ و اوایل سال ۲۰۰۹ به پایگاه کد بیت کوین ارائه کرد که در ژانویه ۲۰۰۹ منتشر شد. او اولین دریافت کننده تراکنش بیت کوین در تاریخ بود که ۱۰ بیت کوین توسط ساتوشی ناکاموتو ارسال شد.

هال فینی در بیشتر عمر خود یک دونده مشتاق بود تا اینکه در آگوست ۲۰۰۹ تشخیص داده شد که به ALS مبتلا شده است. پس از چندین سال مبارزه با این بیماری در سال ۲۰۱۴ در سرما نگهداری شد.نویسنده: Tom Blackstone

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا