اخبار ارز دیجیتال

چرا قیمت XRP امروز بالا می رود؟


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

آیا ریپل می‌تواند در برابر SEC پیروز شود؟ با وجود شکست کلی بازار کریپتو، قیمت XRP سود متوسطی را نشان می‌دهد.

قیمت XRP در ۹ مارس افزایش یافت و با وجود کاهش کلی در بازار ارزهای دیجیتال، حدود ۱.۵ درصد افزایش یافت و به ۰.۴۰ دلار رسید.

قیمت XRP 4 برد متوالی

رالی جفت XRP/USD در ۵ مارس آغاز شد و ارزش بازار XRP در چهار روز گذشته از ۱۰٪ گذشت.

نمودار روزانه XRP/USD.منبع: Trading View

در مقابل، ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال در مدت مشابه حدود ۵ درصد کاهش یافت، در حالی که سکه های برتر بیت کوین (BTC) و اتر (ETH) به ترتیب ۴.۵ درصد و ۴ درصد کاهش یافتند.

Ripple یک پیروزی زودهنگام در برابر SEC می گیرد

به نظر می رسد که سود XRP سرمایه گذاران امید خود را به پیروزی ریپل در نبرد حقوقی طولانی مدت خود با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) بسته اند.

در ۶ مارس، آنالیسا تورس، قاضی منطقه ای ایالات متحده، در مورد درخواستی که توسط ریپل و کمیسیون بورس و اوراق بهادار ارائه شده بود، حکم داد تا اظهارات شاهد متخصص را از قضاوت خلاصه بعدی حذف کنند. او بخش هایی از این طرح را تایید و رد کرد و تاکید کرد که برنده یا بازنده مشخصی در این موضوع وجود ندارد.

با این حال، پاتریک دودی، که توسط SEC به عنوان شاهد کلیدی برای حذف به اصطلاح “کارشناس شماره ۱” و شهادت در مورد تصورات خریداران معقول XRP معرفی شد، به فعالان بازار XRP گفت که Ripple در نهایت شکایت خواهد کرد. باور کن که می توانم برنده شوم .

به عبارت دیگر، ادعای کمیسیون بورس و اوراق بهادار مبنی بر اینکه ریپل XRP را به عنوان یک اوراق بهادار ثبت نشده به سرمایه گذاران ساده لوح فروخته است، ممکن است ثابت بماند.

همانطور که کوین تلگراف در ژانویه گزارش داد، براد گارلینگ هاوس، مدیرعامل ریپل، گفت که انتظار دارد این دعوی قضایی «طی ماه‌های تک رقمی آینده» به پایان برسد.

۳۵% XRP اول افزایش می یابد؟

از نقطه نظر فنی، قیمت XRP احتمالاً در هفته‌های آینده کاهش می‌یابد زیرا خط روند نزولی چند ماهه را به عنوان مقاومت دوباره آزمایش می‌کند.

نمودار قیمت ۳ روزه XRP/USD.منبع: Trading View

خط روند از آوریل ۲۰۲۱ به عنوان نقطه بازدهی برای معامله گران عمل کرده است و احتمال کاهش قیمت XRP را در سناریوی فعلی افزایش می دهد. یک عقب نشینی موفقیت آمیز خطر سوق دادن XRP به سطح پشتیبانی اخیر ۰.۳۰ دلار را به همراه دارد که کاهشی ۲۰ درصدی نسبت به سطح قیمت فعلی است.

مطالب مرتبط: جامعه از Coinbase می‌خواهد تا XRP را به عنوان مدیر عاملی که برای استکینگ مبارزه می‌کند، دوباره فهرست کند

برعکس، شکست خط روند قیمت XRP را تا آوریل ۲۰۲۳ به سمت میانگین متحرک نمایی ۲۰۰-۳ بعدی (۲۰۰-۳D EMA؛ موج آبی) سوق خواهد داد که ۳۵ درصد از سطوح قیمت فعلی افزایش می یابد. می تواند نزدیک به ۰.۵۰ دلار باشد.

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. همه اقدامات سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک هستند و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.نویسنده: Yashu Gola

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا