اخبار ارز دیجیتال

چرا قیمت Polygon (MATIC) امروز در حال افزایش است؟


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

قیمت‌های Porygon امروز در حال افزایش هستند زیرا معامله‌گران از انتصاب یک مدیر عامل جدید و افزایش فعالیت نهنگ‌ها قبل از به‌روزرسانی مهم شبکه استقبال می‌کنند.

قیمت‌های چند ضلعی (MATIC) امروز در حال افزایش هستند، که بازتاب حرکت‌های صعودی در سایر نقاط بازار کریپتو است، زیرا معامله‌گران ترکیبی از عوامل اساسی را ارزیابی می‌کنند.

در ۱۱ جولای، قیمت MATIC با ۲.۳۲ درصد افزایش به ۰.۷۵ دلار رسید و به بالاترین حد یک ماهه رسید. ارزش بازار ارزهای دیجیتال حدود ۱.۱۴ تریلیون دلار بود که تقریباً بدون تغییر نسبت به روز گذشته، اما از آن پیشی گرفت.

نمودار قیمت روزانه MATIC/USD و سقف بازار ارزهای دیجیتال. منبع: TradingView

برنامه های مدیرعامل جدید Polygon برای “حکمرانی غیرمتمرکز”

رشد روزانه MATIC به عنوان بخشی از افزایش قیمت گسترده‌تر است که پس از انتصاب مدیر حقوقی سابق شرکت Polygon به عنوان مدیر عامل جدید خود در ۷ جولای شروع شد. از آن زمان، MATIC/USD نزدیک به ۱۵ درصد افزایش یافته است. .

نمودار ۴ ساعته MATIC/USD. منبع: TradingView

انتصاب Boiron بیش از یک ماه پس از آن صورت گرفت که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) ادعا کرد که MATIC در شکایت خود علیه Binance و Coinbase یک “اوراق بهادار” است.

در همین حال، با آماده شدن Polygon برای اجرای یک سری ارتقاء شبکه به عنوان بخشی از بازسازی “Polygon 2.0” خود، شاهد افزایش قیمت نیز هستیم. یعنی تا ۱۷ ژوئیه پروتکل «حکومت غیرمتمرکز» ایجاد شود.

نهنگ های MATIC بزرگتر می شوند

افزایش قیمت MATIC در ۱۱ ژوئیه به دوره انباشت قوی نهنگ ادامه می دهد.

به عنوان مثال، عرضه MATIC توسط شرکت هایی با موجودی ۱۰ تا ۱۰۰ میلیون توکن تا کنون بیش از ۱ درصد در ماه جولای افزایش یافته است.

توزیع عرضه نهنگ.منبع: Santimento

این با کاهش عرضه توسط گروه MATIC 1-10 میلیونی مطابقت دارد. به عبارت دیگر، برخی از نهنگ‌ها در گروه ۱-۱۰ میلیونی MATIC در ماه ژوئیه توکن‌ها را جمع‌آوری کردند و بخشی از گروه ۱۰-۱۰۰ میلیونی MATIC شدند.

چشم انداز ژوئیه MATIC

از نقطه نظر فنی، MATIC برای کاهش شدید قیمت در ماه جولای به نظر می رسد.

از ۱۱ جولای، توکن Polygon با میانگین متحرک نمایی ۵۰ روزه (EMA 50 روزه، موج قرمز)، یک خط روند افقی که از حمایت به مقاومت تبدیل شده و یک خط روند صعودی که یک پرچم نزولی بالقوه را تشکیل می دهد، معامله می شود. آزمایش تلاقی مقاومت هایی که ساخته می شوند. الگو.

نمودار روزانه MATIC/USD. منبع: TradingView

عقب نشینی از تلاقی مقاومت باعث می شود که قیمت به سمت خط روند پایین تر پرچم نزدیک به ۰.۶۸ دلار در ماه ژوئیه سوق دهد که حدود ۱۰ درصد از سطوح قیمت فعلی کاهش یافته است.

مرتبط: Polygon 2.0 ارتقاهایی را معرفی می کند که از “لایه های ارزش” اینترنت استفاده می کند

علاوه بر این، بسته شدن زیر خط روند پایین تر احتمالاً باعث ایجاد سناریوی شکست پرچم نزولی می شود. این به معنای هدف پایین ماه جولای در حدود ۰.۵۰ دلار است که افتی نزدیک به ۳۰ درصدی نسبت به سطوح فعلی دارد.

از سوی دیگر، بسته شدن قاطع بالای خط روند بالای پرچم می‌تواند چشم‌انداز نزولی MATIC را کاهش دهد و اجازه دهد یک صعود طولانی‌مدت به سمت متحرک نمایی ۲۰۰ روزه (موج آبی) نزدیک به ۰.۹۰ دلار ماهیت داشته باشد. این به معنای افزایش ۲۰ درصدی تا جولای است.

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. هر گونه سرمایه گذاری یا حرکت تجاری مستلزم ریسک است و خوانندگان باید قبل از هر تصمیمی تحقیقات خود را انجام دهند.

نویسنده: Yashu Gola

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا