اخبار ارز دیجیتال

چرا اتریوم (ETH) امروز افزایش یافت؟

قیمت اتریوم در حال حاضر در حال افزایش است و اکثر معامله گران گزینه انتظار دارند تا آوریل ۲۰۲۳ به ۳۵۰۰ تا ۴۰۰۰ دلار برسد.

توکن بومی اتریوم، اتر (ETH)، به بالاترین سطح سه هفته‌ای رسید و همگام با بازارهای ارزهای دیجیتال و سهام گسترده‌تر صعود کرد.

قیمت اتریوم به بالاترین حد ۳ هفته اخیر رسید

در ۹ ژانویه، قیمت ETH 2.85 درصد افزایش یافت و برای اولین بار در سه هفته گذشته از ۱۳۲۵ دلار گذشت. اگر عملکرد قبلی قیمت نشانه ای باشد، این یک سطح حیاتی برای توکن است تا راه را به ۱۳۵۰ دلار بعدی هموار کند.

ارزش بازار کریپتو در مدت مشابه ۲.۶۶ درصد یا ۲۱.۱۸ میلیارد دلار افزایش یافت.

نمودار روزانه ETH/USD.منبع: Trading View

تورم خنک کننده قیمت اتریوم را بالاتر می برد

سرمایه گذاران با مشاهده نشانه هایی مبنی بر کاهش تورم به سمت بازارهای پرریسک هجوم می آورند.

شایان ذکر است، گزارش حقوق و دستمزد غیرکشاورزی وزارت کار ایالات متحده در ۶ ژانویه نشان داد که رشد دستمزدها کند شده است، با ناظران بازار پیشنهاد می شود که سیاست های جنگ طلبانه فدرال رزرو با موفقیت تورم را مهار کرده است. من آن را به عنوان نشانه ای از کاهش رتبه تعبیر کردم.

قیمت ارز کشور شما چقدر است؟ ماشین حساب ارز دیجیتال جدید ما را بررسی کنید

چنین سناریویی می تواند فدرال رزرو را وادار کند که سرعت افزایش نرخ را کاهش دهد، که به نوبه خود می تواند برای دارایی های رمزنگاری مانند اتر صعودی باشد.

بازارها اکنون منتظر داده های جدید در مورد قیمت های مصرف کننده ایالات متحده هستند که در ۱۲ ژانویه منتشر می شود. این اعداد لحن نشست دو روزه کمیته بازار آزاد فدرال را که از ۳۱ ژانویه آغاز می شود، تعیین می کند. افزایش نرخ پایه در ماه فوریه.

معامله گران گزینه های اتریوم روی ۱۶۰ درصد رالی اتریوم شرط بندی می کنند

معامله گران گزینه های اتریوم نسبت به پتانسیل افزایش قیمت در سه ماهه اول سال ۲۰۲۳ اطمینان بیشتری پیدا می کنند زیرا شاخص های کلان در کوتاه مدت در بازارهای ریسک صعودی می شوند.

الان رای بدهید!

شایان ذکر است، طبق داده‌های ردیابی شده توسط گلس‌نود، علاقه باز به اتریوم که در ۳۱ مارس منقضی می‌شود، عمدتاً صعودی است و بیشتر اهداف حمله در محدوده ۳۵۰۰ تا ۴۰۰۰ دلار هستند.

گزینه‌های اتریوم با قیمت اعتصاب باز هستند.منبع: Glassnode

چشم انداز صعودی توسط جیانگ ژوئر، مدیر عامل/هم بنیانگذار سرویس استخراج بیت کوین (BTC) B.TOP بیشتر تقویت می شود. من باور دارم اتر بین مارس تا مه ۲۰۲۳ برای همیشه از محدوده پایین فعلی خود خارج خواهد شد و دلیل آن کاهش تورم در ماه های اخیر است.

مرتبط: ارتقای اتریوم در شانگهای می‌تواند مشتقات استکینگ مایع را افزایش دهد – در اینجا نحوه

او نوشت: «با نگاهی به داده‌های اتریوم، زمانی که اتریوم در اثبات کار (POW) بود، تورم ۳.۵۹ درصد بود، تورم بیت‌کوین ۱.۷۲ درصد بود.

تورم ETH در پایین ۰.۰۱٪ باقی می ماند زیرا سکه های غیرفعال حتی پس از بازار نزولی می سوزند. […] از این داده‌ها، می‌توان نتیجه گرفت که بازار صعودی ETH در حالت کاهش تورم مارپیچی شروع خواهد شد. “

نرخ عرضه اتریوم پس از ارتقاء شبکه به Proof of Stake (PoS). منبع: Ultrasound.Money

اما ادوارد پارک، مدیر ارشد سرمایه‌گذاری بروکس مک‌دونالدز مستقر در لندن، هشدار داده است که فدرال رزرو باید پیش از توقف افزایش نرخ‌ها، شاهد کاهش مداوم تورم باشد.

اگر این اتفاق نیفتد، احساسات ریسک پذیری سرمایه گذاران دوباره تضعیف می شود و در چنین سناریویی اتر می تواند به زیر ۱۰۰۰ دلار سقوط کند و یک کف دو برابری تشکیل دهد.

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. همه اقدامات سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک هستند و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.نویسنده: Yashu Gola

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا