اخبار ارز دیجیتال

چرا قیمت Dogecoin امروز در حال کاهش است؟


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

قیمت‌های دوج‌کوین امروز در حال کاهش است، زیرا رالی DOGE ایلان ماسک کمرنگ شده و قیمت بیت‌کوین به زیر ۳۰۰۰۰ دلار کاهش یافته است.

قیمت Dogecoin (DOGE) امروز در حال کاهش است و روندها را در سایر نقاط بازار ارزهای دیجیتال منعکس می کند.

ایلان ماسک DOGE Take Profit را تحریک می کند

در ۱۸ جولای، قیمت DOGE با ۱.۷۵ درصد کاهش به ۰.۰۶۸ دلار رسید، درست پایین‌تر از سایر بازارهای رمزنگاری که در مدت مشابه ۱ درصد سقوط کردند.

نمودار قیمت روزانه DOGE/USD. منبع: TradingView

کاهش Dogecoin به عنوان بخشی از اصلاح گسترده تر از بالاترین سطح محلی ۰.۰۷۵ دلار است که پس از پیروزی جزئی ریپل بر کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) سه روز پیش ایجاد شد.

روز قبل، DOGE به لطف ایلان ماسک، یک صعود متوسط، هرچند کوتاه را دید. پس از اینکه یک میلیاردر ادعا می‌کند که رمزارز میم را ذکر کرده است، قیمت Dogecoin با ۵.۳ درصد افزایش به ۰.۰۷۳ دلار رسید.

بنابراین، عقب نشینی ۱۸ جولای می تواند نتیجه تضمین سودهای کوتاه مدت معامله گران باشد که توسط ماسک ممکن شده است.

علاوه بر این، حرکت نزولی احتمالاً گاوهای مشتاق را در صرافی‌های مشتقات کریپتو به دام انداخت و منجر به نقدینگی‌های بلندمدت به ارزش ۱.۵ میلیون دلار در ۲۴ ساعت گذشته شد که احتمالاً این کاهش را تشدید کرد.

نمودار انحلال کل DOGE.منبع: شیشه سکه

چشم انداز قیمت DOGE برای ماه جولای

از نقطه نظر فنی، تصحیح DOGE نشان دهنده تلاقی مقاومت متشکل از میانگین متحرک نمایی ۲۰۰ روزه (EMA 200 روزه، موج آبی در نمودار زیر) و خط روند نزولی چند ماهه (سیاه) است. پس از آزمایش شروع شد.

نمودار قیمت روزانه DOGE/USD. منبع: TradingView

از ۱۸ جولای، DOGE/USD به بالای سطح مقاومت در برابر حمایت ۵۰ روزه متحرک نمایی متحرک (EMA) (موج قرمز) نزدیک به ۰.۰۶۸ دلار رسیده است. عدم تداوم آن برای مدت طولانی می تواند به معنای کاهش طولانی مدت به سمت تلاقی افق (بنفش) و خط روند صعودی (مشکی) در ۰.۰۶۶ دلار در ماه جولای باشد.

در مقابل، عقب نشینی از متحرک نمایی ۵۰ روزه می تواند تلاقی مقاومت را در نزدیکی هدف ۰.۰۷۵ دلاری در ماه جولای آزمایش کند.

چشم انداز بلند مدت قیمت Dogecoin

از سوی دیگر، Dogecoin در نمودار روزانه الگوی «پایین BARR» را ترسیم کرده است.

مقاله مرتبط: قیمت بیت کوین در ۳۰ هزار دلار “رکود” است – در اینجا ۳ دلیل وجود دارد

BARR مخفف Bump-and-Run-Reversal است، یک تنظیم فنی که تحلیلگران سنتی آن را زمانی که در بازار نزولی شکل می‌گیرد به عنوان یک الگوی برگشت صعودی درک می‌کنند. از ۱۸ ژوئیه، قیمت DOGE به نظر می رسد در مرحله شکست الگوی است که در زیر نشان داده شده است.

نمودار قیمت روزانه DOGE/USD. منبع: TradingView

اگر این الگو با افزایش بیشتر تأیید شود، قیمت DOGE می تواند به اندازه حداکثر ارتفاع الگوی پایین BARR رشد کند. به عبارت دیگر، ما یک هدف صعودی ۰.۰۸۸ دلار تا سپتامبر ۲۰۲۳ داریم که ۳۰ درصد بیشتر از سطح قیمت فعلی است.

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. هر گونه سرمایه گذاری یا حرکت تجاری مستلزم ریسک است و خوانندگان باید قبل از هر تصمیمی تحقیقات خود را انجام دهند.نویسنده: Yashu Gola

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا