اخبار ارز دیجیتال

چرا ارزهای دیجیتال به ETHDenver نپیوستند؟


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

علاقه مندان به بلاک چین از دیگران می خواهند که از فناوری بلاک چین استفاده کنند، اما جولین جنستوکس اشاره می کند که او همچنان از Eventbrite در ETHDenver استفاده می کرد.

کنفرانس هفته گذشته ETHDenver برخی از روندهای نگران کننده در صنعت کریپتو را برجسته کرد. گرچه مختص بلاک چین نیست، روند استفاده نکردن از محصولات تولید شده در صنعت ما چیزی است که جامعه ارزهای دیجیتال باید به آن رسیدگی کند. من اینجا هستم. کارمندان مایکروسافت باید از Outlook، Word و غیره استفاده کنند. با این حال، در صنایع نوپایی مانند بلاک چین، این پویایی هنوز حل نشده است.

چرا جامعه Web3 در مورد استفاده از فناوری خود به ما گوش نمی دهد؟، می گوید که در حال ایجاد نسخه بهتری از تجربه اینترنتی موجود است. با این حال، ما همچنان شاهد پروژه‌هایی در سراسر اکوسیستم هستیم که به همان فناوری تکیه می‌کنند که ما (و قبلاً) جایگزین آن شده‌ایم.

این مشکل در هر مرحله ما را آزار خواهد داد. اگرچه ما برای تمرکززدایی ارزش قائل هستیم، اما بیشتر معاملات ارزهای دیجیتال در صرافی های متمرکز انجام می شود. ما برای شفافیت ارزش قائل هستیم، اما دارایی های خود را به شرکت های غیر شفافی مانند FTX می سپاریم. در حالی که ما برای نوآوری ارزش قائل هستیم، اکثر رویدادهای جانبی در کنفرانس آتی ETHDenver ما از طریق سیستم‌های قدیمی مانند Eventbrite تهیه می‌شوند.

مربوط: اکثر حامیان بلاک چین حتی از بیت کوین استفاده نمی کنند

دلایل زیادی برای این پویایی ها وجود دارد که بسیاری از آنها معتبر هستند و بخشی طبیعی از فرآیند ساختمان و استخدام هستند. اما من فکر می کنم که باید به خودمان به عنوان یک جامعه یادآوری کنیم که باید اولین پذیرنده فناوری جدید هیجان انگیزی باشیم که در حال ساخت آن هستیم. این وظیفه ماست که به دنیا نشان دهیم که اینها کار می کنند و در مقایسه با جایگزین های Web2 انتخاب خوبی هستند. این روند منحصر به بلاک چین نیست و به نظر می رسد که تقریباً برای هر صنعت در مقطعی از بلوغ خود به طور منظم دردسرساز باشد.

رویدادها و کنفرانس‌های کریپتوکارنسی مکان مناسبی برای استفاده از موارد استفاده از توکن غیر قابل تعویض (NFT) هستند، اما پلتفرم‌های Web2 مانند Eventbrite برای اکثر نیازهای خرید بلیط ضروری هستند. وجود دارد. افزایش پیوندهای Eventbrite به بسیاری از رویدادهای جانبی (بزرگ) در ETHDenver واقعا شگفت‌انگیز، اما ناامیدکننده بود. جامعه ما نسخه بهتری از این فناوری را ساخته است که ارزش‌هایی را که همه ما به آن احترام می‌گذاریم در DNA خود گنجانده است.

مکان واضح دیگری که ما غذای سگ می خوریم جایگزین کردن جریان بی پایان کارت های ویزیت رد و بدل شده در اطراف غرفه ها و رویدادها است. ما به سادگی می توانیم یک NFT با یکدیگر ایجاد کنیم تا به یکدیگر یادآوری کنیم که این تعامل چه زمانی و کجا رخ داده است و در عین حال نقاط تماس مداوم اضافی برای تعاملات آینده ایجاد می کنیم. “درخت پیوند” NFT همچنین به شما امکان می دهد دسته رسانه های اجتماعی خود و بسیاری از اطلاعات دیگر را به اشتراک بگذارید. به عنوان مثال، هنگامی که یک مشتری بالقوه برای تعامل با کسب و کار شما یک کد QR را اسکن می کند، آن تعامل به عنوان یک NFT ثبت می شود و برای تبلیغات، کوپن ها، ایمیل ها، دسته های تلگرام و موارد دیگر در دسترس است. مطمئناً این تجربه ارزشمندتر از یک کارت ویزیت کاغذی است.

به عنوان پذیرندگان اولیه در صنعت، مسئولیت ما این است که مسیری را که ترسیم کرده‌ایم دنبال کنیم و راه را برای پیوستن دیگران هموار کنیم. این وظیفه ماست که نشان دهیم که کار می‌کند. برای اینکه بهترین کارمان را انجام دهیم، باید غذای سگ را درست کنیم. ما در حال ساختن هستیم و منطقه را پیدا کنید. ما چرخ ها را به حرکت در می آوریم تا راه های جدید و بهتری برای پیاده سازی فناوری و ایجاد ویژگی های جدید و موارد استفاده ارائه دهیم.

مربوط: مقررات در کانون توجه کنگره بلاک چین اروپا در بارسلون

این جدید است، یک منحنی یادگیری وجود دارد و عادات قدیمی همچنان ادامه دارند. اما در برخی مواقع، ما به عنوان یک جامعه باید برجسته شویم و تفاوت ایجاد کنیم. این کاری است که بسیاری از صنایع قبل از ما انجام داده اند. حتی در چند ماه اخیر، فناوری راه زیادی را پیموده است، بنابراین شاید مردم منتظرند تا کاملاً پخته شود و یکپارچه شود. بیایید آنچه را که هست روشن کنیم، و بیایید به عنوان یک جامعه آگاهانه در مورد زمان، کجا و چگونه می خواهیم انتخاب کنیم. تا به جهان نشان دهیم که راه های جدیدی برای حفظ ارزش های خود ساخته ایم.

هیچ رازی نیست که این فناوری وجود دارد، اما به نظر می رسد جامعه ما در عادت قدیمی استفاده از ابزارهایی که ما به عنوان یک صنعت برای بهبود آنها تلاش می کنیم گیر کرده است. پس چرا در یکی از بزرگترین کنفرانس های رمزنگاری جهان شرکت نکنیم؟ اکنون بیایید راه حل هایی را که از دیگران درخواست کرده ایم استفاده کنند، مرور کنیم. هر چیزی کمتر از این نفاق است.

جولیان جونستوکس بنیانگذار و مدیر عامل Unlock Protocol. او قبلاً SuperFeedr را تأسیس کرد که به یکی از پیشروترین APIهای وب بلادرنگ تبدیل شد که توسط Mark Cuban و Betaworks تأمین مالی شد و بعداً توسط Medium خریداری شد. در Medium، جولین تلاش‌های سئوی شرکت را رهبری کرد و سهم ترافیکی را که مدیوم از جستجو دریافت می‌کرد، چهار برابر کرد. او اولین شرکت خود را به نام Jobetudiant در حالی که هنوز در مدرسه بود تأسیس کرد.

این مقاله برای اهداف اطلاعات عمومی است و در نظر گرفته نشده است و نباید به عنوان مشاوره حقوقی یا سرمایه گذاری تلقی شود. دیدگاه‌ها، افکار و نظرات بیان شده در اینجا متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس‌کننده یا بیانگر دیدگاه‌ها یا نظرات Cointelegraph نیست.نویسنده: Julien Genestoux

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا