اخبار ارز دیجیتال

چرا بانک ها حداقل ۵۶ برابر بیشتر از بیت کوین انرژی مصرف می کنند؟

مهندس امنیت سایبری و رمزنگار میشل کازاکا به کوین تلگراف گفت: «بیت کوین ۰.۰۵ درصد از مصرف انرژی جهانی را مصرف می کند. بانکداری ۵۶ برابر بیشتر از بیت کوین انرژی مصرف می کند.

دفعه بعد که بیت کوین (BTC) به دلیل مصرف انرژی مورد حمله قرار گرفت، این آمار را به خاطر بسپارید. صنعت بانکداری حداقل ۵۶ برابر بیشتر انرژی مصرف می کند. به گفته میشل کازاکا، رمزنگار و بنیانگذار زنجیره ارزش، این است:

فقط بدانید که مصرف بیت کوین ۵۶ برابر بیشتر از بیت کوین است.

آماری که برای اولین بار توسط میشل کازاکا در تابستان به اشتراک گذاشته شد، باعث سر و صدا در بیت کوین و جامعه گسترده تر ارزهای دیجیتال شد. تخمینی را اعلام کرد.

Khazzaka در یک مصاحبه اختصاصی برای Cointelegraph Crypto Story، از طریق تحقیقات گسترده به بینندگان می گوید که به نتایج شگفت انگیزی منجر شده است. به طور خلاصه، بیت کوین ممکن است آنقدر که رسانه های جریان اصلی مردم را به فکر فرو می برند، برای محیط زیست بد نباشد.

کازاکا، که بیت کوین را به عنوان “پول با حافظه” توصیف می کند، سعی کرد این ادعاها را رد کند که بیت کوین از پول فیات برای محیط زیست بدتر است. او چهار سال را صرف جمع آوری داده ها و محاسبه اعداد کرد. او یک مدل یا تخمین ایجاد کرد تا بفهمد صنعت بانکداری چقدر انرژی مصرف می کند.

کازاکا از خانه اش در پاریس به کوین تلگراف گفت که از زمان رفت و آمد، مراکز داده، سرورها و حتی دستگاه های خودپرداز در محاسبات خود استفاده کرده است. اما او انرژی صرف شده برای «بانک‌ها، ساختمان‌ها یا دستگاه‌های خودپرداز» را در نظر نگرفت. ساخت با فلز و غیره بیایید عملیات را با هم مقایسه کنیم. خزاکا تصدیق می کند که این نظارت عمدی است.

بنابراین تمام اعداد من در بانک ها کمتر از ارزش گذاری شده و در بیت کوین بسیار دقیق هستند.

برای بیت کوین، کازاکا به این نتیجه رسید که بیت کوین ۸۸.۹۵ تراوات ساعت در سال مصرف می کند. با این وجود، Hazaqa اعتراف می کند که بیت کوین از “مقدار فوق العاده ای انرژی” استفاده می کند. اما در عوض کاربر دریافت می کند:

“مقدار فوق العاده ای از امنیت برای یک سرویس فوق العاده مهم.”

او بیت کوین را به سفر فضایی تشبیه می کند و توضیح می دهد که حتی اگر مردم برای رفتن به ماه مشکلی ندارند، این کار درستی است.

مطالب مرتبط: اگر بیت کوین به ۲ میلیون دلار برسد، استخراج بیت کوین کمتر از ۰.۵ درصد انرژی جهانی هزینه خواهد داشت: مخفیانه

در نهایت، به نفع لایه ۲ شبکه لایتنینگ بیت کوین، Khazzaka نتیجه می گیرد که به عنوان یک شبکه پرداخت، نویدبخش است. فقط باید خودش را ثابت کند.

نویسنده: Joseph Hall

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا