اخبار ارز دیجیتال

چرا سرمایه گذاران نهادی در سال ۲۰۲۲ ارزهای دیجیتال را انباشته می کنند؟ محقق Fidelity توضیح می دهد

بر اساس آخرین یافته های نظرسنجی Fidelity Digital Assets، مشارکت نهادها در ارزهای دیجیتال، به ویژه اتریوم، در سال ۲۰۲۲ با وجود نزولی بودن بازار افزایش یافت.

طبق مطالعه اخیر Fidelity Digital Assets، سرمایه گذاری نهادی در ارزهای دیجیتال در سال ۲۰۲۲ با وجود بازار نزولی افزایش یافته است. کریس کویپر، سرپرست تحقیقات Fidelity Digital Assets، در مصاحبه اخیر با کوین تلگراف فاش کرد به ویژه، تعداد سرمایه گذاران بزرگی که روی اتریوم شرط بندی می کنند در دو سال گذشته دو برابر شده است.

کویپر خاطرنشان می‌کند: «درصد پاسخ‌دهندگانی که گفته‌اند در اتریوم سرمایه‌گذاری کرده‌اند، دو برابر دو سال پیش است.

کویپر خاطرنشان کرد که پس از ادغام، اتریوم به دارایی سبزتر و با بازدهی بالاتر تبدیل شده است که احتمالاً اتریوم را از نظر موسسات جذاب تر خواهد کرد.

بر اساس همین نظرسنجی، به طور کلی، سرمایه گذاران نهادی با وجود بازار خرس ارزهای دیجیتال، در حال انباشت ارزهای دیجیتال هستند. تا پایان نیمه دوم سال ۲۰۲۲، ۵۸ درصد از مؤسسات مالی مورد بررسی، ارزهای رمزنگاری شده را در اختیار خواهند داشت که ۶ درصد بیشتر از سال گذشته است. علاوه بر این، ۷۸ درصد در حال برنامه ریزی برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال در آینده بودند.

دلیل اصلی، همانطور که تحقیقات نشان می دهد، اعتماد به پتانسیل صعودی بلندمدت دارایی های دیجیتال است.

کویپر توضیح داد: “آنها به یک دیدگاه بسیار بلندمدت نگاه می کنند، بنابراین آنها با برخی از این نوسانات و قیمت دیوانه کننده گیر نکرده اند.”

اگر می خواهید در مورد نحوه جریان سرمایه برنامه به ارزهای دیجیتال بیشتر بدانید، مصاحبه کامل را بررسی کنید و فراموش نکنید که مشترک شوید!

نویسنده: Marco Castrovilli

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا