اخبار ارز دیجیتال

چرا تایید ETF بیت کوین اهمیت زیادی دارد؟


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

ETF های بیت کوین پس از ثبت نام چندین شرکت در SEC دوباره در کانون توجه قرار گرفتند. در اپیزود این هفته از Market Talks، توضیح می‌دهیم که چرا تأییدیه‌ها برای بیت‌کوین بسیار مهم هستند.

در قسمت این هفته، بحث بازارکوین تلگراف از ناتالی برونل، میزبان پادکست، مربی و مفسر رسانه در فضای بیت کوین استقبال می کند. پادکست او، داستان سکه، به طور مداوم در میان ۵۰ تا ۱۰۰ برتر در پادکست های اپل قرار دارد. او بیش از ۳۰۰۰۰۰ دنبال کننده در توییتر دارد، یک روزنامه نگار تلویزیونی برنده جوایز و گزارشگر تحقیقی سابق است.

برونل توضیح داد که چگونه بیت کوین (BTC) ابزاری برای بهبود وضعیت اقتصادی میلیاردها نفر در سراسر جهان است و چگونه کاهش ارزش دلار آمریکا شأن اقتصادی مردم را از بین می برد. توضیح خواهم داد.

هنگام بحث درباره بیت کوین با شخصی که تازه وارد فضای رمزنگاری شده است، موضوع نوسانات و عوامل خطر آن است. برونل توضیح می دهد که چگونه می توان بر این مسئله غلبه کرد و چگونه بیت کوین می تواند از دارایی های سنتی مانند سهام و املاک و مستغلات بهتر عمل کند.

برونل نظر خود را در مورد موسسات مالی ارائه داد که به سرمایه گذاری در ارزهای رمزنگاری شده برمی گردند، علیرغم رابطه عشق و نفرت با این بخش، پس از چندین برنامه کاربردی برای صندوق های قابل معامله در بورس بیت کوین (ETF). برونل از خود می‌پرسد که آیا موسسات مالی اکنون که ارزهای دیجیتال به‌عنوان یک طبقه دارایی جدی گرفته می‌شوند، فقط یک لقمه از پای را می‌خواهند؟ او همچنین توضیح می دهد که مردم در مورد ETF های بیت کوین چه احساسی دارند و چرا کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده به تایید تمایل دارد.

برونل در مورد ریشه ها و پیشینه خود، چگونگی رشد در دوران کمونیسم صحبت می کند، و اینکه چگونه مبارزات والدینش او را به دنبال چیزهایی مانند بیت کوین بسیار قبل از وجود آن برانگیخت. من به شما خواهم گفت که چه چیزی باعث آن شده است.

برونل به سازندگان مشتاق محتوا توضیح می دهد که چگونه به موفقیت رسیده است. او همچنین نکاتی را برای ایجاد نام برای خود و یافتن صدای خود در فضای شلوغ تولید محتوا به اشتراک گذاشت.

بحث بازار این برنامه که هر پنجشنبه پخش می شود، مصاحبه هایی با برخی از تاثیرگذارترین و الهام بخش ترین افراد در صنعت ارزهای دیجیتال و بلاک چین دارد. بنابراین به صفحه YouTube Markets & Research Cointelegraph بروید، دکمه‌های Like و Subscribe را برای همه ویدیوها و به‌روزرسانی‌های آینده فشار دهید و مکالمات ما با برونل را بررسی کنید.

نویسنده: Adrian J. Permal

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا