🚨 اخبار ارز دیجیتال

با افزایش فعالیت نهنگ های XRP، ۵۱۵ میلیون XRP دست خود را تغییر داد

تصویر جلد از طریق Stock.adobe.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

ربات محبوب نظارت بر ارزهای دیجیتال Whale Alert افزایش فعالیت نهنگ های XRP را شناسایی کرده است زیرا بیش از نیم تریلیون XRP در ۲۴ ساعت گذشته منتقل شده است.

در میان این فعالیت نهنگ‌ها، چندین نهنگ جدید XRP وارد بازار ارزهای دیجیتال شده‌اند.

صدها میلیون XRP با ظهور نهنگ های XRP جدید حرکت کردند

منبع داده زنجیره ای فوق در مجموع شش تراکنش رمزنگاری را شناسایی کرد که دو تراکنش بیش از ۱۲۰ میلیون XRP و یک تراکنش تقریباً ۲۰۰ میلیون XRP داشتند. اکثر این تراکنش‌ها توسط کیف پول‌هایی که توسط Whale Alert با عنوان «جدید ناشناخته» برچسب‌گذاری شده بودند، دریافت شدند.

سه تراکنش از شش تراکنش به‌عنوان برداشت از Bitvavo، یک صرافی بزرگ ارز دیجیتال اروپایی مستقر در هلند، مشخص شد. این قطعات XRP حاوی ۱۲۳,۱۱۲,۲۸۰ XRP بودند. ۱۹۶,۳۹۹,۸۹۶ XRP و ۲۵,۰۰۰,۰۰۰ XRP در فیات مجموعاً ۱۷۷,۵۰۰ دلار ارزش گذاری شد.

جالب توجه است که هر سه تراکنش به آدرس های کیف پول جدید منتقل شدند. این ممکن است نشان دهنده ظهور سه نهنگ جدید ارزهای دیجیتال باشد که صدها میلیون XRP خریداری می کنند.

۵۰ میلیون XRP به صرافی های مرکزی منتقل شد

در بین ۶ انتقال مورد بحث، دو انتقال وجود داشت که مربوط به بورس بیتواو نبود. برخلاف این برداشت‌ها، این تکه‌های XRP به پلتفرم‌های اصلی معاملات ارزهای دیجیتال Bitstamp و Bitso سپرده شدند.

Whale Alert اشاره کرد که ۲۱,۸۰۰,۰۰۰ XRP و ۲۸,۲۰۰,۰۰۰ قطعه XRP (به ارزش ۱۱,۱۸۵,۲۸۰ دلار و ۱۴,۴۶۹,۰۲۱ دلار) از کیف پول های دیجیتال ناشناس به این پلتفرم ها مبادله شد.

نگاهی عمیق تر به جزئیات ارائه شده توسط کاوشگر متمرکز بر XRP Bithomp نشان می دهد که هر دو تراکنش از یک آدرس کیف پول مرتبط با دکاکورن بلاک چین آزمایشگاه ریپل انجام شده است. شایان ذکر است که Bitstamp و Bitso هر دو با غول فین‌تک همکاری کرده‌اند تا پایه‌ای را برای سرویس پرداخت فراملی ریپل فراهم کنند که بر روی RippleNet اجرا می‌شود و از XRP برای پرداخت‌های سریع و کم هزینه به گوشه‌های مختلف جهان استفاده می‌کند.

تا پاییز ۲۰۲۳ به طور گسترده ای به عنوان نقدینگی درخواستی شناخته می شد، اما پس از آن ریپل تصمیم گرفت نام آن را به سادگی «ریپل پرداخت» تغییر دهد تا برای خارجی ها قابل درک تر شود و مشتریان جدید بیشتری جذب کند.

Max Keizer پیش بینی های نزولی را در XRP منتشر می کند

Max Keizer ماکسیمالیست بیت کوین اوایل این هفته دو توییت در انتقاد از XRP منتشر کرد و آن را “زباله متمرکز” نامید.

کایزر انتظار دارد که XRP در برابر بیت کوین به صفر برسد زیرا بیت کوین تنها کالا و ارز غیرمتمرکز در بازار است.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا