🚨 اخبار ارز دیجیتال

۲ تریلیون دلار SHIB در حال حرکت: قیمت شیبا اینو ۴.۲ درصد افزایش یافت

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خودشان است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در یک چرخش شگفت‌انگیز، بازار ارزهای دیجیتال شاهد حرکت گسترده توکن‌های Shiba Inu در صرافی معروف Crypto Com است. طبق داده‌های Etherscan، این صرافی ۲ تریلیون SHIB را بین کیف پول‌های داغ خود جابه‌جا کرده است که معادل ۷۸.۵ میلیون دلار است.

آخرین اطلاعات Arkham نشان می دهد که کیف پول های داغ این صرافی در حال حاضر مجموعا ۲.۹۷۹ تریلیون SHIB را در خود جای داده است که بیش از ۱۰۰ میلیون دلار است. این انتقال بی‌سابقه باعث شد تا امروز بیش از دو سوم دارایی‌های SHIB Crypto Com به‌طور غیرمنتظره تغییر کنند.

""
منبع: اسکن اتر

علاوه بر این، گزارش‌های اخیر در مورد CoinMarketCap نشان می‌دهد که موقعیت این صرافی در SHIB با نزدیک به ۴.۳ تریلیون توکن به ارزش حدود ۱۵۰ میلیون دلار حتی مهم‌تر است.

نمای قیمت شیبا اینو (SHIB).

این حرکت قابل توجه همزمان با افزایش قابل توجه قیمت SHIB است که شاهد افزایش ۴.۲ درصدی یا بیشتر بوده است. ارز دیجیتال الهام گرفته از میم که از اوایل ماه مارس شتاب گرفته است، در حال حاضر با قیمت ۰.۰۰۰۰۳۵ دلار معامله می شود که افزایش قابل توجهی ۱۷۴ درصدی را نشان می دهد. با وجود نوسانات بازار، توکن Shiba Inu جایگاه خود را در بین ۱۰ دارایی برتر رمزنگاری با ارزش بازار ۲۰.۳ میلیارد دلار حفظ کرده است.

""
SHIB به USD CoinMarketCap

علاقه مندان به SHIB اکنون در تلاش هستند تا انگیزه های پشت انتقال بزرگ Crypto.com را درک کنند. آیا این می تواند یک مبادله دارایی ساده باشد یا اینکه صرافی خود را برای نوسانات قیمت در آینده آماده می کند؟ توضیحات احتمالی می تواند از جابجایی معمول دارایی تا دستکاری بازار قریب الوقوع باشد.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا