🚨 اخبار ارز دیجیتال

چه کسی Watchers را می بیند؟ مت میچل، بنیانگذار CryptoHarlem توضیح می دهد که چرا نظارت دشمن است


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

مت میچل، بنیانگذار CryptoHarlem، می گوید نظارت دولت و شرکت ها و ناتوانی شهروندان در برابر آن، تهدیدی بزرگ برای امنیت شخصی است.

فناوری می تواند بهترین دوست انسان و گاهی بدترین دشمن او باشد. برای مثال متا و تیک تاک میلیون‌ها نفر را به طور یکپارچه با عزیزان و غریبه‌ها مرتبط می‌کنند. در حالی که این پلتفرم‌ها منابع بسیار خوبی برای یافتن اطلاعات و برقراری ارتباط با دیگران هستند، نگرانی‌های قانونی در مورد تجاوز به حریم خصوصی کاربران و کسب درآمد و همچنین احتمال سرقت آشکار وجود دارد. از داده های کاربر

همین امر در مورد نظارت و امنیت نیز صادق است. ابزارهای نظارتی دقیق با هدف حفظ امنیت مردم و جلوگیری از جرم و جنایت می توانند برای سرکوب و کنترل شهروندان یا نادیده گرفتن فعالیت های مجرمانه صاحبان قدرت استفاده شوند. این اغلب اتفاق می افتد.

برای بررسی عمیق تر این موضوع بحث برانگیز، مجریان برنامه جاناتان دی یانگ و ری سالموند از هکر و فعال مشهور مت میچل دعوت کردند تا به آخرین قسمت پادکست The Agenda بپیوندد.

چه کسی مراقب تماشاگران است؟

وقتی از میچل خواسته شد نمونه هایی از آنچه که اشتیاق خود را به هککتیویسم تحریک می کند و مهمترین تهدیدها برای افراد عادی به اشتراک بگذارد، گفت:

“شما به عنوان یک هدف نظارتی مهم نیست که چه کاری انجام می دهید، درست است؟ این می تواند نظارت تجاری، کوکی های مرورگر، ردیابی تلفن همراه باشد. و معمولاً انگیزه آن سود مالی است، درست است؟ آنها داده های شما را به تبلیغ کنندگانی می فروشند که می خواهند درباره آنها بیشتر بدانند. حتی شکست خورده‌ترین استارت‌آپ‌ها هم این داده‌ها را می‌فروشند و از این مشکل خلاص می‌شوند.»

میچل برای تاکید بر خطر فزاینده تهدیدهای نظارتی برای جوامع رنگین پوست در ایالات متحده توضیح داد:

اکنون، اگر شما سیاهپوست هستید یا از نظر تاریخی به یک جامعه سیاهپوست یا اکثریت سیاه پوست تعلق دارید، این نظارت شامل نظارت بر اجرای قانون نیز می شود. این نظارت شامل نظارت خصوصی نیز می شود. این نظارت تجاری است، که ممکن است شامل نظارت بر پروژه مسکن یا جامعه توسعه ای باشد که در آن زندگی می کنید. و در مجموع، یک تصویر ۴ بعدی، مانند ۴K با کیفیت فوق العاده بالا از زندگی شما. تصویر را دریافت می کنید، زیرا شما زیر لایه های بسیار زیادی نظارت هستید و فضای کمی در واقع فضای خصوصی شماست.”

میچل گفت اولین چیزی که به مردم می آموزد این است که نظارت بد است و باید متوقف شود.

هنگامی که سالموند پیشنهاد کرد که امنیت در نهایت برای حفظ امنیت شهروندان طراحی شده است، میچل پاسخ داد:

به عنوان مثال، فرض کنید شما به عنوان یک تکنسین کار می کنید و دسترسی ممتاز دارید. بنابراین فقط شما و سه افسر امنیت سایبری یا داده های دیگر به همه کلیدهای حساس دسترسی دارید. برای جلوگیری از سوء استفاده در پلت فرم استفاده می شود، اما در نهایت شما از آن برای جلوگیری از سوء استفاده استفاده می کنید. کسی را که عاشقانه به او علاقه مند هستید تعقیب کنید، درست است؟ زیرا نظارت به روش های موذیانه شما را خراب می کند. این مانند حلقه یک است.”

مطالب مرتبط: آفریقا: مرکز بعدی بیت کوین، پذیرش کریپتو و سرمایه خطرپذیر؟

به گفته میچل:

“گروه هایی که از ابزارهای نظارتی استفاده می کنند، به تنهایی از آن استفاده نمی کنند. آنها کسانی نیستند که نظارت می شوند.”

برای شنیدن گفتگوهای بیشتر با میچل دستور جلسه – از جمله تاریخچه او و هدف انقلابی حرمسرای رمزنگاری او – به قسمت کامل در صفحه پادکست کوین تلگراف، پادکست اپل یا اسپاتیفای گوش دهید. فراموش نکنید که مجموعه کامل نمایش های دیگر Cointelegraph را بررسی کنید!

دیدگاه‌ها، افکار و نظرات بیان شده در اینجا فقط متعلق به نویسندگان است و لزوماً منعکس‌کننده یا بیانگر دیدگاه‌ها یا نظرات Cointelegraph نیست.

نویسنده: Ray Salmond

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا