🚨 اخبار ارز دیجیتال

انتظار می رود چه کسی قبل از جلسات کنگره در مورد FTX شهادت دهد؟

شهادت جان ری، مدیر عامل FTX، بازیگر بن مک کنزی و استاد حقوق هیلاری آلن تایید شده است، اما SBF، کوین اولری و مدیر عامل آلامدا، کارولین الیسون، هنوز می توانند شهادت دهند.

قانونگذاران ایالات متحده از برخی شاهدان، از جمله سام بنکمن فرید، خواسته اند تا در جلسه استماع کمیسیون که برای دسامبر برنامه ریزی شده است، حاضر شوند. صنعت کریپتو باید انتظار داشته باشد که در مورد رویدادهایی که منجر به سقوط FTX شده است، شهادت دهد؟

در ۹ دسامبر، Bankman-Fried (SBF) گفت خوشحال خواهد شد که در جلسه استماع مجلس نمایندگان ایالات متحده با هدف تحقیق در مورد سقوط FTX صحبت کند و تهدید به احضاریه های احتمالی شده است. رهبری کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان و کمیته بانکداری سنا پیشنهاد داده اند که ممکن است مدیر عامل سابق FTX احضار شود و SBF گفت که “مایل است شهادت دهد” در ۱۳ دسامبر در توییتر. او از من خواست صحبت کنم.

در زمان انتشار، نام SBF به عنوان شاهد در جلسه استماع “تحقیقات سقوط FTX، قسمت اول” کمیته مجلس نمایندگان ظاهر نشد. با این حال، جان ری، که در ۱۱ نوامبر پس از استعفای SBF به عنوان مدیر عامل FTX انتخاب شد، صحبت می کند.

ستاره هالیوود بن مکنزی و هیلاری آلن استاد حقوق در جلسه کمیته سنا، “سقوط کریپتو: چرا حباب FTX در حال ترکیدن است و به مصرف کنندگان آسیب می زند” که برای ۱۴ دسامبر برنامه ریزی شده بود، در لیست شاهدان بودند. بازیگر مکنزی، معروف به Oc چه زمانی گاتهام، منتقد صریح ارزهای رمزنگاری شده، به ویژه برای افراد مشهوری است که این پروژه را تایید می کنند.

در زمان انتشار، مشخص نیست چه کسی مرتبط با صنعت کریپتو یا گروه FTX ممکن است در دسامبر در کنگره شهادت دهد. رستین بهنام، رئیس کمیسیون معاملات آتی کالا، تنها شاهد جلسه استماع کمیته کشاورزی سنا در ۱ دسامبر بود، اولین کسی که ورشکستگی FTX را بررسی کرد. رئیس CFTC به شکاف های موجود در تنظیم کننده های آژانس اشاره کرد.

ماکسین واترز، رئیس کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان و پاتریک مک‌هنری در ماه نوامبر گفتند: «ما مشتاقانه منتظر شنیدن شرکت‌ها و افراد مرتبط، از جمله Alameda Research و Binance هستیم.» این پیشنهاد تلاش‌هایی را برای جلب نظر Chao Champence و مدیر عامل Alameda، Caroline Ellison، ارائه می‌کند. گزارش شده است که در دسامبر در شهر نیویورک، مدیران FTX هنوز در باهاما زندگی می کنند.

کوین اولری، ستاره و سرمایه‌گذار «کوسه تانک» در مصاحبه‌ای در ۸ دسامبر گفت که سناتور پنسیلوانیا اولری گفت که FTX به او ۱۵ میلیون دلار برای ارتقای صرافی کریپتو پرداخت کرده است، اما زمانی که شرکت ورشکسته شد، او در نهایت با حدودی مواجه شد. ۱۰ میلیون دلار یک دلار از دست داد نام وی در زمان انتشار در لیست شاهدان نبود.

مربوط: سوابق نشان می دهد که تا به امروز هفت شکایت دسته جمعی علیه SBF تشکیل شده است.

به نظر می‌رسید که بانکمن-فرید ملاقات با مقامات آمریکایی در مورد رویدادهای منجر به سقوط FTX را به تعویق می‌اندازد، اما با رسانه‌های مختلف مصاحبه کرد و بارها از نقش خود در سقوط این صرافی عذرخواهی کرد. مشخص نیست که آیا SBF قصد دارد شخصاً در صورت نیاز به شهادت در مقابل کنگره حضور یابد یا خیر.نویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا