اخبار ارز دیجیتال

چه کسی برای تایید توییتر آبی پرداخت کرده است؟


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

تحت رهبری ایلان ماسک، توییتر اشتراک‌های «تویتر آبی» را به عنوان راهی برای جلوگیری از ربات‌های اسپم و حساب‌های جعلی در پلتفرم منتشر کرد.

از آنجایی که توییتر به کاربران اجازه می داد تا حساب های خود را با هزینه ماهانه تأیید کنند، پلت فرم رسانه های اجتماعی مملو از اکانت های علامت گذاری شده آبی رنگی شد که قبلاً با افراد مشهور مرتبط بود. افزونه مرورگر که برای کروم، فایرفاکس و سافاری موجود است، قصد دارد با فاش کردن حساب‌هایی که ۸ دلار برای اشتراک توییتر آبی پرداخت کرده‌اند، موجودی شما را بازگرداند.

تحت رهبری ایلان ماسک، توییتر اشتراک‌های «تویتر آبی» را به عنوان راهی برای جلوگیری از ربات‌های اسپم و حساب‌های جعلی در پلتفرم منتشر کرد. با این حال، هنگامی که این سرویس برای اولین بار در نوامبر 2021 راه اندازی شد، ترول ها حساب های تقلیدی را تأیید کردند و از آنها به عنوان فرصتی برای انتشار اطلاعات نادرست استفاده کردند.

الزامات بعدی KYC تأیید حساب برای حساب های مشکوک را خفه کرد، اما تعداد حساب های تأیید شده در توییتر افزایش یافت و شک کاربران را دوباره برانگیخت. یک افزونه مرورگر به نام Eight Dollars به ​​کاربران اجازه می دهد تفاوت بین حساب های تأیید شده واقعی و کاربران آبی توییتر را تشخیص دهند.

این برنامه افزودنی نشان می دهد که چگونه هر حساب نشان تأیید شده خود را دریافت کرده است. برای کاربرانی که برای اشتراک توییتر آبی پرداخت کرده‌اند، برنامه افزودنی متن «پرداخت» را درست در کنار علامت آبی نشان می‌دهد. در غیر این صورت، فقط می گوید “تأیید شده”.

افزونه 8 دلاری که اکانت های جعلی تایید شده را نشان می دهد که جعل هویت ایلان ماسک هستند.منبع: هشت دلار

اسکرین شات بالا نمونه ای از نحوه پرداخت هزینه های یک حساب تقلید آمیز Elon Mush برای تایید را نشان می دهد. در نتیجه، این برنامه افزودنی به حساب‌های کلاهبرداری هویت کمک می‌کند.

بررسی عمومی افرادی که از پسوند هشت دلار استفاده می کنند. منبع: chrome.google.com

علاوه بر این، همانطور که در اسکرین شات ها در بررسی بالا مشهود است، کاربران توییتر حمایت خود را از برنامه افزودنی نرم افزار نشان داده اند زیرا شفافیت را به طور موثر در پلتفرم های رسانه های اجتماعی بازیابی می کند.

مربوط: حساب توییتر “CryptoGPT” به عنوان هشتگ Trend در توییتر ظاهر می شود

ماسک به بیش از 2600 رهبر و محقق صنعت فناوری پیوست و نامه ای سرگشاده را امضا کرد که خواستار توقف توسعه هوش مصنوعی (AI) شد.

با این حال، این تقاضا باعث تقسیم جامعه شد زیرا بسیاری از کارآفرینان برجسته با این طومار مخالفت کردند.

آرمسترانگ معتقد بود که تمام فناوری‌ها درجاتی از خطر را به همراه دارند، اما هدف باید ادامه حرکت به جلو باشد.

مجله: سایمون دیکسون در مورد ورشکستگی، درجه سانتیگراد و ایلان ماسک: تالار شعله توییتر کریپتونویسنده: Arijit Sarkar

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا