🚨 اخبار ارز دیجیتال

کاخ سفید استاندارد بین المللی برای DLT ایجاد می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

استراتژی ملی کاخ سفید هشت فناوری نوظهور را فهرست کرده است که بر ایجاد استانداردهای بین المللی و یافتن موارد استفاده در بخش اقتصادی متمرکز شده اند.

کاخ سفید ایالات متحده استراتژی استانداردهای ملی برای فناوری های نوظهور بزرگ را در ۴ می اعلام کرد. استراتژی ملی هشت حوزه فناوری را شناسایی کرده است که در آینده نزدیک تأثیر اقتصادی قابل توجهی خواهند داشت.

در میان هشت فناوری متمرکز بر هوش مصنوعی، فناوری ارتباطات و شبکه، بیوتکنولوژی، نیمه هادی ها و غیره، فهرست فناوری دفتر کل توزیع شده (DLT) و زیرساخت هویت دیجیتال بیشترین توجه را از سوی جامعه کریپتو به خود جلب کرد.

DLT دسترسی همزمان، اعتبار سنجی رکورد و به روز رسانی رکورد را در پایگاه های داده شبکه امکان پذیر می کند. فناوری بلاک چین بر اساس DLT است و به کاربران امکان می دهد ببینند چه چیزی و توسط چه کسی تغییر کرده است، نیاز به ممیزی داده ها را کاهش می دهد، اطمینان از قابلیت اطمینان داده ها را تضمین می کند، و دسترسی را فقط به کسانی که واقعاً به آن نیاز دارند محدود می کند.

هدف استراتژی ملی تقویت رهبری ایالات متحده در توسعه استانداردهای بین المللی برای این فناوری های نوظهور است. دولت ایالات متحده به طور فعال در ایجاد هم افزایی با بخش خصوصی برای ارتقا و ایجاد استانداردهای بین المللی برای چنین فناوری های نوظهوری مشارکت دارد.

مربوط: SEC 10 روز فرصت دارد تا به شکایت Coinbase پاسخ دهد: حقوقی

بارزترین نمونه های این گونه همکاری ها و توسعه استانداردها شامل توسعه استانداردهای مخابراتی و ارتباطی است. به عنوان مثال، Qualcomm Technologies برای اولین بار در دهه ۱۹۹۰ ۳G را پیشنهاد کرد و به دنبال آن NTT Docomo در سال ۲۰۰۰ با LTE، استاندارد غالب برای ارتباطات پهن باند بی سیم برای پایانه های تلفن همراه و داده، ارائه شد. ارائه دهنده تلفن همراه

استراتژی های ملی نشان می دهد که چیزهایی مانند DLT و زیرساخت های دیجیتال به طور فزاینده ای تأثیرگذار خواهند بود و به طور گسترده در بخش های اقتصادی مورد استفاده قرار می گیرند. حوزه های کلیدی که این فناوری ها به طور فعال در حال آزمایش هستند شامل زیرساخت های خودکار و متصل مانند جوامع هوشمند و اینترنت اشیا (IoT) است. DLT به ویژه برای ایجاد امنیت سایبری و ویژگی ها و خدمات مبتنی بر حریم خصوصی مفید است.

مجله: مقررات رمزنگاری: آیا رئیس SEC گری جنسلر قدرت تصمیم گیری نهایی را دارد؟

نویسنده: Prashant Jha

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا