اخبار ارز دیجیتال

دفتر علوم کاخ سفید به دنبال نظراتی در مورد دستور کار تحقیقاتی دارایی های دیجیتال است

درخواست دفتر برای اطلاعات آخرین بخش از یک برنامه تحقیقاتی بزرگ در فرمان اجرایی رئیس جمهور بایدن در مورد توسعه دارایی های دیجیتال است.

دولت جو بایدن، رئیس جمهور ایالات متحده، به اصلاح برنامه تحقیق و توسعه خود برای دارایی های دیجیتال ملی ادامه می دهد. دفتر سیاست علم و فناوری کاخ سفید (OSTP)، که توسط ثبت فدرال در یک درخواست اطلاعات در ۲۶ ژانویه (RFI) پیش نمایش داده شده است، از نظرات برای کمک به شناسایی اولویت های دستور کار دعوت می کند. افراد و سازمان‌ها می‌توانند حداکثر تا ۱۰ صفحه نظرات خود را تا ۲۳ مارس ارسال کنند.

کاخ سفید پس از اعلام چارچوب جامع “اولین” برای توسعه مسئولانه دارایی های دیجیتال، در ماه سپتامبر ایجاد دستور کار را در میان تعدادی از گام های بعدی اعلام کرد. به این ترتیب، دستور کار جدید بخشی از مجموعه ای از فعالیت های تحقیقاتی مرتبط با رمزنگاری است که با دستور اجرایی رئیس جمهور (EO) مبنی بر تضمین توسعه مسئولانه دارایی های دیجیتال صادر شده در ماه مارس آغاز شده است.

مرتبط: واکنش رگولاتورها و رهبران صنعت به دستور اجرایی بایدن در مورد کریپتو

RFI گفت که دستور کار با هدف “شکل دادن به یک تلاش کل دولت” برای توسعه دارایی های دیجیتال و فناوری دفتر کل توزیع شده است. همچنین به عنوان ابزاری برای “ادامه حمایت از تحقیقات تحول آفرین” و به عنوان ابزاری برای “شروع تحقیقات پایه” توصیف شد. ” آن گفت:

“تحقیق و توسعه (R&D) در این زمینه اغلب به صورت مقطعی انجام می شود، با در نظر گرفتن محدود پیامدهای گسترده تر، کاربردها و خطرات منفی برای نوآوری های اساسی. […] یک رویکرد تحقیق و توسعه جامع تر، تمرکز ملموسی را برای دستیابی به یک چشم انداز کلی از اکوسیستم دارایی دیجیتالی که ارزش های دموکراتیک و سایر اولویت های کلیدی را در بر می گیرد، فراهم می کند. ”

با تصویب قانون چیپ ها و علوم در ماه آگوست، موقعیت متخصص بلاک چین به OSTP اضافه شد. دبیرخانه به عنوان بخشی از مأموریت EO، در مورد اثرات زیست محیطی دارایی های دیجیتال تحقیق و گزارش خواهد کرد و به عنوان بخشی از بررسی مداوم و قطعی دلار آمریکا، گزینه های طراحی ارزهای دیجیتال بانک مرکزی را بررسی خواهد کرد.

واکنش‌ها به چارچوب فراگیر بایدن از تحسین‌های ولرم تا ناامیدی آشکار متغیر بوده است.نویسنده: Derek Andersen

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا