اخبار ارز دیجیتال

کاخ سفید می گوید با اشاره به وضعیت FTX “تنظیم محتاطانه ارزهای دیجیتال” مورد نیاز است

به گفته سخنگوی Carine Jean-Pierre، سازمان‌های دولتی و موسسات مالی تحولات بازار ارزهای دیجیتال را از نزدیک رصد خواهند کرد.

کاخ سفید گفت که دولت بایدن وضعیت را در خلال سقوط اخیر بازار کریپتو زیر نظر دارد، اما گفت که اقدامات اجرایی احتمالی را به رگولاتورهای مستقل واگذار خواهد کرد.

در یک کنفرانس مطبوعاتی در 10 نوامبر، کارین ژان پیر، سخنگوی کاخ سفید گفت، جو بایدن، رئیس جمهور ایالات متحده از وضعیت جاری در بازار ارزهای دیجیتال آگاه بوده و به بحران نقدینگی در FTX اشاره کرده است. سخنگو گفت که دولت و موسسات مالی “از نزدیک” تحولات را رصد خواهند کرد.

“مدیریت […] ژان پیر گفت: بدون نظارت مناسب، ما پیوسته استدلال کرده‌ایم که ارزهای دیجیتال خطر آسیب رساندن به زندگی روزمره در آمریکا را دارند. “آخرین اخبار بیشتر بر این نگرانی ها تاکید می کند و اینکه چرا مقررات محتاطانه ارزهای دیجیتال واقعا ضروری است.”

کارین ژان پیر، سخنگوی کاخ سفید، در 10 نوامبر به سوالات پاسخ می دهد. منبع: یوتیوب

این بیانیه از سوی دولت آخرین مورد از واکنش‌های تنظیم‌کننده‌های مالی و قانون‌گذاران ایالات متحده بود. ماکسین واترز، رئیس کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان آمریکا خواستار نظارت بیشتر فدرال بر پلتفرم‌های معاملات ارزهای دیجیتال و حمایت از مصرف‌کننده شد، زیرا FTX در 10 نوامبر با چالش‌های نقدینگی مواجه است، در حالی که نماینده تام ایمر، رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار، گری جنسلر را متهم به همکاری با سام بانکمن، مدیرعامل FTX کرد. -سرخ شده در روغن. یک «انحصار نظارتی» ایجاد کنید.

مربوط: کاخ سفید چارچوب جامع “اولین” را برای ارزهای دیجیتال منتشر می کند

در ماه مارس، پرزیدنت بایدن فرمان اجرایی را با هدف ایجاد چارچوبی برای دارایی های دیجیتال در ایالات متحده امضا کرد. از آن زمان، بخش‌های دولتی گزارش‌هایی را مطابق با این دستور منتشر کرده‌اند، از جمله وزارت دارایی در مورد فرصت‌ها و خطرات بالقوه دارایی‌های دیجیتال، و توصیه به تحقیق در مورد استیبل کوین‌ها و ارزهای دیجیتال بانک مرکزی.

بنا بر گزارش ها، بنکمن-فرید بیش از 5 میلیون دلار به بایدن، نامزد ریاست جمهوری وقت آمریکا در انتخابات 2020 کمک کرد.

نویسنده: Turner Wright

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا