اخبار ارز دیجیتال

RFK جونیور امیدوار به کاخ سفید می گوید پرداخت های فوری می تواند به “بردگی مالی” منجر شود


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

برادرزاده رئیس جمهور جان اف کندی نیز نگران است که دولت بیت کوین های مردم را تصاحب کند.

بر اساس گزارش های متعدد خبری، رابرت اف کندی جونیور اسناد خود را در ۵ آوریل به کمیسیون انتخابات فدرال ایالات متحده ارائه کرد تا به عنوان نامزد دموکرات ریاست جمهوری در سال ۲۰۲۴ شرکت کند. او قصد دارد نامزدی خود را در ۱۹ آوریل در بوستون، ماساچوست به طور رسمی اعلام کند. در میان پوشش گسترده نامزدی خود، کندی موضع خود را در مورد ارزهای دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) در توییتر منتشر کرد.

کندی، برادرزاده جان اف کندی، رئیس جمهور ایالات متحده و پسر رابرت اف. کندی، دادستان کل سابق ایالات متحده، یک وکیل محیط زیست است که به عنوان یک فعال ضد واکسن شهرت پیدا کرد. او با نامزدی در دفتر بیضی شکل، جو بایدن، رئیس جمهور فعلی را که یک دموکرات نیز هست به چالش خواهد کشید.

همچنین در ۵ آوریل، کندی توییتی درباره خطرات درک شده CBDC منتشر کرد. در زمانی که CBDC در حال تبدیل شدن به یک موضوع سیاسی فزاینده در ایالات متحده است، بیانیه کندی به دلیل صراحت خود برجسته است. سردرگمی مجازی هم وجود داشت.

کندی شروع کرد: “فدرال رزرو به تازگی اعلام کرد که یک ارز دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) به نام “FedNow” را در ماه جولای معرفی خواهد کرد. فدرال رزرو گفته است که سیستم پرداخت فوری FedNow را در ماه جولای راه اندازی خواهد کرد، اما اغلب به عنوان یک رقیب بالقوه برای CBDC آینده تحت حمایت دولت به جای CBDC دیده می شود.

فدرال رزرو بارها اعلام کرده است که CBDCها را تنها با دستور کنگره صادر می کند.

مانند بسیاری از مخالفان CBDCها، کندی بدترین سناریویی را ترسیم می‌کند که «یک CBDC مرتبط با هویت دیجیتال و امتیاز اعتبار اجتماعی»، بدون توجه به گزینه‌های طراحی CBDC برای حفظ حریم خصوصی. او نتیجه گرفت که معرفی FedNow “نخستین گام به سوی ممنوعیت و توقیف بیت کوین است، ۹۰ سال پیش در امروز، همانطور که وزارت خزانه داری برای طلا در سال ۱۹۳۳ انجام داد.”

مرتبط: CBDC “آزادی های اصلی آمریکایی ها را تهدید می کند” – موسسه کیت

کندی در مخالفت خود با CBDC تنها نیست. اما بسیاری از مخالفان CBDC جناح راست هستند. ران دیسانتیس، فرماندار جمهوریخواه فلوریدا، که بسیاری انتظار دارند در سال ۲۰۲۴ نامزد انتخابات ریاست جمهوری شود، در یک سخنرانی گفت که “ارزهای دیجیتال بانک مرکزی رفتار آمریکا را رصد و کنترل خواهند کرد.” تام ایمر، نماینده جمهوریخواه، قانون ضد نظارت CBDC را در ماه فوریه به کنگره معرفی کرد. سناتور تد کروز همچنین لایحه ای را برای جلوگیری از توسعه CBDC های خرده فروشی ارائه کرد.

الیزابت وارن، سناتور دموکرات ماساچوست در یک پلتفرم قدرتمند ضد ارز دیجیتال برای انتخاب مجدد نامزد می شود. او شاید سرسخت ترین مخالف ارزهای دیجیتال در کنگره ایالات متحده باشد، اما حمایت خود را از CBDC اعلام کرده است. با توجه به قصد وی برای ارائه نامزدی خود در بوستون و روابط قوی خانواده اش با ایالت، به نظر می رسد کندی نیز از ماساچوست نامزد خواهد شد.

مجله: بیت کوین در سنگال: چرا این کشور آفریقایی از BTC استفاده می کند؟نویسنده: Derek Andersen

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا