اخبار ارز دیجیتال

«نقشه راه» ارز دیجیتال کاخ سفید مخالفت با صندوق های بازنشستگی را توصیه می کند

دولت بایدن چارچوب کلی خود را تبلیغ کرد و از قانون‌گذاران و کنگره خواست در بیانیه‌ای جدید پیچ‌های رمزنگاری را محکم کنند.

کاخ سفید بیانیه ای را در ۲۷ ژانویه منتشر کرد و به دولت جو بایدن، رئیس جمهور ایالات متحده، نقشه راه را برای کاهش خطرات مرتبط با ارزهای دیجیتال ارائه کرد. بسیاری از اسناد تحت هدایت قانونی دولت به کنگره ایالات متحده ارائه شد.

نویسندگان بیانیه مسیری را ترسیم کردند که می توانست در دو جهت حرکت کند. آنها نوشتند:

طی سال گذشته، ما خطرات ارزهای دیجیتال را شناسایی کرده و از اختیارات قوه مجریه برای کاهش آنها استفاده کرده ایم.

اولین عنصر نقشه راه، چارچوب جامع “اولین” دولت برای توسعه دارایی دیجیتال است که در سپتامبر اعلام شد. این سند بر اساس گزارشی است که توسط فرمان اجرایی رئیس جمهور در مورد اطمینان از توسعه مسئولانه دارایی های دیجیتال صادر شده در ماه مارس صادر شده است.

ثانیاً، سازمان‌های مجری در حال افزایش اجرا و صدور دستورالعمل‌های جدید هستند. طبق این بیانیه، آژانس در حال توسعه یک برنامه آگاهی عمومی است تا به مصرف کنندگان کمک کند تا خطرات خرید ارزهای دیجیتال را درک کنند. این به طور خاص به تنظیم کننده های بانکی اشاره کرد و آنها را تشویق کرد که به تلاش های خود ادامه دهند. این بیانیه در همان روزی صادر شد که فدرال رزرو عضویت در بانک نگهبان دارایی دیجیتال فدرال رزرو را رد کرد.

در میان چیزهای دیگر، این بیانیه فهرست خواسته‌هایی از اقداماتی را که دولت می‌خواهد کنگره انجام دهد، ارائه می‌کند و بیان می‌کند:

کنگره نیز باید تلاش های خود را افزایش دهد.»

کاخ سفید فهرست کاملی از وظایف نمایندگان کنگره دارد. توصیه‌های آن شامل گسترش اختیارات نظارتی، تشدید الزامات افشا، تشدید مجازات‌ها برای تخلفات، افزایش بودجه برای سازمان‌های مجری قانون، و اجرای گزارش شورای نظارت بر ثبات مالی که توسط دستور اجرایی الزامی شده است، می‌شود. این شامل پیروی از توصیه‌های ارائه‌شده است.

مرتبط: شهرستان ویرجینیا می خواهد وجوه بازنشستگی را در کشاورزی بازدهی DeFi قرار دهد

نویسنده همچنین از فرصت استفاده کرد و از کنگره خواست که کاری انجام ندهد.

قانون نباید به موسسات اصلی مانند صندوق‌های بازنشستگی اجازه دهد تا با سر و صدا وارد بازار ارزهای دیجیتال شوند.

آنها گفتند که محدود کردن چنین رفتاری از گسترش “هرج و مرج ارزهای دیجیتال” به سیستم مالی گسترده‌تر جلوگیری کرد.نویسنده: Derek Andersen

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا