اخبار ارز دیجیتال

سخنگوی کاخ سفید می گوید از وضعیت سیلورگیت آگاه است


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

یک سخنگوی گفت که به طور خاص در مورد سیلورگیت اظهار نظر نخواهد کرد، اما کاخ سفید فعالانه وضعیت را زیر نظر دارد.

سخنگوی کاخ سفید گفت که دولت بایدن از وضعیت سیلورگیت “آگاه است” و به نظارت بر گزارش های مربوط به بانک های مشکل دار ادامه خواهد داد.

در یک کنفرانس مطبوعاتی در ۶ مارس، سخنگوی Carine Jean-Pierre اشاره کرد که کاخ سفید گفت که Silvergate یکی دیگر از شرکت‌های بزرگ ارزهای دیجیتال را در ماه‌های اخیر “مشکلات قابل توجهی” داشته است.

او گفت: «در هفته‌های اخیر، تنظیم‌کننده‌های بانکی دستورالعمل‌هایی را در مورد اینکه چگونه بانک‌ها می‌توانند از خود در برابر خطرات مرتبط با ارزهای دیجیتال محافظت کنند، صادر کرده‌اند.

این رئیس‌جمهوری است که مکرراً از کنگره خواسته است تا برای محافظت از آمریکایی‌های روزمره در برابر خطرات ناشی از دارایی‌های دیجیتال، اقدامی انجام دهد، و او قصد دارد به این کار ادامه دهد. ما با این شرکت خاص مانند آنها صحبت نخواهیم کرد، اما ما به نظارت بر گزارش ها ادامه خواهد داد.”

سیلورگیت که با نام «بانک رمزنگاری» شناخته می‌شود، یک شریک بانکی کلیدی برای بسیاری از شرکت‌ها و پروژه‌های ارز دیجیتال بوده است.

اما عدم اطمینان در مورد توانایی پرداخت بدهی بانک در اوایل ماه مارس پس از اینکه سیلورگیت ارائه گزارش سالانه ۱۰-K خود را دو هفته به تعویق انداخت، افزایش یافت. گزارش ۱۰-K یک سند قانونی الزامی است که یک نمای کلی از وضعیت تجاری و مالی یک شرکت ارائه می دهد.

پس از این خبر، کوین بیس در ۲ مارس اعلام کرد که به همکاری خود با Silvergate پایان داده است. این پس از آن است که صرافی کریپتو به نگرانی‌هایی در مورد تحقیقات وزارت دادگستری درباره شرکت به دلیل دخالت آن در سقوط FTX اشاره کرد.

چندین شرکت ارزهای دیجیتال از جمله Circle، Paxos، Bitstamp، Galaxy، MicroStrategy و Tether به سرعت روابط خود را قطع کردند یا از بانک ها دور شدند.

در ۴ مارس، سیلورگیت همچنین از بسته شدن شبکه پرداخت دارایی دیجیتال خود، شبکه تبادل سیلورگیت خبر داد. نگرانی های “مبتنی بر ریسک” باعث عدم اطمینان بیشتر در وضعیت مالی شرکت شده است.

مربوط: نگرانی‌های سرمایه‌گذاران همچنان ادامه دارد زیرا محصولات سرمایه‌گذاری رمزنگاری‌شده به هفته چهارم خروجی‌ها رسیدند

در نتیجه، قیمت سهام سیلور گیتس (SI) از اول مارس حدود ۶۰ درصد سقوط کرد، در حالی که ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال در همان بازه زمانی حدود ۵.۵ درصد کاهش یافت و به ۱.۷۲ تریلیون دلار رسید.

در ماه مارس با CNBC صحبت کنید. ۶، اقتصاددان و نویسنده رمزها اکنون ماکرو هستند خبرنامه Noelle Acheson می‌گوید که اگر Silverbank برای ورشکستگی اقدام کند، می‌تواند بهانه‌ای به قانون‌گذاران برای سرکوب ارزهای دیجیتال بسیار بزرگ‌تر از قبل، با توجه به پیوندهای بانک با امور مالی سنتی باشد.

تا اینجای کار، می‌توانم بگویم که تأثیر همه چیزهایی که سال گذشته اتفاق افتاد، در صنعت ارزهای دیجیتال وجود داشت.

اگر قرار بود Silvergate سقوط کند، تنظیم‌کننده‌ها می‌توانند بگویند، “آه، این یک خطر سیستماتیک است، من به شما گفتم.” مهمات بیشتری برای محدود کردن دسترسی وجود خواهد داشت.نویسنده: Brian Quarmby

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا