اخبار ارز دیجیتال

FTX چه توکن هایی را می تواند وارد بازار کند؟

فهرست توکن‌های غیرنقدی شامل توکن پیش‌بینی دونالد ترامپ، سکه جمع‌آوری کمک مالی حیوانات و برخی توکن‌های پروژه سولانا است.

مدیریت جدید صرافی ورشکسته FTX 5.5 میلیارد دلار دارایی را شناسایی کرده است که می تواند برای بازپرداخت طلبکاران مورد استفاده قرار گیرد و این نگرانی را در مورد احتمال تخلیه مقادیر زیادی ارز دیجیتال به بازار ایجاد کرده است.

در ۱۷ ژانویه، بدهکاران FTX 3.5 میلیارد دلار دارایی رمزنگاری شده را شناسایی کردند که ۱.۶ میلیارد دلار مربوط به مبادلات ورشکسته بود. شناخته شده ترین دارایی ها، توکن های مبادله ای Solana و FTX FTT، همراه با دارایی های مایع مانند XRP، DOGE، Aptos (APT)، Polygon (MATIC)، TON و BitDAO (BIT) هستند.

مدیران تصفیه هنگام ثبت نام برای ورشکستگی، توکن ها را ارزش گذاری کردند. آدام کوکران، شریک Cinneamhain Ventures گفت: نظر داد:

بنابراین، انحلال‌دهنده قیمت توکن‌ها را در تاریخ ارسال محاسبه می‌کند و ۵۲۹ میلیون دلار FTT را در این محاسبه «مایع» در نظر می‌گیرد و ۶۸۵ میلیون دلار سولانا را برای ایجاد ابر هسته‌ای بازار SOL در نظر می‌گیرد. “

او افزود که اینها تنها توکن‌های «مایع» هستند که آنها حساب کرده‌اند، و افزود: «اگر آن را بفروشید، هر چیز دیگری قیمت را پایین می‌آورد».

فهرستی از توکن های رمزنگاری غیرقابل نقد نیز شناسایی شده است که این نگرانی را در مورد فروش آنها و سقوط قیمت ایجاد کرده است.

در ۱۸ ژانویه، لئو شوارتز، گزارشگر فورچون، گزارشی از FTX منتشر کرد که در آن اظهار داشت که فهرست “توکن های غیر مایع” شامل نزدیک به ۱۰ میلیارد سرم (SRM)، LUNA و نسخه های BTC و ETH با Solana است.

با این حال، بسیاری از آنها توکن های پروژه مبهم مانند TRUMPLOSE، BEAR و MEDIA بودند.

او ترامپ رز را به عنوان یک “تخم مرغ عید پاک” برجسته می کند و FTX و Alameda را به حمایت از سیاستمداران دموکرات با کمک های بزرگ آنها پیوند می دهد. معامله گران می توانند توکن های TRUMPWIN یا TRUMPLOSE را خریداری کنند که در صورت برد یا باخت ترامپ به ۱ دلار کاهش می یابد. FTX تقریبا ۱۴ میلیون از آنها را در اختیار دارد.

BEAR Coin یک ارز دیجیتال است که برای همکاری با سازمان‌های غیردولتی و دوستداران حیوانات برای تمرکززدایی بودجه و کمک به حیوانات طراحی شده است. ۱۹۰ میلیارد در ترازنامه FTX وجود دارد.

همچنین ۸.۳ میلیون توکن از Media، یک شبکه اشتراک گذاری پهنای باند، در اختیار دارد. این لیست با ۹.۸ میلیارد توکن MAPS از برنامه سفر Maps.me و حدود ۱۰ میلیارد توکن OXY از Oxygen، یک کارگزار DeFi مبتنی بر Solana، دنبال می‌شود.

مربوط: گزارش: FTX بیش از ۵ میلیارد دلار پول نقد و ارزهای دیجیتال را بازیابی کرده است

سایر دارایی های غیر نقدی شامل ۲.۴ میلیارد Alium Finance (ALM) و بیش از ۲۷۷ میلیون در Bonafida (FIDA)، پلت فرم توسعه دهنده Solana است. این فهرست همچنین شامل دارایی های BRZ، GT، LIKE، HRXO، MSOL، JSOL، XSushi، AELPH و JET بود.

SBF هنوز در حال وبلاگ نویسی است

در ۱۸ ژانویه، سام بنکمن-فرید، بنیانگذار FTX، در یک پست وبلاگ جدید دوباره ظاهر شد و ادعا کرد که اطلاعات گزارش FTX در مورد وضعیت تجارت “بسیار گمراه کننده” است.

FTX US زمانی که به S&C واگذار شد یک حلال بود. [Sullivan & Cromwell]و تقریباً به طور قطع امروز حلال باقی می ماند.”نویسنده: Martin Young

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا