اخبار ارز دیجیتال

چه زمانی برای سرمایه گذاری در بیت کوین دیر است؟

اپیزود این هفته Market Talk به این موضوع می پردازد که آیا برای خرید بیت کوین “خیلی دیر” شده است و چرا بیت کوین می تواند دنیای مالی را تسخیر کند.

درباره آخرین قسمت کوین تلگراف بحث بازاردر!، میزبان ری سالموند با مدافع محبوب بیت کوین (BTC) و سازنده محتوای YouTube و X (توئیتر سابق)، لوک برویلز، گفتگو کرد. در طول نمایش، برویلز نظریه سرمایه گذاری بیت کوین خود و دیدگاه منحصر به فرد خود را در مورد چگونگی افزایش قیمت بیت کوین در نهایت به قلمرو هفت رقمی توضیح داد.

برویلز گفت که بازار اوراق قرضه را در سال ۲۰۲۰ شکسته است. هنگامی که به دنبال سرمایه گذاری های جایگزین بود، او بیت کوین را به عنوان یک گزینه مناسب کشف کرد. وقتی از برویلز در مورد استراتژی سرمایه گذاری بیت کوین و نحوه برخورد او با نوسانات سؤال شد، گفت:

“من صاحب هیچ اوراق قرضه ای نیستم. من ۹۷ درصد از دارایی هایم را در سه سال گذشته فروخته ام و در واقع قصد دارم ۳ درصد آخر را این هفته بفروشم. این یک داستان دیوانه کننده است، زیرا تا پایان این هفته تنها دارایی من بهترین ارز سیاسی جهان، دلار آمریکا، یا پول نقد، دوم، املاک و سوم، بیت کوین خواهد بود.

همه چیز خیلی زیاد است و باید خراب شود

یکی دیگر از عوامل کلیدی پشت نظریه سرمایه گذاری بیت کوین برویلز، باورهای او است. “همه چیز بیش از حد ارزیابی شده است، هیچ چیز منطقی نیست، همه چیز باید سقوط کند. اما ما نمی خواهیم با آن مقابله کنیم. سیاستمداران نمی خواهند با آن برخورد کنند. وکلا با آن برخورد خواهند کرد.” خیر. به عنوان یک سرمایه گذار املاک و مستغلات. من نمی‌خواهم درگیر چنین چیزهایی شوم.» ما معتقدیم که در حال از دست دادن اعتماد به قدرت خرید دلار هستیم، که بر جذابیت بیت کوین به عنوان یک دارایی با عرضه محدود تأکید می‌کند.

وقتی اعتبارات برگشت، طبیعتاً از آن استفاده خواهیم کرد.»

مربوط: آینده استخراج بیت کوین و نصف کردن بیت کوین

چه زمانی برای سرمایه گذاری در بیت کوین دیر است؟

وقتی از برویلز پرسیده شد که آیا قیمت خاصی وجود دارد که برای سرمایه گذاران برای خرید بیت کوین “خیلی دیر” است، برویلز آن را به یک کشتی در حال غرق شدن تشبیه کرد و گفت که برای خروج کسانی که در کشتی هستند خیلی دیر شده است.

«هیچ وقت برای خرید بیت کوین دیر نیست، اما برای خروج از اوراق قرضه و ارزهای فیات خیلی دیر خواهد بود.»

اپیزود کامل را بشنوید بحث بازار فراموش نکنید که برای دریافت آخرین مطالب در کانال جدید YouTube Markets & Research Cointelegraph ما، لایک و مشترک شوید.

نویسنده: Ray Salmond

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا