🚨 اخبار ارز دیجیتال

BTC ATH جدید چه زمانی است؟ مایکل سایلر شور و شوق جامعه رمزنگاری را برانگیخت

تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • بیت کوین در ارز فیات به بالاترین حد خود رسید
  • بیت کوین تا ۵۰۰۰۰۰ دلار: Max Keizer

مایکل سایلر، بنیانگذار MicroStrategy و مدافع سرسخت بیت کوین، از پلتفرم رسانه های اجتماعی استفاده کرد

بیت کوین در ارز فیات به بالاترین حد خود رسید

این ویدیوی متحرک مجموعه‌ای از نمودارهای در حال تغییر را نشان می‌دهد که قیمت‌های بالای بیت کوین را در کشورهای مختلف کوچکتر مانند ژاپن، لائوس، نیجریه، پاکستان، ترکیه و سایرین به تصویر می‌کشد.

اکثر این کشورها در قاره آفریقا واقع شده اند و وجه مشترک آنها (به استثنای ژاپن) این است که همه آنها اقتصادهای در حال توسعه با سیستم های مالی ضعیف، ارزهای محلی ضعیف و تورم عظیم هستند. علاقه مندان به بیت کوین و بسیاری از چهره های دنیای مالی در ایالات متحده بیت کوین را به عنوان محافظی در برابر تورم می بینند. بسیاری از کارشناسان این گروه، مانند نسیم طالب، نویسنده کتاب «قوی سیاه» از بیت کوین متمایز و انتقاد می کنند.

به اندازه کافی عجیب، طالب اهل لبنان است، یکی از کشورهایی که تحت تاثیر تورم دائمی بالا قرار گرفته و ارزش پول فیات محلی به سرعت در حال از دست دادن است. او کار خود را به عنوان یک مدافع بیت کوین آغاز کرد اما چند سال پیش به یک منتقد سرسخت بیت کوین تبدیل شد.

بیت کوین چه زمانی به بالاترین حد خود در کشور شما خواهد رسید؟ سیلور توییت کرد.

جامعه بیت کوین با سیل عظیمی از پاسخ های مشتاقانه در مورد بیت کوین پاسخ داد و حدس های تصادفی خود را در مورد اینکه چه زمانی بیت کوین می تواند انتظار یک بالاترین رکورد جدید را داشته باشد به اشتراک گذاشت. بسیاری امیدوارند که بیت کوین امسال به ATH افزایش یابد.

بیت کوین تا ۵۰۰۰۰۰ دلار: Max Keizer

مکس کایزر، حامی برجسته بیت کوین، امروز توییت کرد که انتظار دارد ارز دیجیتال پرچمدار از «۵۰۰۰۰۰ دلار» فراتر رود، زیرا او انتظار سقوط بزرگ بازار سهام مشابه آنچه در سال ۱۹۸۷ تجربه کرد، دارد.

کایزر به گزارشی که توسط The Kobeissi Letter منتشر شده است استناد کرد که می گوید بازار اکنون به اوج خود رسیده است و بالاترین تمرکز سهام (۷۵٪) از زمان رکود بزرگ را نشان می دهد.

پیش از این، U.Today گزارش داده بود که جف بزوس، بنیانگذار آمازون، مقادیر زیادی AMZN را فروخته است. بیل گیتس و دیگر رهبران برجسته تجاری نیز تعداد زیادی سهام از پرتفوی خود می فروشند. به گفته آنتونی پمپلیانو، آخرین باری که بزوس این تعداد سهام را فروخت در سال ۲۰۲۱ بود، زمانی که بازار به اوج خود رسید.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا