🚨 اخبار ارز دیجیتال

میم کی؟مم های رمزنگاری برتر و معنای آنها

میم ها به بخش مهمی از جامعه ارزهای دیجیتال تبدیل شده اند.

بازار کریپتو بسیار بی ثبات است و قیمت ارزهای دیجیتال می تواند در دوره های زمانی کوتاه به شدت نوسان کند. میم ها راهی را برای افراد فراهم می کند تا احساسات خود را بیان کنند و با فراز و نشیب های بازار به شیوه ای آرام و طنزآمیز برخورد کنند.

فرهنگ رمزنگاری حول جوامع آنلاین و رسانه های اجتماعی می چرخد ​​و میم ها شکل گسترده ای از ارتباطات هستند. شما می توانید به سرعت ایده ها و احساسات پیچیده را به روشی که دیگران در جامعه شما به راحتی درک کنند، به اشتراک بگذارید.

درک بسیاری از مفاهیم و اصطلاحات دنیای کریپتو برای کسانی که با این حوزه آشنایی ندارند دشوار است، و میم ها روشی ساده برای توضیح آنها هستند. و میم خروجی ای برای تمسخر ادعاهای عجیب و غریب تر است.

در اینجا مجموعه ای از محبوب ترین میم های رمزنگاری شده است.

هودور

“Hodl” از غلط املایی کلمه “hold” در یک پست انجمن بیت کوین در سال ۲۰۱۳ آمده است. پوستر اصلی که ظاهراً از نوسانات بازار بیت کوین (BTC) ناامید شده بود، به طور تصادفی نوشت: «من هول می کنم». نگه میدارم اشتباه تایپی مورد توجه قرار گرفت و به زودی hodl به یک اصطلاح محبوب در جامعه ارزهای دیجیتال تبدیل شد. این برای نشان دادن یک استراتژی سرمایه گذاری بلندمدت برای نگهداری ارز دیجیتال از طریق نوسانات بازار کوتاه مدت استفاده می شود.

این الگوی رفتاری اغلب در زمینه نوسانات بازار کریپتو برای بیان این باور استفاده می‌شود که ارزش یک ارز دیجیتال خاص در طول زمان افزایش می‌یابد. می توان آن را در رسانه های اجتماعی، انجمن ها و چت ها به عنوان راهی برای ابراز حمایت از یک سکه خاص و استراتژی سرمایه گذاری بلندمدت دید.

همچنین به عنوان مخفف برای “نجات زندگی گرانبها” استفاده می شود که به نوسانات بازار کریپتو اشاره دارد.

ماه کی است

مانند «hodl»، «چه زمانی ماه است؟» توسط افراد آنلاین برای ابراز هیجان یا امید به افزایش چشمگیر ارزش یک ارز دیجیتال خاص استفاده می‌شود که در نتیجه بازدهی کلانی در سرمایه‌گذاری آنها به همراه خواهد داشت. این یک عبارت است.

میم‌های «ماه کی است؟» اغلب با تصاویر یا گیف‌هایی از شخصیت‌ها یا حیواناتی که به ماه نگاه می‌کنند، یا افرادی که هیجان‌زده یا امیدوار هستند، همراه است.

لامبو کی؟

میم “When Lambo؟” اغلب به عنوان یک اشاره سر زبان به امید مردم برای کسب درآمد زیادی از سرمایه گذاری های خود در ارزهای دیجیتال استفاده می شود. لامبورگینی یک برند خودروهای اسپرت لوکس است که به دلیل عملکرد بالا و تداعی ثروت خود شناخته شده است. و موفقیت

افرادی که می پرسند “When Lambo؟” اغلب شامل GIF و تصاویری از لامبورگینی ها و شخصیت هایی است که آنها را رانندگی می کنند.

بایننس کی؟

«چه زمانی بایننس؟» سؤال دیگری است که اغلب در جامعه ارزهای دیجیتال توسط سرمایه گذارانی پرسیده می شود که انتظار دارند کوین مورد علاقه آنها در Binance، بالاترین صرافی ارزهای دیجیتال از نظر حجم، فهرست شود.

همه صرافی ها دارای استانداردها و الزامات هستند و فهرست کردن یک دارایی در بورس اصلی اغلب به عنوان نشان دهنده ارزش دارایی و حمایت از مشروعیت پروژه تلقی می شود.

سرمایه گذاران نهادی چه زمانی هستند؟

سرمایه گذاران نهادی معمولاً مؤسسات مالی بزرگی مانند بانک ها، صندوق های تامینی و صندوق های بازنشستگی با منابع مالی عمیق و تجربه سرمایه گذاری هستند. ورود آنها به بازار کریپتو به عنوان نشانه ای از پذیرش جریان اصلی و اعتبار این فناوری تلقی می شود.

مشابه «بایننس کی است؟» میم، “چه زمانی سرمایه گذاران نهادی وجود خواهند داشت؟” بیان انتظارات برای سرمایه گذاران نهادی برای ورود به بازار ارزهای دیجیتال.

دوج

در دنیای کریپتو، “دوج” به ارز دیجیتال دوج کوین (DOGE) اشاره دارد که به عنوان یک شوخی در سال ۲۰۱۳ بر اساس میم اینترنتی محبوب “دوج” با یک شیبا اینو ایجاد شد. علیرغم منشأ آن، Dogecoin طرفداران زیادی پیدا کرده است و به یک ارز دیجیتال قابل توجه با ارزش بازار بیش از ۱۱ میلیارد دلار در زمان نگارش این مقاله تبدیل شده است.

یک تصویر یا GIF از طلسم دوج کوین، شیبا اینو، اغلب با میم دوج همراه است. میم ها اغلب شامل عباراتی مانند “وای” و “ماه های زیادی” برای بیان هیجان در مورد افزایش بالقوه ارزش Dogecoin یا برای تمسخر پروژه های جدی تر هستند. اغلب برای

ساتوشی کی؟

«ساتوشی کی است؟» ابراز امیدواری یا انتظار دارد که هویت خالق بیت کوین ساتوشی ناکاموتو فاش شود. هویت ناکاموتو ناشناخته باقی مانده است و رمز و راز پیرامون خالق بیت کوین گمانه زنی ها و کنجکاوی های زیادی را ایجاد کرده است.

میم‌ها اغلب دارای تصاویری از شخصیت‌ها یا افرادی هستند که نماینده ناکاموتو یا نام مستعار ناکاموتو هستند.نویسنده: Alice Ivey

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا