اخبار ارز دیجیتال

در کاردانو (ADA) چه می‌گذرد؟ این آخرین گزارش چیزهای زیادی می گوید

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

کاردانو، هشتمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار، با پیشرفت‌های مختلف و ارتقاهای جدید در حال رونق است.

طبق آخرین گزارش هفتگی منتشر شده توسط سازنده Cardano ورودی خروجی جهانی (IOG)، ۱۵۷ پروژه راه اندازی شده است و ۱۳۱۹ پروژه در حال حاضر در کاردانو در حال ساخت است.

تعداد توکن های بومی در ۹۳۰۲۱ سیاست توکن به ۹.۴۵ میلیون رسیده است. تعداد اسکریپت های Plutus v1 6332 است در حالی که تعداد اسکریپت های Plutus v2 در حال حاضر ۱۷۵۳۱ است. تعداد کل تراکنش ها در شبکه کاردانو در حال حاضر ۸۳.۴ میلیون است.

آغاز سال ۲۰۲۴ شاهد نسخه های جدید و ارتقاء بود. تیم Marlowe به تازگی نسخه Marlowe 0.3.0 را منتشر کرده است که شامل نقاط عطف بسیاری است.

نسخه ۰.۱۵.۰، اولین نسخه Hydra در سال ۲۰۲۴، منتشر شد. Cardano همچنین node v.8.7.3 را منتشر کرد که یک مشکل جزئی را در شبکه Ouroboros برطرف می کند. کیف پول توری نیز به نسخه ۱.۸ ارتقا یافته است.

به گفته IOG، تیم دفتر کل چندین ویژگی را در هفته‌های اخیر معرفی کرده است، از جمله رویدادهای جدید دفتر کل، افزایش محدودیت طول URL، پرس و جوهای توافقی و نمونه‌های JSON.

تیم Mithril همچنین اجرای کلاینت را در Explorer تکمیل کرد و اجازه تأیید گواهی را مستقیماً از مرورگر می دهد. به‌علاوه، تیم devnet را برای پشتیبانی از دوران Conway ارتقا داد و در طول آزمایش سرتاسر، چراغ‌خوان دوران Mithril را در زنجیره Cardano فعال کرد.

علاوه بر این، Project Catalyst به پایان دوره نظارت بر بررسی جامعه خود نزدیک می شود. بیش از ۷۰۰۰۰ ارسال شده توسط گردانندگان توسط تقریباً ۲۵۰ ناظر فعال سطح ۲.

پیشرفت های سریع در پروتکل های تقویت شده کوانتومی در ۱۵ سال گذشته راه های جدیدی را پیشنهاد کرده است که در آن سیستم های مالی می توانند از فناوری کوانتومی بهره مند شوند.

در این زمینه، IOG از یک کارگاه مشترک با دانشکده انفورماتیک ادینبورگ، آگلوس کیایاس، دانشمند ارشد IOG، جاستین دریک محقق اتریوم و دیگر کارشناسان برجسته صنعتی و دانشگاهی پشتیبانی خواهد کرد.

در زمان نگارش این مقاله، سکه ADA کاردانو با ۰.۵۱۶ دلار معامله شد که ۳.۶۲ درصد در ۲۴ ساعت گذشته افزایش یافت.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا