اخبار ارز دیجیتال

پشت افزایش ۱۲ درصدی آیوتا چیست؟ نمای نزدیک

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

پلت فرم فناوری دفتر کل توزیع شده (DLT) آیوتا (IOTA) شاهد افزایش قیمت شدید در ۲۵ ژانویه بود زیرا گاوها به سرعت قیمت آیوتا را در مدت زمان نسبتاً کوتاهی افزایش دادند.

آیوتا شاهد افزایش قیمت خود در معاملات اولیه روز پنجشنبه بود که تا ۰.۲۵۳ دلار افزایش یافت و یک کندل سبز قابل توجه را به نمایش گذاشت. این افزایش قیمت با افزایش قابل توجه حجم معاملات همراه بود که نشان دهنده علاقه و فعالیت قوی بازار است. بر اساس داده های CoinMarketCap، حجم تراکنش های آیوتا در ۲۴ ساعت گذشته با ۵۹۷ درصد افزایش به ۱۵۳.۴۷ میلیون دلار رسیده است.

نمای معاملاتی
نمودار روزانه IOTA/USD، با حسن نیت: TradingView

در زمان نگارش این مقاله، IOTA با ۱۴.۰۵ درصد افزایش در ۲۴ ساعت گذشته به ۰.۲۴۷ دلار رسیده است. آیوتا از ۱۰۰ برتر از نظر سود عملکرد بهتری دارد زیرا قیمت بیت کوین به صورت روزانه ثابت می ماند و در نتیجه سودهای کوچک یا حتی ضرر بسیاری از آلتکوین ها به همراه دارد. آیوتا دومین تولیدکننده بزرگ روزانه پس از هلیوم (HNT) بود که پس از اعلام یک مشارکت بزرگ، تا ۳۰ درصد افزایش یافت.

آیوتا به دنبال سقوط بازار هفته گذشته ضربه خورد، اما اکنون اندکی رشد کرده است و در هفت روز گذشته ۴.۲۲ درصد افزایش یافته است.

قابل ذکر است، این ارز دیجیتال پس از رسیدن به سطح حمایت ۰.۱۹۶ دلار، که مصادف با MA 200 روزانه در ۲۳ ژانویه است، شروع به بهبود کرد. حرکت صعودی همچنان ادامه دارد و آیوتا از آن زمان تاکنون دو افزایش روزانه ثبت کرده است، از جمله امروز.

خوش بینی در مورد IOTA در حال افزایش است

خوش بینی نسبت به موضوع IOTA اکوسیستم ممکن است باعث افزایش قیمت آیوتا شده باشد.

در یک AMA که توسط KuCoin انجام شد، دومینیک شینر، یکی از بنیانگذاران آیوتا تاکید کرد که این شرکت بر توکن سازی دارایی های دنیای واقعی، پر کردن شکاف بین حوزه های دیجیتال و فیزیکی، گامی مهم به سوی یکپارچه سازی بلاک چین واقعی، حرکت از مفاهیم نوآورانه به استفاده مولد متمرکز است. .

IOTA ادعا می کند که اولین بنیاد DLT است که توسط بازار جهانی ابوظبی در امارات متحده عربی سازماندهی شده است. سال گذشته، یک بنیاد جدید آیوتا در ابوظبی، امارات متحده عربی تأسیس شد تا در سطح جهانی گسترش یابد.

در آینده، آیوتا قصد دارد یک EVM راه اندازی کند و از نظر جغرافیایی، به ویژه در آسیا، گسترش یابد تا یک شبکه مقیاس پذیر و غیرمتمرکز برای طیف گسترده ای از برنامه های بلاک چین در دنیای واقعی ایجاد کند.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا