🚨 اخبار ارز دیجیتال

خدمات بایننس استرالیا پس از حذف بانک چگونه خواهد بود؟


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

بایننس از طریق انتقال بانکی در استرالیا و همچنین معامله جفت دلار استرالیا (AUD) فیات را به حالت تعلیق درآورده است.

کاربران بایننس در استرالیا اکنون گزینه‌های کمتری برای خرید ارزهای دیجیتال دارند، زیرا بانک‌زدایی جهانی کسب‌وکارهای ارزهای دیجیتال ادامه دارد. از ساعت ۵ بعدازظهر به وقت محلی در تاریخ ۱ ژوئن، استرالیا پذیرش ارز فیات را در داخل و خارج از حواله بانکی متوقف کرده است. این تعلیق همچنین شامل تجارت با جفت دلار استرالیا (AUD) می شود.

تعلیق سپرده ها و برداشت ها مربوط به تحولات قبلی است که بایننس استرالیا را تحت تأثیر قرار داده است. بخش مشتقات محلی بایننس در ماه فوریه به طور ناگهانی به کاربران اطلاع داد که موقعیت‌ها و حساب‌های خاصی را برای کاربرانی که شرایط لازم برای در نظر گرفتن سرمایه‌گذاران عمده‌فروش را ندارند، می‌بندد.

طبق این قانون، سرمایه‌گذار عمده‌فروش، سرمایه‌گذار باتجربه‌ای است که سرمایه‌ای برای سرمایه‌گذاری در دارایی‌های باکیفیت که معمولاً ریسک بالاتری دارد، دارد. این نوع سرمایه گذار گاهی اوقات سرمایه گذار نهادی یا سرمایه گذار معتبر نامیده می شود. برای طبقه بندی به عنوان سرمایه گذار عمده فروشی در استرالیا، باید دارایی خالص حداقل ۲.۵ میلیون دلار یا درآمد ناخالص سالانه حداقل ۲۵۰۰۰۰ دلار داشته باشید.

رگولاتورهای محلی پس از پایان دادن به حساب‌های غیرمنطبق بایننس، «بررسی هدفمند» عملیات مشتقات محلی صرافی را آغاز کرده‌اند. در ۶ آوریل، رگولاتور اوراق بهادار استرالیا مجوز Binance Australia Derivatives را لغو کرد.

چند هفته بعد، در ماه مه، بایننس استرالیا اعلام کرد که خدمات AUD خود را به دنبال دستورالعمل‌های ارائه‌دهنده خدمات پرداخت محلی Zept، به حالت تعلیق درآورده و تمام سپرده‌ها و برداشت‌های حواله بانکی را به حالت تعلیق درآورده است.

در آن زمان، یکی از سخنگویان زپت به کوین تلگراف گفت که شریک این شرکت، کاسکال، به آنها دستور داده است که بایننس خارج شوند. کاسکال در بیانیه‌ای جداگانه گفت که این تنها «از استرالیایی‌ها در برابر جرایم مالی و کلاهبرداری محافظت می‌کند».

از آن زمان، بایننس استرالیا به دنبال ارائه دهندگان پرداخت است. در ایالات متحده، Binance.US با چالش های مشابهی روبرو شد که شرکای سابق Silvergate و Signature Bank در طول بحران بانکی در اوایل سال جاری تعطیل شدند.

سخنگوی Binance در بیانیه ای گفت: “ما سخت کار می کنیم تا ارائه دهندگان جایگزین را پیدا کنیم تا به کاربران خود سپرده ها و برداشت های دلاری استرالیا را ارائه دهیم.” و افزود که کاربران داخلی به پذیرش کارت های اعتباری و نقدی ادامه خواهند داد. خرید و فروش ارزهای دیجیتال. تراکنش های همتا به همتا به صورت عادی ادامه خواهد داشت. علاوه بر این، موجودی AUD باقی مانده در حساب به Tether (USDT) تبدیل شده است.

Changpeng “CZ” Chao، مدیر عامل بایننس در مصاحبه ای فاش کرد که پس از تعلیق مداوم تراکنش های بانکی فرامرزی برای شرکت های ارز دیجیتال، در حال بررسی خرید یک بانک است.

در حالی که برخی هشدار می‌دهند که خطرات هنوز وجود دارد، صرافی‌های ارزهای دیجیتال مستقر در استرالیا با یکدیگر همکاری می‌کنند تا نگرانی‌های مربوط به گسترش ویروس در پی رویدادهای اخیر را برطرف کنند. Caroline Bowler، مدیر عامل BTC Markets گفت: «این نشان دهنده محیط نظارتی است که ما در آن فعالیت می کنیم، یا در این مورد، وجود یک محیط نظارتی وجود ندارد.

مجله: مقررات رمزنگاری – آیا رئیس SEC گری جنسلر تصمیم نهایی را دارد؟نویسنده: Ana Paula Pereira

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا