🚨 اخبار ارز دیجیتال

پیامدهای ارتقای اتریوم شانگهای چه خواهد بود؟


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

با ما همراه باشید تا در مورد پیامدهای بالقوه ارتقای اتریوم شانگهای و سایر پیشرفت‌های مهم در DeFi صحبت کنیم.

در اپیزود این هفته از Market Talk، کوین تلگراف از جاستین برام، بنیانگذار و مدیر عامل Astaria استقبال می کند. این به کاربران اجازه می دهد تا توکن های غیرقابل تعویض (NFT) را به عنوان وثیقه برای نقدینگی فوری تعهد کنند. برام همچنین کانال یوتیوب خود را با بیش از ۳۰۰۰۰ مشترک دارد.

ما با شنیدن نظرات برام در مورد هیجان‌انگیزترین چیزهایی که در حال حاضر در امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) اتفاق می‌افتد، شروع می‌کنیم و با بحث در مورد مهم‌ترین چیزهایی که در DeFi اتفاق می‌افتد، ادامه می‌دهیم.

سپس در مورد پروتکل‌های لایه ۲ اتریوم مانند Arbitrum و اینکه آیا Bram نسبت به آنها خوش‌بینانه است یا به دنبال جای دیگری است، بحث می‌کنیم.

با نزدیک شدن به ارتقاء بزرگ بعدی اتریوم، ما از برام خواستیم که نظرش را در مورد ارتقاء شانگهای و پتانسیل مشتقات سهامداری مایع ارائه دهد. آیا UT به اندازه ای خواهد بود که همه انتظار دارند و فکر می کنند؟

امیدواریم تا پایان چت ما با برام، مخاطبان درک بهتری از هیجان‌انگیزترین و مهم‌ترین پیشرفت‌های DeFi، پیامدهای بالقوه باز کردن قفل اتریوم شانگهای، و پیامدهای درازمدت آن برای استکینگ مایع داشته باشند. من اینجا هستم. . فضای مشتقات و توسعه در پلتفرم لایه ۲ اتریوم.

ما همه اینها را پوشش خواهیم داد، پس با ما همراه باشید. Market Talks هر پنجشنبه پخش می شود. هر هفته با برخی از تاثیرگذارترین و الهام‌بخش‌ترین افراد در صنعت ارزهای دیجیتال و بلاک چین مصاحبه می‌کنیم. بنابراین به صفحه YouTube Markets and Research Cointelegraph بروید و دکمه‌های لایک و اشتراک را برای همه ویدیوها و به‌روزرسانی‌های آینده فشار دهید.

نویسنده: Adrian J. Permal

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا