🚨 اخبار ارز دیجیتال

از اولین جلسات Coinbase-SEC چه انتظاری باید داشت؟


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

به عنوان اولین جلسه علنی پس از شکایت SEC در ۶ ژوئن، انتظار می رود که این جلسه “رویایی و اداری” باشد، اما ممکن است حسی از حال و هوای دعوی را نیز نشان دهد.

یک منبع حقوقی به کوین تلگراف گفت: جلسه پیش از تشکیل پرونده که برای ۱۳ جولای بین کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) و صرافی ارزهای دیجیتال Coinbase برنامه ریزی شده است، فضای شکایت و تأثیر بالقوه آن بر صنعت رمزنگاری گسترده تر را مورد بحث قرار خواهد داد.

این جلسه که در ابتدا برای ماه اوت برنامه ریزی شده بود، یک درخواست معمولی است که توسط طرفین ارائه می شود که به دنبال قضاوت در مورد موضوعات خاص قبل از محاکمه هستند. در این مورد، یک حرکت توسط Coinbase در اواخر ژوئن درخواست شد. این صرافی از قاضی کاترین پولک فایرا خواسته است که شکایتی را که توسط تنظیم کننده در ۵ ژوئن ارائه شده است رد کند.

به عنوان اولین جلسه استماع عمومی بین طرفین، مارک کورنفیلد، وکیل اوراق بهادار و نظارتی توضیح داد که این جلسه احتمالاً “روی رویه ای و اداری متمرکز است.” کورنفیلد افزود: «کوین‌بیس تلاش خواهد کرد تا این شکایت را به‌عنوان پرونده‌ای آماده برای اخراج زودهنگام به دلایل مختلف، از جمله این واقعیت که توکن‌ها تحت آزمون Howie اوراق بهادار نیستند، قرار دهد، و کمیسیون همچنین شامل نقض صلاحیت قضایی است».

اسکرین شات از حرکت Coinbase در ۲۸ ژوئن. منبع: CourtListener.

SEC در پاسخ به درخواست ۷ ژوئیه، نقض احتمالی قانون اوراق بهادار را پذیرفت و گفت که در حال بررسی تلاش‌هایی برای “نادیده گرفتن بیش از ۷۵ سال کنترل” تحت نظارت هاوی است. از جمله، او به شدت از بورس انتقاد کرد. “برای ساختن آزمایش خودمان از آنچه که یک قرارداد سرمایه گذاری است.”

حرکت کوین بیس همچنین به عرضه اولیه عمومی در سال ۲۰۲۱ اشاره می کند. به گفته این صرافی، کمیسیون بورس و اوراق بهادار اکنون به دنبال کیفرخواست برای فعالیت هایی است که در چند سال گذشته به طور کامل برای تنظیم کنندگان و مردم توضیح داده شده است.

اگرچه SEC از فعالیت های تجاری Coinbase آگاه بود، اما این ادعا به تنهایی برای برنده شدن پرونده در دادگاه کافی نبود. رولاند چیس، وکیل شرکت و اوراق بهادار، گفت که قوانین فدرال اوراق بهادار حاکم بر فرآیند “فهرست” بر اساس افشا است. چیس به کوین تلگراف گفت: «SEC تنها از سوی کنگره مجاز است اسناد در دسترس عموم را بررسی کند، نظرات خود را ارائه دهد و سوالاتی بپرسد تا اطلاعات شرکتی را برای سرمایه گذاران بالقوه بهبود بخشد.»

چیس همچنین خاطرنشان کرد که وقتی کوین‌بیس عمومی شد، به SEC اطلاع داد که قبل از اجازه داد و ستد روی پلتفرم برای جلوگیری از معامله اوراق بهادار، هر دارایی را تحت یک تحلیل حقوقی جامع قرار می‌دهد. او توضیح داد: “SEC در نهایت از همه این افشاگری ها راضی بود و به کوین بیس اجازه داد تا سهام عمومی شود.” ،” او اضافه کرد. اوراق بهادار ثبت نشده اختصاصی. ”

بدون توافق بین طرفین، حل یک پرونده ممکن است سالها طول بکشد. یک مثال معروف، نبرد حقوقی ریپل است که از سال ۲۰۲۰ ادامه دارد، زمانی که SEC همچنین رمز XRP ریپل را یک امنیت در نظر گرفت. در ویدئویی که اخیرا درباره شکایت در حال انجام است، براد گارلینگ هاوس، مدیرعامل Ripple گفت که SEC “عمداً باعث سردرگمی در مورد قوانین شد و از این سردرگمی از طریق اجرای قانون استفاده کرد.”

مجله: مقررات رمزنگاری – آیا رئیس SEC گری جنسلر تصمیم نهایی را دارد؟

نویسنده: Ana Paula Pereira

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا