اخبار ارز دیجیتال

چه چیزی در انتظار دارندگان XRP، Cardano و SHIB است؟ تاریخچه قیمت مارس یک سرنخ ارائه می دهد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

با محو شدن ماه فوریه، بازار کریپتو شاهد تغییرات بی سابقه ای است. رشد قابل توجه بیت کوین با افزایش ۴۳.۵۷ درصدی به ۶۴۰۰۰ دلار، زمینه را برای یک ماه پویا فراهم کرد. به غیر از بیت کوین و اتریوم، آلت کوین ها افزایش یافتند و مجموعاً حدود ۱۲۱ میلیارد دلار سرمایه جذب کردند.

در مورد آینده چطور؟ دارندگان XRP، Cardano (ADA) و Shiba Inu (SHIB) مشتاقانه منتظر تحولات در ماه مارس هستند.

XRP که در ماه فوریه ۱۷.۱ درصد افزایش یافت، برای رشد بالقوه آماده است. داده های تاریخی نشان می دهد که میانگین سودآوری ماه مارس ۱.۶۵- درصد بوده که نشان دهنده افزایش مثبت در سال های اخیر است.

کاردانو که در ماه گذشته از رشد ۳۲.۲ درصدی برخوردار بود، تصویر خوش بینانه مشابهی را ترسیم می کند. با الگوی تاریخی رشد و نزول یکسان، سال‌های اخیر روند صعودی را شاهد بوده‌اند و میانگین سودآوری مارس ۲.۷ درصد است.

در همین حال، صعود سریع شیبا اینو به جایگاه شانزدهم در ارزش بازار، به لطف افزایش ۴۲ درصدی، بر هیجان سرمایه گذاران افزوده است. با این حال، به دلیل تاریخچه کوتاه آن، پیش‌بینی‌ها همچنان نامشخص است. در حالی که SHIB برای یک رشد متوسط ​​در سال ۲۰۲۲ و کاهش جزئی در سال ۲۰۲۳ آماده است، میانگین سودآوری مارس ۰.۴۳ درصد راهنمایی کمی ارائه می دهد.

""
منبع: نمای معاملاتی

با این حال، باید احتیاط کرد. تاریخچه قیمت در دنیای بی ثبات ارزهای دیجیتال به عنوان یک قطب نما عمل می کند نه تضمین. گرچه روندها پیش بینی هایی را ارائه می دهند، اما نتایج آینده را تعیین نمی کنند.

برای دارندگان XRP، ADA و SHIB، مارس امیدوارکننده به نظر می رسد، که توسط دستاوردهای اخیر و الگوهای تاریخی پشتیبانی می شود. اما همانطور که ضرب المثل می گوید، عملکرد گذشته نشان دهنده نتایج آینده نیست. با شروع ماه جدید، سرمایه گذاران محتاط هستند و به پتانسیل و عدم اطمینان در دنیای ارزهای دیجیتال در حال تکامل توجه دارند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا