اخبار ارز دیجیتال

اهمیت خریداری آنتی ویروس اورجینال در چیست؟

با وجود انواع ویروس‌‎ها، بدافزارها و انواع حملات سایبری و دزدی‌های اینترنتی، آنتی ویروس یکی از مهم ترین ابزارهایی است که برای محافظت از سیستم‌های مختلف مانند لپ تاپ، موبایل و تبلت استفاده می‌شود. اما خرید آنتی ویروس اورجینال توصیه افرادی است که در حوزه امنیت اطلاعات و آی تی کار می‌کنند. در ادامه اگر قصد خرید آنتی ویروس اورجینال را دارید به بنیان سافت مراجعه کنید.

دلایل خرید آنتی ویروس اورجینال

برای اینکه تشخیص بدهیم چرا آنتی ویروس اورجینال را باید انتخاب کنیم، بهتر است به مزایای  استفاده از این نوع آنتی ویروس بپردازیم.

برقراری امنیت همیشگی در سیستم

برنامه نویسی آنتی ویروس اورجینال به گونه ای است که هنگام روشن بودن سیستم مورد استفاده، فعالیت می‌کند. در نتیجه همیشه به سلامت و امنیت اطلاعات درون دستگاه و آنهایی که دانلود می‌شوند، توجه می‌کند. در صورتی که امنیت سیستم تحت خطر باشد، به کاربران اطلاع خواهد داد یا خود سریع دست به کار شده و عوامل مخرب را از بین می‌برد.

توجه ویژه به کاربرانی با سنین پایین

کودکان و نوجوانان یک گروه حساس و آسیب پذیر از کاربران دستگاه‌ها، به ویژه آنهایی هستند که به اینترنت متصل می‌شوند. قابلیت (Control Panel) آنتی ویروس اورجینال می‌تواند به والدین این امکان را بدهد که بدون اینکه مدام در کنار کودک نشسته باشند، استفاده او از اطلاعات را تحت نظارت قرار داشته باشند. این در حالی است که نمی‌توان در نوع کرک شده چنین فرصتی را به دست آورد.

محافظت از اطلاعات در مقابل فیشینگ

همیشه گروه‌هایی برای دزدی اطلاعات و اجرای فیشینگ فعالیت می‌کنند. استفاده از آنتی ویروس‌های اورجینال این فرصت را به وجود آورده که بتوان از لینک‌ها و پیام‌های آسیب زننده مطلع شد. در نتیجه دست به کاری نزد که باعث آشکار شدن اطلاعات شخصی و اطلاعات حساب بانکی ‌شوند.

در اختیار داشتن لایسنس‌های جدید آنتی ویروس

آنتی ویروس‌های اورجینال به طور مداوم دیتابیس خود را از نظر شناسایی ویروس‌ها، تروجان‌ها، کرم‌ها و سایر بدافزارها به روز رسانی می‌کنند. هنگامی که خرید آنتی ویروس اورجینال را انجام می‌دهید، از آخرین نسخه لایسنس آنتی ویروس بهره مند خواهید شد. در ضمن، شما از لایسنس‌های آتی آن آنتی ویروس مطلع شده و می‌توانید با خریداری آنها، سطح امنیتی سیستم خود را ارتقا دهید.

محافظت از سیستم، بدون کند کردن آن

آنتی ویروس‌های کرک شده عموماً از ظرفیت‌های پردازنده و سایر اجزای سیستم شما استفاده می‌کنند تا اطلاعات را اسکن کنند. اما آنتی ویروس اورجینال پروتکل‌های امنیتی را بدون اینکه سرعت دستگاه شما را کم کند، به سرعت و سهولت اجرا خواهد کرد.

پشتیبانی آنلاین و تمام وقت آنتی ویروس اورجینال

هنگامی که آنتی ویروس اورجینال می‌خرید، به عنوان کاربری با کد معتبر، برای استفاده از آن آنتی ویروس محسوب می‌شوید. به این ترتیب هنگامی که سؤالی برای شما پیش بیاید و یا با مشکلی برخورد کنید، تیم پشتیبانی آن آنتی ویروس به سؤالات شما پاسخ می‌دهد. این نقطه قوتی از برنامه اورجینال است که در آنتی ویروس کرک شده وجود ندارد.

خرید آنتی ویروس اصل

معروف ترین آنتی ویروس‌های اورجینال

اگر کلمه آنتی ویروس را در گوگل جستجو کنید، با نام‌های متعددی برخورد خواهید کرد. اما در میان آنها آنتی ویروس‌های محدودی از اعتبار جهانی برخوردارند. آنتی ویروس نورتون، کسپرسکی، نود ۳۲، بیت دیفندر، اویرا و مک آفی چند نمونه از آنتی‌ ویروس‌های اورجینال به حساب می‌آیند. در این مطلب به مزایای خرید آنتی ویروس اورجینال نورتون می‌پردازیم.

مزایای خرید آنتی ویروس نورتون

هنگامی که آنتی ویروس نورتون را خریداری می‌کنید، امکان استفاده از مزایای این نرم افزار برای شما مهیا خواهد شد. برای مثال می‌توان به وجود فایروال هوشمند، محافظت آنی، رابط کاربری ساده، وجود گزینه ارائه انواع سطوح اسکن، محافظت از رمز عبور و حساب‌های بانکی اشاره کرد.

فایروال هوشمند نورتون

فایروال هوشمند نورتون قابلیتی است که نورتون در اختیار کاربران قرار داده تا سیستم آنها در مقابل دسترسی غیر مجاز تروجان‌ها، ویروس‌ها و سایر بدافزارها در امان باشد.

محافظت آنی

هنگامی که در مرورگر وب حضور دارید، در صورت وجود ویروس یا هر بدافزاری، نورتون علاوه بر تشخیص آن، به شما اطلاع می‌دهد تا از ورود به صفحات وب آلوده خودداری کنید. در ضمن اگر در سیستم شما وجود بدافزار و ویروسی تشخیص داده شود، به حذف کردن آنی آن اقدام می‌کند.

ارائه انواع سطوح اسکن

شما با خریداری آنتی ویروس اورجینال نورتون به انواع سطوح اسکن دستگاه دسترسی دارید. اسکن هوشمند، اسکن سریع، اسکن سفارشی و اسکن کامل به انتخاب شما قابل استفاده هستند.

رابط کاربری آسان نورتون

توسعه آنتی ویروس نورتون به گونه ای بوده که کاربرانی با سنین و سطح سواد مختلف بتوانند از آن به راحتی استفاده کنند. در واقع پیچیدگی در استفاده از قابلیت‌های آنتی ویروس نورتون دیده نمی‌شود. شما با خیال آسوده می‌توانید آن را روی سیستم خود نصب کنید.

مدیریت از رمز عبور

نورتون به تمام حساب‌های کاربری شما اشراف دارد و از آنها محافظت می‌کند. به این ترتیب مانع از دسترسی غیر مجاز افراد به رمز عبور شما می‌شود. در ضمن به شما توصیه می‌کند تا از رمز عبور قوی و غیر قابل هک شدن استفاده کنید. به همین دلیل، هنگامی که رمز عبور انتخابی شما از نظر قوی بودن مورد تأیید نورتون قرار گیرد، به ثبت خواهد رسید.

محافظت از امنیت حساب‌های بانکی، موضوع دیگری است که باید به آن اشاره کنیم. نورتون مانع از استفاده کاربران از درگاه‌های بانکی با سطح ایمنی کم می‌شود. از طرفی همچون محافظت از رمز عبور، از اطلاعات حساب‌های بانکی هنگام انجام تراکنش مالی محافظت می‌کند. در ضمن از این اطلاعات در صورتی که روی موبایل یا تبلت ذخیره شده باشند، به شکل ویژه‌ ای محافظت می‌کند.

امکان نصب آسان روی گوشی و تبلت

با توجه به اینکه گوشی و تبلت، لوازم دیجیتال پرکاربردی به حساب می‌آیند، نورتون مانند سایر آنتی ویروس‌‌های معتبر نسخه اندروید و آی او اس را نیز فراهم کرده است. بنابراین شما می‌توانید لایسنس آنتی ویروس نورتون را برای موبایل و تبلت خود خریداری کرده و بعد از نصب آسان، آن را مورد استفاده قرار دهید.

خرید لایسنس اورجینال

خرید آنتی ویروس اورجینال

اگر شما هم تصمیم دارید برای ارتقای سیستم خود از نظر امنیتی آنتی ویروس اورجینال خریداری کنید، وب سایت بنیان سافت را توصیه می‌کنیم که به عنوان مرجع خرید آنتی ویروس در ایران شناخته می‌شود.

جمع بندی

  • شما با خرید آنتی ویروس اورجینال از امنیت سیستم خود مطمئن هستید، بدون اینکه سیستم کندی عملکرد داشته باشد.
  • محافظت آنی، به روز رسانی آنتی ویروس، وجود قابلیت کنترل والدین، امکان محافظت از انواع حساب‌های کاربری و حساب‌های بانکی در میان مزایای خرید آنتی ویروس اورجینال هستند.
  • نورتون، کسپرسکی، نود ۳۲ و اویرا در میان آنتی ویروس‌های معروف و معتبر هستند.
  • با خریداری نورتون می‌توان از فایروال هوشمند، انواع اسکن، اپلیکیشن موبایل و لپ تاپ و امکان محافظت آنی استفاده کرد.

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا