اخبار ارز دیجیتال

بهترین موارد استفاده از رمزنگاری چیست؟ پاسخ های انجمن

یکی از اعضای انجمن استدلال کرد که بهترین مورد استفاده از ارزهای دیجیتال این است که چگونه یک سیستم پرداخت غیرمتمرکز و همتا به همتا را ارائه می کنند که واسطه هایی مانند بانک ها را حذف می کند.

بازار ارزهای دیجیتال در آشفتگی به سر می‌برد، زیرا پروژه‌ها و شرکت‌های بزرگ‌تر و بیشتری برای ورشکستگی ثبت نام می‌کنند، اما اعضای جامعه همچنان بهترین کاربردهای ارزهای دیجیتال را به دنیا یادآوری می‌کنند.

در توییتر، تیم اجتماعی کوین تلگراف از جامعه خواست تا نظرات خود را در مورد بهترین موارد استفاده از ارزهای دیجیتال به اشتراک بگذارند. از پرداخت ها و خود مدیریتی گرفته تا شفافیت و سرمایه گذاری، اعضای جامعه طیف وسیعی از پاسخ ها را ارائه کردند.

1 عضو انجمن برجسته این نشان می دهد که در حالی که از استیبل کوین هایی مانند تتر (USDT) به عنوان روش پرداخت استفاده می شود، سایر ارزهای دیجیتال می توانند به عنوان ابزار سرمایه گذاری استفاده شوند.از سوی دیگر پاسخ دیگری است مطرح کردن شفافیتی را که کریپتو به ارمغان می آورد افزایش دهید.جدای از اینها، یک پاسخ نیز وجود دارد مطرح شد مفهوم پس انداز، خرج کردن و خود مدیریتی یکی از موضوعات داغ اخیر از زمان سقوط FTX بوده است.

در ضمن یه جواب دیگه من نوشته ام بهترین مورد استفاده این است که چگونه ارزهای رمزنگاری شده یک مکانیسم معاملاتی غیرمتمرکز همتا به همتا را فراهم می‌کنند که واسطه‌هایی مانند بانک‌ها را حذف می‌کند و محصولات مالی را برای افراد بدون بانک قابل دسترسی می‌کند.

بر خلاف برخی از پاسخ ها، اعضای جامعه جواب داد فضای کریپتو باید ابزارهای روزمره را هدف قرار دهد. به گفته کاربران توییتر، امور مالی غیرمتمرکز (DeFi)، توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) و تجارت ممکن است پذیرش رمزنگاری را در بقیه جهان افزایش ندهند. اعضای انجمن اشاره کرده اند که زمان آن رسیده است که اکوسیستم رمزنگاری ابزار خود را ارتقا دهد.

مربوط: آیا اتریوم روزی از بیت کوین پیشی خواهد گرفت؟ پاسخ انجمن کریپتو

یکی دیگر از کاربران توییتر با تاکید بر این که پرداخت بهترین مورد استفاده برای ارزهای دیجیتال است، احساسات قبلی را تکرار کرد. اعضای انجمن همچنین اشاره کردند که Dogecoin (DOGE) ممکن است در توییتر به عنوان وسیله ای برای پرداخت در پلت فرم اجتماعی پیاده سازی شده باشد.

با کسادی بازار کریپتوکارنسی، بسیاری از اعضای جامعه بر این باورند که بیت کوین و ارزهای رمزنگاری شده قدرت خواهند گرفت. برخی استدلال می کنند که بحران فعلی FTX چیزی بیش از یک رویداد قو سیاه نیست، در حالی که برخی دیگر ایمان بی پایان خود را به ارزهای دیجیتال تایید می کنند.نویسنده: Ezra Reguerra

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا