اخبار ارز دیجیتال

سوان بیت کوین چیست و چگونه کار می کند؟

Swann Bitcoin پس انداز بیت کوین را با اشتراک خودکار و خریدهای یکباره ساده کرده است. ببینید سوان بیت کوین چگونه کار می کند.

زمانی که شخصی می خواهد بیت کوین (BTC) بخرد، معمولاً به صرافی ارزهای دیجیتال مراجعه می کند. مبتدیان ممکن است BTC را در هر صرافی که ببینند بخرند، در حالی که کسانی که تجربه دارند ممکن است یک صرافی معتبر را انتخاب کنند.

فاکتورهای امنیتی معمولاً به رمزهای عبور و احراز هویت دو مرحله ای (برای خریدارانی که این کار را انتخاب می کنند) محدود می شود. پشتیبانی مشتری، پشتیبانی کیف پول و سهولت استفاده از دیگر عواملی هستند که خریدار ممکن است در هنگام تمرکز بر روی صرافی برای خرید بیت کوین در نظر بگیرد.

صرافی ها در مورد حمایت از مشتریانی که می خواهند بیت کوین بخرند، کاستی هایی دارند. با مجموعه‌ای از سکه‌های دیجیتال روی پلتفرم، تمرکز صرفاً بر روی خریداران بیت‌کوین غیرممکن است. با در نظر گرفتن عوامل کلان ارزهای دیجیتال و جریان اصلی اقتصاد و وضعیت مالی خود خریدار، کمبود کارشناسان سکه وجود دارد.

این سناریو نیاز به یک پلتفرم مخصوص بیت کوین را نشان می‌دهد که نه تنها به هر کسی اجازه می‌دهد اولین ارز دیجیتال غیرمتمرکز خود را خریداری کند، بلکه توصیه‌های تخصصی و نگهداری را نیز ارائه می‌دهد. اینجا جایی است که سوان بیت کوین وارد می شود. به عنوان یک پلتفرم انباشت اختصاص داده شده به بیت کوین، نه تنها به مشتریان عادی، بلکه به افراد و مشاغل ثروتمند نیز پاسخ می دهد. این مقاله به سرمایه گذاران بالقوه کمک می کند تا بفهمند Swann Bitcoin چیست و چگونه کار می کند.

سوان بیت کوین چیست؟

Swann Bitcoin به شما کمک می کند تا با استفاده از میانگین هزینه دلاری برای تشویق پس انداز بیش از هزینه، ارزش بیت کوین را ذخیره کنید. در ازای دریافت هزینه، خریداران می توانند برای خرید بیت کوین یکباره و تکراری ثبت نام کنند. در زمان خرید اسپرد وجود ندارد. اسپرد تفاوت بین قیمت خرید (پیشنهاد) و فروش (پیشنهاد) یک دارایی است.

برای خرید بیت کوین، تنها کاری که کاربر باید انجام دهد این است که حساب بانکی خود را به Prime Trust، یک متولی درجه یک سازمانی که Swann Bitcoin را مدیریت می کند، متصل کند. این پلتفرم به کاربران اجازه می دهد تا برداشت وجه از حساب بانکی خود به حساب Swann خود را خودکار کنند، آدرس بیت کوین را اختصاص دهند و برنامه های برداشت را تنظیم کنند. کاربران همچنین می توانند هر مقدار و مدت زمان را انتخاب کنند.

هنگام خرید بیت کوین از میانگین هزینه دلار استفاده کنید

میانگین‌گیری هزینه‌های دلاری، استراتژی سرمایه‌گذاری مبالغ ثابت در فواصل زمانی منظم و از پیش تعیین‌شده به منظور پراکندگی خرید و کاهش میانگین هزینه هر سهم است. این رویکرد به توسعه عادات سرمایه گذاری منضبط و کاهش هزینه ها کمک می کند.

ملاحظات قبل از اعمال استراتژی سرمایه گذاری میانگین هزینه دلار (DCA).

یک مثال به سرمایه گذاران کمک می کند تا میانگین هزینه دلار را بهتر درک کنند. در یک بازار قوی، ۵۰۰ دلار ارز دیجیتال کمتری برای شما به ارمغان می آورد، اما زمانی که بازار کاهش می یابد، سرمایه گذاران می توانند ارزهای دیجیتال بیشتری را با همان مبلغ خریداری کنند. این استراتژی می‌تواند میانگین هزینه هر سکه را در مقایسه با هزینه‌ای که در صورت خرید همه ارزهای رمزنگاری شده در یک زمان و زمانی که گران‌تر بودند، پرداخت می‌کنید، کاهش دهد.

اگر می خواهید بیت کوین بخرید، می توانید منتظر فرصتی باشید که قیمت کاهش یابد. با این حال، تا زمان بازار، عملاً برای کسی غیرممکن است. در عوض، سرمایه‌گذاران می‌توانند پس‌اندازهای روزانه، هفتگی یا ماهانه را انتخاب کنند تا دلار را به‌طور پیوسته به پس‌انداز بیت‌کوین تبدیل کنند.

نحوه عملکرد سوان بیت کوین

Swan برای مشتریان رایگان است که بیت کوین خود را به صورت خودکار به آدرسی که خودشان اداره می کنند برداشت کنند یا آن را تنظیم کنند و توسط مدیر سطح سازمانی پلت فرم به نام خود قرار دهند. آنها می توانند به صورت دلخواه به بیت کوین دسترسی داشته باشند.

این پلتفرم علاوه بر چهره متمرکز بر مصرف کننده، Swan Private را نیز برای مشاغل و افراد با ارزش خالص بالا ارائه می دهد. شما می توانید در مورد ذخیره بیت کوین، خرید مقادیر زیاد بیت کوین و افزودن بیت کوین به ترازنامه شرکت خود به دنبال مشاوره تخصصی باشید. Swan Private به کسب و کارها و افراد دارای ارزش خالص بالا کمک می کند تا از BTC برای ایجاد ثروت بین نسلی استفاده کنند.

سوان از افراد حرفه ای با تجربه گسترده در اکوسیستم بیت کوین تشکیل شده است که به مشتریان کمک می کند تا برنامه های سفارشی برای پس انداز در بیت کوین ایجاد کنند. سرمایه گذاران می توانند با منابع آگاه به جای خدمات مشتریان ناآگاه که احتمال بیشتری برای تبادل ایمیل با افراد حرفه ای بی تجربه دارند، صحبت کنند.

خدمات مشاوره سوان ادغام بیت کوین در سبد مشتریان را تسهیل می کند، از جمله گزارش و تعادل مجدد. گزارش ها یک نمای کلی از حساب های خود را در اختیار کاربران قرار می دهند. تعادل مجدد پرتفولیو به بازآرایی اجزای دارایی در یک سبد سرمایه گذاری برای تعدیل ریسک های مرتبط اشاره دارد. تعادل مجدد شامل خرید و فروش بیت کوین برای رسیدن به سطح هدف از تخصیص دارایی است.

سوان همچنین یک مجموعه محصول منبع باز برای مدیریت و استفاده از بیت کوین و همچنین نرم افزار Multisig ارائه می دهد. اعضا همچنین می توانند بیت کوین را به همکاران، دوستان و خانواده هدیه دهند.

چگونه سوان به شما کمک می کند تا در بیت کوین در پول خود صرفه جویی کنید

Swann به لطف رویکرد خود برای دور نگه داشتن آلت کوین ها، به مشتریان خود اجازه می دهد تا بیت کوین را «ذخیره» کنند تا «تجارت». بیت‌کوین یکی از معدود دارایی‌های دیجیتالی است که در حوزه‌های قضایی ایالات متحده به‌جای امنیت به‌عنوان دارایی در نظر گرفته می‌شود، زیرا سرمایه جذب نمی‌کند و سازمان بازاریابی متمرکزی ندارد.

ماهیت غیرمتمرکز بیت کوین در سال ۲۰۱۷ زمانی که چندین شرکت استخراج بیت کوین، سازندگان تجهیزات استخراج، صرافی های بزرگ و توسعه دهندگان بزرگ بیت کوین با یکدیگر همکاری کردند تا اندازه بلاک زنجیره بلوک را تغییر دهند، برجسته شد. بیت کوین ثابت کرده است که در آزمایش های دنیای واقعی به خوبی غیرمتمرکز و تغییرناپذیر است.

سوان به شما اجازه می دهد تا برنامه های خرید تکراری روزانه، هفتگی یا ماهانه بیت کوین را تنظیم کنید. اکثر قانونگذاران چنین طرح هایی را پس انداز می دانند. پس از خرید، سرمایه گذاران می توانند به صورت دستی بیت کوین را برداشت کنند یا یک طرح برداشت خودکار تنظیم کنند که بیت کوین را به کیف پول آنها منتقل می کند. همچنین می‌توانید طرح Swan خود را در هر زمانی متوقف یا لغو کنید.

سوان برخلاف رویکرد رایج برای سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال، بازارهای نزولی را نیز در نظر می‌گیرد. بیشتر سرمایه گذاران بیت کوین را به امید ادامه افزایش قیمت بیت کوین خریداری می کنند، اما این امکان پذیر نیست زیرا همیشه بازار نزولی وجود دارد. در نظر گرفتن بازار نزولی به کاهش هرگونه شوک احتمالی در زمانی که سکه در یک مارپیچ نزولی قرار دارد کمک می کند.

چگونه سوان بیت کوین باعث صرفه جویی در پول می شود

سوان بیت کوین که به عنوان نوعی حساب پس انداز عمل می کند، خرید بیت کوین را به صورت خودکار انجام می دهد و به کاربران امکان می دهد بیت کوین را به روشی آسان و بدون اصطکاک خریداری کنند. نرخ های رقابتی به کاربران اجازه می دهد تا برای خرید بیت کوین معمولی ثبت نام کنند. سوان با تمرکز انحصاری روی بیت کوین، خرید بیت کوین را آسان می کند و می تواند هزینه ها را به میزان قابل توجهی کاهش دهد.

سوان میانگین هزینه دلاری را معرفی می کند تا مردم را تشویق کند که از خرج بیش از حد یا فروش بیت کوین خودداری کنند. آنچه سوان به ارمغان می‌آورد کاملاً متفاوت از صرافی‌های معمولی است که باید یک سری آلت‌کوین را نیز پردازش کنند، این فرآیند را بسیار پیچیده‌تر می‌کند و هزینه‌های مرتبط را افزایش می‌دهد. که اساسا برای حل این مشکلات طراحی شده است.

یک پلتفرم فقط بیت کوین، Swann، بر خلاف صرافی ها، نیازی به اجرای گره ها برای اعتبارسنجی آلت کوین ها ندارد، بنابراین هزینه های سخت افزاری، پهنای باند و منابع انسانی بالا را حذف می کند و به کاربران اجازه می دهد تا بتوانند سود خود را بازگردانند. این برنامه که برای برنامه های پس انداز بلندمدت طراحی شده است، به کاربران این امکان را می دهد که در هزینه هایی که معمولاً هنگام انجام یک سری خریدهای کوچک بیت کوین متحمل می شوند، صرفه جویی کنند.

پلتفرم‌های Multicoin همچنین باید بخش‌های انطباق عظیمی را اداره کنند. داشتن تعداد زیادی سکه در یک پلتفرم، چشم‌انداز امنیتی را پیچیده می‌کند و هیچ یک از ذینفعان نمی‌توانند آن را بپردازند. عواملی منجر به کارمزد تراکنش‌های بالاتر می‌شوند. وقتی بیت کوین را در یک صرافی خریداری می کنید، آنها به سادگی به هزینه های صرافی یارانه پرداخت می کنند.

آیا بیت کوین قو ایمن است؟

بیت کوین های خریداری شده از طریق سوان به Prime Trust دروغ می گویند که به داشتن میلیاردها دلار ارز دیجیتال شهرت دارد. این با خریدهای مبتنی بر صرافی متفاوت است، جایی که بیت کوین مستقیماً صرافی را به جای کاربر کنترل می کند.

علاوه بر این، بیت کوین در Prime Trust به نام کاربر ذخیره می شود و کاربر را تنها مالک قانونی می کند. ارز دیجیتال در یک کیف پول ذخیره سازی سرد آفلاین است. برای افزایش امنیت حساب، سوان به جای ورود نام کاربری و رمز عبور از رمزهای عبور یکبار مصرف ایمیل شده برای کاربران استفاده می کند.

در حالت شدید انحلال سوان، کاربران همچنان بر وجوهی که در پرایم تراست نگهداری می شوند کنترل قانونی خواهند داشت. سوان حداقل داده های کاربر را برای مطابقت با مقررات حفظ می کند. همه این داده‌ها با AES-256 درجه نظامی رمزگذاری می‌شوند و ترافیک با رمزگذاری استاندارد صنعتی TLSv1.2 رمزگذاری می‌شود. انتقال ارز بیت کوین و فیات بدون تایید کاربر امکان پذیر نیست.

نویسنده: Dilip Kumar Patairya

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا