🚨 اخبار ارز دیجیتال

اگر SEC به حکم Grayscale Spot Bitcoin ETF اعتراض نکند، چه؟

SEC باید در ۱۳ اکتبر در دادگاه استیناف دی سی در مورد پیروزی Grayscale تجدید نظر کند یا پیشنهاد ETF بیت کوین شرکت را تایید یا به تاخیر بیاندازد.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده به زودی با یک ضرب الاجل برای تجدید نظر در مورد تصمیم دادگاهی روبرو خواهد شد که به نفع Grayscale Investments رای داده است و رگولاتور را مجبور می کند تا درخواست مدیر صندوق برای یک صندوق Spot Bitcoin (BTC) را بررسی کند. Ru.

اگرچه بسیاری از ناظران بر این باورند که رگولاتورهای اوراق بهادار به دنبال اعتراض به تصمیم دادگاه نیستند، تحلیلگران می‌گویند هنوز راه‌هایی وجود دارد که SEC بتواند تأیید تبدیل ETF بیت‌کوین Spot Grayscale را به تأخیر بیندازد.

در ۱۳ اکتبر، SEC تصمیم گرفت به تصمیم دادگاه استیناف ناحیه D.C به دادگاه عالی ایالات متحده تجدید نظر کند، از دادگاه استیناف بخواهد در این تصمیم تجدید نظر کند، یا از دستور دادگاه در ماه اوت پیروی کند که Grayscale Bitcoin یا پیشنهاد Grayscale برای تغییر اعتماد را در نظر بگیرد. GBTC). ETF بیت کوین را مشخص کنید.

۱۲ اکتبر پست اریک بالکوناس، تحلیلگر ETF بلومبرگ، در پاسخ به سوال یکی از کاربران X گفت که درخواست تجدیدنظر بعید است، اما ممکن است موانع دیگری همچنان وجود داشته باشد.

“ما فکر می کنیم [an] درخواست تجدید نظر بعید است […] اما همیشه این احتمال وجود دارد که اتفاق دیگری بیفتد. ”

در همین حال، جیمز سیفرت، تحلیلگر ETF بلومبرگ، در پست جداگانه ای گفت که بعید است کمیسیون بورس و اوراق بهادار به دلایل جدید اقدام به انکار کند و “بسیار دشوار است که سوزن را نخ کنی”، اما “راه هایی برای به تاخیر انداختن آن وجود دارد.” این احتمال وجود دارد که او آن را پیدا کند.

در یادداشت سپتامبر از شرکت حقوقی Ropes & Gray آمده است که درخواست‌های GBTC می‌توانند برای بررسی مجدد به SEC ارسال شوند و به قانون‌گذاران فرصتی دیگر برای رد آنها به دلایل دیگر داده شود.

این شرکت نوشت: «در این سناریو، خود انکار جدید ممکن است مشمول درخواست تجدیدنظر GBTC به مدار DC باشد.

یکی دیگر از سناریوهای تاخیر، طبق گفته Ropes & Gray، این است که بورس نیویورک باید درخواست جدیدی برای فهرست GBTC ارائه کند. در این صورت، ممکن است تا هشت ماه طول بکشد تا SEC در مورد ETF تصمیم بگیرد.

مربوط: رئیس کمیته مجلس نمایندگان، رئیس SEC را به احضاریه تهدید می کند، اما این موضوع در مورد ارز مجازی نیست

در حال حاضر، حداقل هفت برنامه ETF بیت کوین نقطه ای در انتظار تایید نظارتی هستند.

علیرغم اینکه همه آنها در اوایل سال ۲۰۲۳ به رگولاتورها ارسال شدند، همه با تأخیر و عقب نشینی از سوی SEC مواجه شدند، با اکثر مهلت های تصویب نهایی در حدود مارس ۲۰۲۴ یا بعد از آن.

اما بیشتر توجه به برنامه تبادل ETF Spot Bitcoin Grayscale است، زیرا در صورت تایید SEC، قانون‌گذاران ممکن است به سختی دلایلی برای رد سایر برنامه‌ها پیدا کنند.

به گفته تحلیلگران بلومبرگ که شانس خود را پس از پیروزی دادگاه گری اسکیل به روز کردند، ۷۵ درصد احتمال دارد که ETF بیت کوین در سال جاری تایید شود. شانس تأیید تا پایان سال ۲۰۲۴ به ۹۵ درصد می رسد.

مجله: Web3 Gamer: آیا اپل بازی را درست می کند؟ SEC از Metaverse متنفر است و Logan Paul در Steam ترول می کند


نویسنده: Jesse Coghlan
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا