اخبار ارز دیجیتال

بلاک چین برای افزایش طول عمر انسان چه کاری می تواند انجام دهد؟

بخش نوظهور طول عمر در حال جذب بسیاری از بومیان کریپتو است.

صنعت نوپای طول عمر بر تحقیق و اجرای راه‌حل‌ها و فن‌آوری‌ها برای افزایش طول عمر انسان متمرکز است و مردم را قادر می‌سازد تا سالم‌تر و طولانی‌تر زندگی کنند.

طول عمر هنوز یک اصطلاح پزشکی رسمی در نظر گرفته نمی شود و پیری به طور رسمی یک بیماری محسوب نمی شود، اما به طور طبیعی در همه موجودات زنده رخ می دهد.

با این حال، برخی از زیست شناسان، محققان و پزشکان معتقدند که این رویکرد نیاز به تغییر دارد و در تلاش برای کشف مکانیسم های پیری انسان هستند. مکمل‌ها و اختراع داروهای جدیدی که می‌توانند پیری ما را متوقف کنند، افزایش می‌یابد.

عمر طولانی مدتی است که در رادار رهبران ارزهای دیجیتال قرار گرفته است، که با توجه به تعهد صنعت به بهبود بشریت از طریق نوآوری، جای تعجب ندارد. در واقع، یکی از رویدادهای برجسته در صنعت طول عمر، کنفرانس سرمایه گذاران طول عمر، توسط مارک پی. برنگر و توبیاس ریچموت، که قبلا با گروه مالی Crypto Finance مرتبط بودند، سازماندهی شده است.

رمزنگاری با طول عمر ملاقات می کند

در آخرین تکرار کنفرانس سرمایه‌گذاران طول عمر در سپتامبر ۲۰۲۲، سخنرانانی که به پنل “Crypto Meets Loevity” پیوستند، زمینه‌های مخربی را که در آن صنایع رمزنگاری و طول عمر هر دو هنجارهای ثابت را به چالش می‌کشند، بررسی خواهند کرد. اشاره کردم که

“همه افراد در این اتاق به نوعی پیشگام هستند، زیرا آنها واقعاً در مرحله ای مشابه اینترنت، بیت کوین و سایر صنایع هیجان انگیز همگرا هستند.” برای شرکت های Longevity.

Aubrey de Gray، نویسنده بریتانیایی و متخصص پیری پزشکی زیست‌پزشکی، گفت که ایده‌های ارزهای دیجیتال و مبتکران طول عمر بسیار شبیه به هم هستند، و گفت که هر دو “هنوز بسیار غیرمتعارف و حوزه‌هایی هستند که نیاز به پیشرفت دارند.” من از کار کردن با آنها کاملا راضی هستم.

اخیر: NFT های کسری و پیامدهای آنها برای سرمایه گذاری در دارایی های دنیای واقعی

رایان پیل، شریک موسس Maine Investments، یک شرکت مدیریت دارایی دیجیتال مستقر در زوگ، گفت که صنعت طول عمر یادآور این است که ارزهای دیجیتال در سال ۲۰۱۳ چگونه بودند، با این صنعت که به دنبال حرکت از ۵ به ۵ بود. ما نمی‌توانیم دقیقا بدانیم. جایی که ۱۰ سال دیگر خواهد بود، اما پتانسیل آن بسیار امیدوارکننده است.

“بنابراین فکر می‌کنم اکوسیستم بسیار هیجان‌انگیز است. من فکر می‌کنم آنچه که ماکسیمون در تلاش است با این کنفرانس طول عمر انجام دهد، واقعاً در مراحل اولیه است. شاید چند سال، شاید خیلی زود. این عالی است. اینجا جایی است که می‌خواهید باشید. اینطور نیست؟ خیلی زود بهتر است تا دیر شود. بسیاری از افراد ارز دیجیتال فقط به این دلیل که این سطح از ریسک را کاملاً می پذیرند وارد این فضا می شوند. ما در حال سرمایه گذاری هستیم.”

بارنگر همچنین گفت که صنعت طول عمر در مراحل اولیه خود است، بنابراین اکنون زمان بسیار جذابی برای ورود سرمایه گذاران است و بر احتمالات نیز تاکید می شود.

چگونه بلاک چین می تواند برای طول عمر اعمال شود

در مورد کاربرد خود فناوری بلاک چین، برنگر کمتر خوشبین است و می گوید: [blockchain] فناوری در زمینه هیجان انگیز دیگری مانند طول عمر. […] شخصاً، من فکر می کنم که بزرگترین هم افزایی پول بیشتر از ترکیب این دو فناوری است. بارنگر با توجه به پتانسیل سرمایه گذاری و تامین مالی ارزهای دیجیتال، افزود:

من شخصاً ترجیح می‌دهم روی جنبه مالی تمرکز کنم تا جنبه فنی، بدون نادیده گرفتن اینکه DeSci پروژه‌های هیجان‌انگیز کمی دارد. [decentralized science] قطعا فضایی با پتانسیل بسیار بالا. اما من فکر می‌کنم سال‌ها طول می‌کشد تا ما واقعاً شاهد حل‌ال مشکلات دنیای واقعی باشیم. ”

برنگر همچنین به جنبه‌های انطباق هر دو صنعت اشاره می‌کند و خاطرنشان می‌کند که تنظیم‌کننده‌ها می‌توانند باری برای تحقیق و پذیرش باشند، نه تنها در نقش محافظت از مشتریان نهایی، بلکه به معنای دیگر «حفاظت از وضعیت موجود» که گفته می‌شود جنسی است. .

صنعت طول عمر هنوز در مراحل اولیه خود است و هنوز موارد استفاده مرتبط با بلاکچین زیادی وجود ندارد. با این وجود، دانستن اینکه چه نوع مشکلاتی قبلاً با کمک فناوری بلاک چین حل شده اند، به برخی کارشناسان نگاهی اجمالی به کاربردهای بالقوه می دهد.

Claire Cui، علاقه‌مند به طول عمر و مشاور بلاک چین، داده‌های غیرمتمرکز را یکی از موارد استفاده بالقوه ذکر کرد.

«آنچه که ارزهای دیجیتال درک کرده اند اساساً این است [the potential of] فناوری بلاک چین برخی از مسائلی که امروزه مردم با آن مواجه هستند، مانند حفظ حریم خصوصی داده ها و مالکیت داده ها را پوشش می دهد. پس اینجاست که مردم خیلی علاقه دارند. و از نظر سلامتی، حتی حساس تر است. هیچ کس نمی خواهد DNA او در سوابق سلامتی او در جایی به بیرون درز کند، فقط به این دلیل که شخصی آنها را هک کرده است. ”

مالکیت داده همچنین به کاربران این امکان را می دهد که با به اشتراک گذاشتن آن با شرکت هایی که از آن برای تحقیقات علمی استفاده می کنند، درآمد کسب کنند. بنابراین، کاربران عادی بخشی از زنجیره درآمد می شوند.

اخیر: غیرمتمرکز ماندن: آیا خدمات حضانت تهدیدی برای پروتکل‌های DeFi هستند؟

یکی دیگر از کاربردهای بلاک چین در صنعت طول عمر، سازمان های مستقل توزیع شده (DAOs) و مالکیت معنوی غیرمتمرکز است. یکی از نمونه های موجود پلتفرمی به نام VitaDAO است. این یک DAO غیرمتمرکز و تحت کنترل جامعه برای توسعه دارو است که تحقیقات را در قالب توکن‌های غیرقابل تعویض که نشان دهنده IP هستند، تأمین مالی و دیجیتالی می‌کند. کریستین آنجرمایر، بنیانگذار گروه سرمایه گذاری Apeiron، گفت:

یکی از بخش‌های جالب فناوری بلاک چین این است که نه تنها به افراد اجازه می‌دهد تا بهتر با هم همکاری کنند، بلکه به معنای واقعی کلمه به همه اجازه می‌دهد با هم کار کنند، از نظر شهرت، به‌ویژه از نظر اقتصادی.

به نظر می رسد صنعت طول عمر یک منطقه هیجان انگیز برای جامعه رمزنگاری برای کاوش برای سرمایه گذاری و موارد استفاده است، به خصوص که ماهیت آن یادآور روزهای اولیه بلاک چین است. می تواند برای حل برخی از مشکلاتی که با آن روبرو هستید به کار رود.

نویسنده: Maria Avory

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا